fbpx

 

logo

Firmamızdan vermiş olduğumuz profesyonel hizmetler konusunda detaylı analiz ve teklif alabilirsiniz. Ayrıca dijital dünyadaki diğer talepleriniz için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

SEO

Google AdWords Reklamları

Sosyal Medya Reklamları

Sosyal Medya Yönetimi

Web Tasarım

Dijital Pazarlama

Çekinmeden Bize Ulaşabilirsiniz


Her türlü soru, görüş ve öneriniz için bize ulaşın. Ücretsiz analiz yapmak veya teklif vermek bizim işimizin bir parçasıdır.

0555 162 62 11

info@seogezegeni.com

Bayraklı/İZMİR ve Maslak/İSTANBUL Ofislerimizde sizlere hizmet vermekteyiz.

0555 162 62 11

Bayraklı/İZMİR & Maslak/İSTANBUL

Top

Dijital Pazarlama

Bir firmanın veya markanın tanıtılması, satışlarının artırılması için yapılacak olan tüm dijital pazarlama süreçlerini hem planlıyor hem de yönetiyoruz. AdWords reklamlarından YouTube reklamlarına, Gmail reklamlarından e-ticaret reklamlarına kadar pek çok alanda hizmet vermekteyiz.

q
p
p
q

Dijital Pazarlama Stratejisi

Yaptığımız tüm kampanyalarda stratejiyi doğru belirlemek bizim için en önemli şeydir. Bu amaçla firmayı ve markayı doğru tanımaya çalışıyoruz. Ardından reklamı yapılacak ürün, hizmet veya markanın hedef kitlesini doğru bir şekilde belirliyor ve bu hedef kitleye en iyi şekilde ulaşılacak reklam kanallarını belirliyoruz. Reklam metinleri ve görselleri yine titizlilikle ve profesyonelce hazırlanıyor ve müşteri onayı alınarak dijital pazarlama kampanyamızı aktif etme aşamasına geliyoruz.

Dijital Pazarlama Raporlaması

Dijital pazarlama reklamlarını yayına aldıktan sonra müşterimizle anlaşmamız doğrultusunda istenilen periyotlarda reklam raporlaması yapıyoruz. Raporlarımız profesyonel bir şekilde hazırlanıyor ev gerçek veriler kullanılıyor. Bunun için Google Analytics, AdWords raporlama araçları, Business Manager raporları ve diğer profesyonel dijital pazarlama rapor programları kullanılmaktadır.

En İyi Dijital Pazarlama Kanalları

Peki, dijital pazarlama kanallarımız nelerdir?

  • AdWords Reklamları
  • Yandex Direct Reklamları
  • YouTube Reklamları
  • Gmail Reklamları
  • Google Reklamları
  • İnternet Reklamları
  • E-ticaret Reklamları
  • Dönüşüm Oranı Optimizasyonu

Şimdi Teklif Alın
Teklif Alın