fbpx

 

logo

Firmamızdan vermiş olduğumuz profesyonel hizmetler konusunda detaylı analiz ve teklif alabilirsiniz. Ayrıca dijital dünyadaki diğer talepleriniz için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

SEO

Google AdWords Reklamları

Sosyal Medya Reklamları

Sosyal Medya Yönetimi

Web Tasarım

Dijital Pazarlama

Çekinmeden Bize Ulaşabilirsiniz


Her türlü soru, görüş ve öneriniz için bize ulaşın. Ücretsiz analiz yapmak veya teklif vermek bizim işimizin bir parçasıdır.

0555 162 62 11

info@seogezegeni.com

Bayraklı/İZMİR ve Maslak/İSTANBUL Ofislerimizde sizlere hizmet vermekteyiz.

0555 162 62 11

Bayraklı/İZMİR & Maslak/İSTANBUL

Top

Neden Sosyal Medya Tasarımı?

Sosyal medya milyonlarca insanın sürekli olarak kullandığı, kullanmaya da ihtiyaç duyduğu bir oluşumdur. Bu oluşumda sürekli olarak insanların algı açısından yeni ve kaliteli tasarım aramaları olağan bir durumdur. Bu noktada çoğu kurumsal firmanın sosyal anlamda kimliklerini hoş ve insanların ilgisini çekebilecek anlamda pazarlaması gerekmektedir.

Web sitesi sahibi olan çoğu kişinin bu sitenin gelişmesi veya insanların algısında uzun süre yer edinebilmesi açısından Sosyal Medya Tasarımı büyük yer tutmaktadır. Kurumların imajlarını direkt olarak yansıtan Sosyal Medya Tasarımı,  üstün ve profesyonel olarak ele alındığında insanların ilgisini çekme anlamında performansını kat be kat arttırabilir niteliktedir.

Firmaların çeşitli sayılardaki takipçi kitleleri ile kuracakları her türlü bağlantıda bu sanal kimlik firmayı veya Web siteyi tanıtır niteliktedir. Bu açıdan bu kurumsal kimliği üstün seviyeye taşımak, takipçi, ziyaretçi ve belirli kitle açısından firmanın ilgi odağı haline gelmesinde Sosyal Medya Tasarımı öncelikli bir noktadır.

Sizler de firma sanal kimliğinizi internet ortamında daha kalıcı hale getirerek insanların ilgi odağı haline gelebilirsiniz. Sosyal Medya Tasarımında çeşitli üstün niteliklerle tasarım elde ederek sizler de insanların kalıcı hafızasında yer edinebilir, Web sitesinin veya belirli bir internet platformuna tekrar ve tekrar insanlar tarafından giriş sağlayabilirsiniz.

Neden Sosyal Medya Tasarımı sorusuna ise en iyi yanıtı Seo Gezegeni’nden bulabilir, profesyonel sanal kimlik adımını bizlerle atabilirsiniz.

Sosyal Medya Tasarımı İle Sanal Kimliğinizi Etkin Hale Getirin

Sosyal medya da günlük olarak geçirilen zaman dilimi oldukça fazladır. İnternette binlerce Web sitesi bulunmasının yanında sadece birkaç belirli site ve site içerikleri akılda kalıcı olarak yer edinir.

İnsanların kalıcı ve geçici hafıza olmak üzere iki etkin hafıza işleyişi vardır. Burada yer edinen geçici hafıza internette gördüğü her şeyi unutmasına yol açarken, kalıcı hafıza ise Web site ve içerikleri insanlarda daima kalıcı bir potansiyele çevirmektedir. Bu noktada Sosyal Medya Tasarımı sorusu oldukça geniş bir önem taşımaktadır. Profesyonelce yapılmış bir Sosyal Medya Tasarımı ile insanların kalıcı hafızasını uyaracak ve görülen her şeyi kalıcı olarak beyne kaydedecektir.

Bunun faydası ise şunlardır;

 

  • Sosyal Medya Tasarımı üstün nitelikte olan Web siteleri ve içerikleri daha fazla tıklanacaktır
  • Profesyonel bir tasarım insanlarda sürekli o siteyi ziyaret etme isteğini arttıracaktır
  • Web sitesini kullanma sürelerini arttırmasının yanında o Web sitesinde geçirilecek zaman kat sayısını yine kat be kat arttıracaktır.
  • Sosyal Medya Tasarımı açısından diğer sitelere oranla daha kaliteli, cezp edici ve sürekli ilgi çekici bir konuma yükselecektir
  • Hedef kitlelerin sürekli olarak belirlenen içerikleri tekrar ve tekrar tıklama isteği artacaktır.
  • Konsepte yer alan renk ve desenler insan algısını harekete geçirerek, sitede yer alan içeriklere daha fazla ilginin artması sağlanacaktır

Bir tasarımdan daha fazlası için sizler de Sosyal Medya Tasarımı için Seo Gezegeni’nden faydalanmıyorsunuz? Üstün ve profesyonel hizmetleri ile Seo Gezegeni sizler için her daim uzman kadrosu ile birlikte sizleri beklemektedir. Kaliteli hizmetin yanında geçmişten geleceğe üstün işleyiş ve iş tecrübesiyle sizler de Seo Gezegeni’ni ziyaret edin sonuçlar karşısında memnun olun. İyi bir Web sitesi performansı için potansiyeli zirveye taşıyan Seo Gezegeni uzman kadrosuyla çalışmaya devam etmektedir.

Şimdi Teklif Alın!

Teklif İste
Teklif Alın