fbpx

 

logo

Firmamızdan vermiş olduğumuz profesyonel hizmetler konusunda detaylı analiz ve teklif alabilirsiniz. Ayrıca dijital dünyadaki diğer talepleriniz için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

SEO

Google AdWords Reklamları

Sosyal Medya Reklamları

Sosyal Medya Yönetimi

Web Tasarım

Dijital Pazarlama

Çekinmeden Bize Ulaşabilirsiniz


Her türlü soru, görüş ve öneriniz için bize ulaşın. Ücretsiz analiz yapmak veya teklif vermek bizim işimizin bir parçasıdır.

0555 162 62 11

info@seogezegeni.com

Bayraklı/İZMİR ve Maslak/İSTANBUL Ofislerimizde sizlere hizmet vermekteyiz.

0555 162 62 11

Bayraklı/İZMİR & Maslak/İSTANBUL

Top

Ücretsiz SEO Analizi

Web siteniz için ÜCRETSİZ SEO ANALİZİ yapıyoruz. SEO analizi sonucunda sizden herhangi bir ücret talep etmiyoruz. İsterseniz analiz soncunda bizden kurumsal, profesyonel veya özel SEO teklifi alabilirsiniz.

Bilgilerinizi Giriniz

Sitenizin SEO durumundan haberdar olun.

*SEO Planınızı seçerken endişelenmeyin. Size en uygun planı analizimiz sonucunda biz size çıkarırız.

İletişim Kurun

Bizimle hafta içi 09.00 ile 18.00 saatleri arasında istediğiniz zaman iletişim kurabilirsiniz. Ücretsiz SEO analizi yapmak için gerekli bilgileri doldurmanız yeterlidir. Ücretsiz SEO Analizini yaptıktan sonra size bir SEO raporu göndeririz. Eğer uygun görürseniz sitenizi Google ve diğer arama motorlarında yükseltmek için bizimle çalışırsınız.

Para İade Garantisi

Çalışmaya başlarsak yapacağımız SEO sözleşmesinde ne garanti etmişsek hepsini tavizsiz yerine getiririz. Getiremediğimiz durumlarda aldığımız parayı mahcubiyetimiz gereği iade ederiz.

Sonradan Para İstemek Yok!

Anlaşmamızı yaptıktan sonra gizli bir şekilde ortaya çıkan ek ödeme talepleri, para isteme gibi nahoş durumlarla sizi kesinlikle karşı karşıya bırakmayız.

Güvenilir Ödeme ve Faturalandırma

Yaptığımız tüm işleri öncelikle vatandaşlık görevi olarak faturalandırıyor ve vergimizi ödüyoruz. İster elden isterseniz banka kanalıyla ödeme yapın tüm işlemlerimiz kayıt altına alınır ve ileride doğabilecek tüm hukuki durumlarda öncelikli sizin firmanızın haklarını garanti ediyoruz.

Teklif Alın