fbpx

 

logo

Firmamızdan vermiş olduğumuz profesyonel hizmetler konusunda detaylı analiz ve teklif alabilirsiniz. Ayrıca dijital dünyadaki diğer talepleriniz için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

SEO

Google AdWords Reklamları

Sosyal Medya Reklamları

Sosyal Medya Yönetimi

Web Tasarım

Dijital Pazarlama

Çekinmeden Bize Ulaşabilirsiniz


Her türlü soru, görüş ve öneriniz için bize ulaşın. Ücretsiz analiz yapmak veya teklif vermek bizim işimizin bir parçasıdır.

0555 162 62 11

info@seogezegeni.com

Bayraklı/İZMİR ve Maslak/İSTANBUL Ofislerimizde sizlere hizmet vermekteyiz.

0555 162 62 11

Bayraklı/İZMİR & Maslak/İSTANBUL

Top

Hakkımızda

SEO Gezegeni hakkında daha detaylı bilgi edinmek için sayfamızı inceleyiniz.

Hikayemiz & Çalışmamız

SEO Gezegeni; profesyonel dijital ajans olarak uzman olduğu SEO, Google AdWords reklamları, sosyal medya yönetimi ve reklamları, web tasarım ve online itibar yönetimi alanlarında firmalara hizmet vermek için 2017 yılında uzun yıllardır farklı dijital ajanslarda çalışan uzmanların bir araya gelerek kurmuş olduğu bir dijital ajanstır.

İletişime Geç
q
Web Tasarım

Uzun yıllar ajanslarda çalışan bir ekip olarak yapmış olduğumuz yüzlerce web sitesi ile elde ettiğimiz deneyimi SEO Gezegeni'ne taşıdık. Çalışmalarımızı SEO ile %100 uyumlu WordPress altyapısıyla yapıyoruz.

q
AdWords Reklamları

Bugüne kadar ekipçe farklı farklı küçük ve çok büyük bütçeli çok sayıda reklam kampanyasını yürüttük ve bu deneyimi SEO Gezegeni'ne aktardık. Google'un tüm reklam modellerini %100 performansla uyguluyoruz.

q
Arama Motoru Optimizasyonu

Asıl uzmanlık alanımız arama motorlarına uygun web sitesi yapmak, kurulu web sitelerini optimize etmek ve arama sonuçlarında en iyi sıralamaya sokmak.

q
Sosyal Medya Reklamları

Facebook, Instagram, YouTube, LinkedIn, Twitter gibi mecralarda çok sayıda kampanya hazırlayıp yönettik. Asıl başarımız dönüşüm ve performans odaklı çalışma tarzımızdır.

Profesyonel Çalışma Alanlarımız

Çalışma alanlarımızı daha detaylı size anlatmamız gerekirse aşağıda yer alan her alanda tutkuyla çalıştığımızı söyleyebiliriz. Tabi ki çalışmalarımız sadece bunlarla sınırlı değildir.

SEO Hizmeti

Profesyonel olarak SEO danışmanlığı veriyor ve anahtar kelimelerde üste çıkarıyoruz.

İçerik Pazarlama

Satışları artıracak her türlü içerik pazarlama stratejisini geliştiriyoruz.

Marka Bilinirliği

Bilinirlik için dijital pazarlama stratejileri geliştiriyor ve markayı hedef kitleye tanıtıyoruz.

Google AdWords

Google'un tüm reklam kanallarını kullanarak firmaların satış hedeflerini tutturuyoruz.

Sosyal Medya

Sosyal medya yönetimi ve sosyal medya reklamlarını planlıyor ve icra ediyoruz.

Web Tasarım ve Yazılım

İhtiyaçlar doğrultusunda web sitesi tasarımı yapıyor ve yazılımı gerçekleştiriyoruz.

Kaliteli Hizmet

Yaptığımız tüm işlerde kaliteli hizmet vermeyi taahhüt ediyor ve bu bilinçle hareket ediyoruz. SEO çalışmalarımızda ilk sayfa ve ilk sıra garantisiyle çalışma yürütüyor, AdWords ve sosyal medya reklamlarında hedefleri tutturmak adına sürekli optimizasyon yapıyor ve tıklama başına maliyetleri düşürüyoruz, web tasarım işlerimizde %100 SEO uyumluluğuna dikkat ediyor ve kullanıcı dostu bir web sitesi ortaya koyuyoruz. Kısacası ``kalite`` işlerimizi yaparken en büyük anahtar sözcüğümüzdür.

Tasarım 0
Pazarlama 0
Yazılım 0
Kullanıcı Dostu 0
Hedef Odaklı 0

SEO VE DİJİTAL PAZARLAMA HİZMETİ ALIN.

Biz kalitemize ve iş yapabilecek kapasitemize inanıyor ve güveniyoruz. Siz de bize güvenin ve kısa sürede alacağınız hizmetin kalitesini görün.

Teklif Alın