fbpx

 

logo

Firmamızdan vermiş olduğumuz profesyonel hizmetler konusunda detaylı analiz ve teklif alabilirsiniz. Ayrıca dijital dünyadaki diğer talepleriniz için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

SEO

Google AdWords Reklamları

Sosyal Medya Reklamları

Sosyal Medya Yönetimi

Web Tasarım

Dijital Pazarlama

Çekinmeden Bize Ulaşabilirsiniz


Her türlü soru, görüş ve öneriniz için bize ulaşın. Ücretsiz analiz yapmak veya teklif vermek bizim işimizin bir parçasıdır.

0555 162 62 11

info@seogezegeni.com

Bayraklı/İZMİR ve Maslak/İSTANBUL Ofislerimizde sizlere hizmet vermekteyiz.

0555 162 62 11

Bayraklı/İZMİR & Maslak/İSTANBUL

Top

Google AdWords Reklamları

Google AdWords reklamları için deneyimli ekibimize güvenebilirsiniz. AdWords uzmanı ekip üyelerimiz bugüne kadar onlar irili ufaklı markanın AdWords reklam kampanyalarını yürütmüş ve büyük başarılar elde etmişlerdir.

q
p
p
q
q
Google Partners Mobil Reklam Sertifikalı İş Ortağı - SEO Gezegeni

ADWORDS REKLAMLARI İLE DOĞRU HEDEFE ULAŞIN

Google AdWords reklamları ile şirketinizin karını artırmak istiyorsanız mutlaka doğru hedef kitleye ulaşmanız gerekmektedir. Bu amaçla AdWords uzmanlarımız AdWords reklamcılığının tüm püf noktalarını en iyi şekilde kullanarak profesyonel bir AdWords hedeflemesi yapıyorlar. Doğru AdWords hedeflemesi sayesinde ise en iyi dönüşümleri elde ediyorsunuz. Bu şekilde kazan - kazan yöntemi ile firmanızın daima hedeflerini tutturuyor ve karını artırarak daha fazla reklam bütçesi ayırmanızı beraber büyümeyi hedefliyoruz.

Gerçek Zamanlı AdWords Reklamları Analizi

AdWords reklamlarınızı gerçek zamanlı olarak farklı platformlarda analiz ediyor ve doğru sonuçlar ulaşıyoruz. Ulaşılan tüm analizleri istediğiniz takdirde sizlerle de paylaşıyoruz. Gerçek zamanlı AdWords reklamları analizini asıl olarak reklamları optimize etmek için kullanıyor ve dönüşüm sayısını artıracak reklam optimizasyonunu sağlıyoruz. En iyi AdWords reklamları firması olarak size her zaman en iyi AdWords reklam sonuçlarını veriyoruz.

%0.33 CTR

%10'dan az CPA

%136 ROI

AdWords Reklamlarınızı Uzmanlar Düzenlesin, Zaman ve Paradan Tasarruf Edin

Bilmiyorsanız söyleyelim, AdWords reklamlarını kendiniz de düzenleyebilirsiniz. Hatta bu konuda Google müşteri temsilcileri sizi arayarak destek dahi vermektedirler. Peki, böyle bir seçeneğiniz varken neden bir AdWords uzmanından destek alasınız ki? Bunun cevabını size şu şekilde verebiliriz: AdWords reklamlarının kalitesinin yüksek olması, hedef kitlenin doğru ve eksiksiz bir şekilde belirlenmesi, dönüşüm oranlarını artırmak için tüm AdWords reklam modellerini düzenleyebilecek bilgi ve deneyimde olmak, web site dönüşüm kodlarını yerleştirmek ve takibini yapabilmek ve tam zamanlı olarak bu işle uğraşabilmek şüphesiz firma sahiplerinin pek yapabileceği bir şey değildir. Üstelik alanında yıllarını harcamış AdWords uzmanlarını da kendi bünyelerine katmak da çok kolay değildir. Böyle bir uzmanı bulsanız dahi firmanıza maliyeti çok ama çok yüksek olacaktır. Bu şartlarda bu kadar değerli bir AdWords çalışmasını size düşük komisyon oranları ile sunuyoruz. Hem paradan hem de zamandan tasarruf etmenizi sağlıyoruz.

Google Partners Mobil Reklam Sertifikalı İş Ortağı

SEO Gezegeni, 2017'de Google Mobil Reklam Sertifikası Eğitimi ve Sınavı'nı başarıyla tamamlamıştır. Bu sayede firmaların mobil reklamlarını en iyi performansla kullanıcılara sunabilmektedir. Günümüzde artan mobil cihaz kullanımı oranlarını da baz aldığımızda artık reklamcılıkta ve Özellikle de AdWords Reklamlarında mobil reklamcılığın yeri çok önemli bir hale gelmektedir. %80'lere varan mobil cihazlardan reklamlara tıklama oranlarının olduğu sektörler bulunmaktadır. Durum bu ile rastgele mobil reklam kampanyaları düzenlenemezdi. Biz de bu sebeple doğrudan Google'un sadece partnerlerine verdiği eğitime girip ve daha sonrasında sınavları da başarıyla geçerek mobil reklamcılıkta sertifikalı iş ortağı olduk. Şimdi bu bilgilerimizi hizmet verdiğimiz firmalarla buluşturuyoruz. Siz de bu şanslı firmalardan olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İzmir'de AdWords Firması Arayan Tüm Markalar için

İzmir Reklam Ajansı

Google Partners reklam ajansı olan SEO Gezegeni, bu özelliği ile Google iş ortağı olmanın gereği olarak profesyonel ve son derece optimize AdWords reklamlarını hayata geçirmektedir. Siz de İzmir AdWords reklamları için profesyonel bir İzmir reklam ajansı arıyorsanız mutlaka bizimle iletişime geçin ve firmanız veya markanız için neler yapabiliriz görün. İzmir AdWords firması olarak bizden teklif almadan kesinlikle reklamlarınızı başlatmayın.
q
Teklif Alın