fbpx

 

logo

Firmamızdan vermiş olduğumuz profesyonel hizmetler konusunda detaylı analiz ve teklif alabilirsiniz. Ayrıca dijital dünyadaki diğer talepleriniz için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

SEO

Google AdWords Reklamları

Sosyal Medya Reklamları

Sosyal Medya Yönetimi

Web Tasarım

Dijital Pazarlama

Çekinmeden Bize Ulaşabilirsiniz


Her türlü soru, görüş ve öneriniz için bize ulaşın. Ücretsiz analiz yapmak veya teklif vermek bizim işimizin bir parçasıdır.

0232 344 22 72

info@seogezegeni.com

Mansuroğlu Mah. 1593/1 Sk. No:10, İnce Plaza, K:7, D:72, Bayraklı/İzmir

0232 344 22 72

Mansuroğlu Mah. 1593/1 Sk. No:10, D:72, Bayraklı/İzmir

Top
Arama Motoru Optimizasyonu

SEO

Profesyonel SEO hizmeti almak için SEO Gezegeni firmanıza en iyi SEO teklifini sunacaktır. Uygun SEO fiyat politikamız ile tüm sıralama ve SEO hedeflerinizi tutturacağınızı garanti ediyoruz. Bugüne kadar irili ufaklı birçok web sitesi için SEO çalışması yapıp çok güzel sonuçlar aldık. Siz de anahtar kelimelerinizde yükselmek istiyorsanız SEO Gezegeni'ni tercih edin kısa sürede hedeflerinize erişin.
q

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) ile markanızın değerini artıracak ve satışlarınıza katkı sağlayacak pek çok anahtar kelimede en üst sırada yer almanız mümkündür. Google, Yandex veya Bing gibi arama motorlarında belirgin bir şekilde yükselerek ilk sayfa ve ilk sırada yer almayı istemez misiniz? Bunun için yapmanız gereken tek şey profesyonel SEO uzmanından destek almaktır. SEO Gezegeni, firmanıza artı değer katmak için sizinle çalışmak ister.

İzmir, İstanbul ve Ankara başta olmak üzere tüm Türkiye’den firmanız için SEO hizmeti alabilirsiniz. İzmir SEO firması arıyorsanız SEO Gezegeni şirketinizi Google’da büyütmeye adaydır.

SEO Teklifi Alın
q
SEO Teklifi Alın

SEO Makaleleri

SEO makalelerini okuyabilir ve dijital dünyadaki tüm gelişmelerden SEO bloğumuzda bulunan yazılardan yararlanarak haberdar olabilirsiniz. Siz de güncel SEO gelişmeleri hakkında bilgi almak istiyorsanız bizi takip etmeye devam edin.

25

Teknik SEO Analizi

Web sitenizi tüm SEO araçlarını kullanarak teknik yönden analiz ediyoruz.

25

Link İnşası

Site içinde ve site dışında SEO puanını yükseltmek için profesyonel link inşası yapıyoruz.

25

İçerik Analizi

İçeriksel olarak sitenin SEO uyumluluğunu analiz edip eksiklikleri gideriyoruz.

25

Sıralama Takibi

Yaptığımız tüm çalışmaların sonucunu görmek için anlık sıralama takibi yapıyoruz.

SEO Hizmeti Çalışma Sürecimiz

SEO Gezegeni olarak yaptığımız tüm SEO çalışmalarında amacımız hedef anahtar kelimelerimizde en üst sırayı elde etmek ve elde ettiğimiz üst sıralamayı korumaktır. Bu amaçla öncelikle profesyonel SEO araçları ile site analizi yapıp eksiklikler ve hataları ortaya çıkarırız, sonrasında bu hata ve eksiklikleri gideririz. Site içinde içeriksel olarak SEO'ya uyumluluk testi yaparak tüm sabit sayfaları SEO uyumlu yaparız. Ayrıca varsa blog, haber, duyuru gibi güncel yazı ve makale alanları buralara gireceğimiz güncel yazıları SEO uyumlu yazarak site trafiğini artırırız. Son olarak site dışında yapacağımız tanıtım yazısı çalışmaları ile sitenin popülerliliğini artırarak hedef anahtar kelimelerde ilk sıraya gelmeye çalışırız.

SEO İncelemesi

SEO çalışması yaptığımız siteyi teknik açıdan hiçbir açığa yer bırakmaksızın inceleyip çalışmalarımıza başlarız.

İçerik İncelemesi

Sitenin tüm içeriğiniz A'dan Z'ye inceleyerek arama motorlarının algoritmalarına ne kadar uyumlu olduğunu test ederiz.

Rakip Analizi

Çalışma yaptığımız sektörde rakip sitelerin ne durumda olduğunu ve rakiplerin eksik ve üstün yanlarını analiz ederiz.

Sıralama Analizi

Firmamıza gelir sağlayacak hedef anahtar kelimeleri çıkararak sıralama analizini çıkararak güncel durum tespiti yaparız.

Kayıt İşlemleri

Analizlerden sonra henüz kaydı yapılmamış arama motorları, sosyal medya kanalları ve firma rehberlerine kayıtları yaparız.

Düzenli Raporlama

Yaptığımız tüm site içi ve site dışı çalışmaları şeffaf bir şekilde periyodik olarak raporlayıp müşterimize bilgi veririz.

SEO Nedir?

SEO, kısaca web sitenizi ilgili aramalarda en üst sıraya çıkarmak için yapılan arama motoru optimizasyonudur. Google, Yandex ve Bing gibi arama motorlarının yüzlerce arama algoritmalarına göre web sitenizi optimize edip sonrasında dış SEO çalışması ile internetteki popülerliliğinizi artırarak belli anahtar kelimelerde ilk sıraya çıkmak için yapılan tüm çalışmalara SEO denir. SEO, firmanızın vermiş olduğu hizmeti tanıtmak veya satış yaptığınız ürünün satışını artırmak için kesinlikle ihtiyacınız olan web site optimizasyonudur.

Markanızı SEO Gezegeni ile zirveye çıkarın.

Profesyonel SEO Ajansı

SEO'da zirveye mi çıkmak istiyorsunuz? Markanız için internetten çok iyi geri dönüşler mi almak istiyorsunuz? Aklınızda olan SEO çalışması ve daha fazlası için SEO Gezegeni'yle tanışın, size SEO hakkında duyduklarınızdan çok daha fazlasını vereceğiz.

İzmir SEO

İzmir'de SEO hizmeti almak istiyorsanız ve firmanız için gerçekten İzmir'de bulunan kaliteli bir SEO ajansı ile anlaşmak gibi bir düşünce içerisindeyseniz hiç vakit kaybetmeden sizi SEO Gezegeni'ne bekleriz. İzmir SEO dendiğinde şüphesiz İstanbul'dan başlayıp İzmirli birçok markanın SEO hizmetini yürüten bir SEO firması olarak size en iyi SEO çözümlerini sunacağız. SEO İzmir için sizlere şeffaf ve kaliteli danışmanlık yapacağımızdan emin olabilirsiniz. Bizimle tanıştıktan sonra İzmir SEO arayışınıza son vereceksiniz.
İzmir SEO, İstanbul SEO, Ankara SEO başta olmak üzere birçok ilde SEO hizmeti vermekteyiz. Bu anlamda Türkiye'nin neresinde olursanız olun online olarak verilebilecek SEO danışmanlığı için bizimle iletişime geçebilir ve siteniz için kaliteli SEO çalışması yaptırabilirsiniz.
SEO hizmet ve danışmanlığı verdiğimiz illerin bazıları ise şu şekildedir: İzmir, İstanbul, Ankara, Bursa, Antalya, Denizli, Manisa, Balıkesir, Muğla, Adana, Samsun, Kocaeli, Konya, Kayseri, Diyarbakır, Malatya, Aydın...

İzmir SEO Uzmanı ve Danışmanlığı

SEO Gezegeni Yazı İçi

SEO danışmanlığı vermiş olduğumuz birçok sektörden farklı farklı kurumsal şirketler bulunmaktadır. Ayrıca SEO uzmanı olarak İzmir ve İstanbul’da ekonomik SEO fiyatları ile hizmet verdiğimiz firmalar aldıkları hizmetten memnundur. SEO çalışması yürüttüğümüz tüm referanslarımızı arayabilir ve vermiş olduğumuz SEO hizmetinden aldıkları verimi ve memnuniyetlerini sorgulayabilirsiniz. SEO Gezegeni bir SEO ajansıdır. Vizyonumuz sadece kazanmak değil aynı zamanda kazandırmaktır. Bu vizyonla hareket edip ister kurumsal SEO çalışması olsun ister e-ticaret veya içerik sitesi SEO çalışmaları olsun hedefler belirleyerek sonuç odaklı bir strateji ile hareket ediyor ve müşterilerimizin karlılık oranlarını artırıyoruz. Siz de bizimle bağlantı kurarak öncelikle sitenizin ücretsiz SEO analizini yaptırabilir ve sonrasında neler yapabileceğimize bakıp ileriye dönük bir SEO çalışması planlayabiliriz. İzmir SEO ajansı firmamızdan teklif almak için bizimle irtibata geçiniz.

q
Teklif Alın