fbpx

 

logo

Firmamızdan vermiş olduğumuz profesyonel hizmetler konusunda detaylı analiz ve teklif alabilirsiniz. Ayrıca dijital dünyadaki diğer talepleriniz için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

SEO

Google AdWords Reklamları

Sosyal Medya Reklamları

Sosyal Medya Yönetimi

Web Tasarım

Dijital Pazarlama

Çekinmeden Bize Ulaşabilirsiniz


Her türlü soru, görüş ve öneriniz için bize ulaşın. Ücretsiz analiz yapmak veya teklif vermek bizim işimizin bir parçasıdır.

0555 162 62 11

info@seogezegeni.com

Bayraklı/İZMİR ve Maslak/İSTANBUL Ofislerimizde sizlere hizmet vermekteyiz.

0555 162 62 11

Bayraklı/İZMİR & Maslak/İSTANBUL

Top

Instagram Hesap Yönetimi

Instagram hesap yönetimi hizmeti sayesinde, kurumsal instagram hesaplarınız ile alakalı tüm işlemleri üstleniyor sizlere detaylı raporlarla bilgilendiriyoruz.

q
q
Analiz

İş analizi yaparak çalışma süreci net olarak planlanır.

q
Yaratıcı Çözümler

Deneyim ve yaratıcılık bir araya gelir ve süreç devam eder.

q
Tasarım ve Paylaşım

Tasarım ile paylaşımların yapılması ve sonuçların alınmaya başlaması.

q
Aylık Raporlar

En iyi erişim ve etkileşimi elde etmiş bir şekilde mükemmel raporlar verilir.

Etkileşiminizi Artıralım

Instagram, günümüzde dünyaca ünlü olan ve milyonlarca kullanıcı tarafından aktif olarak kullanılan bir medya paylaşım platformudur. Bu platform vasıtasıyla insanlar görsel öğelerin yanı sıra canlı yayın bile yapabilmektedir.

Dolayısıyla bu sosyal mecra, birçok açıdan işletmeler için önem arz etmektedir. Bu alanın doğru yönetilmesi işletmelerin büyüme hedeflerine büyük ölçüde katkı sağlar.

q
q

Sosyal Medyada İtibarınızı Yükseltin!

Sosyal medya yönetimi yaptığımız tüm kurum ve markalar için en iyi sosyal medya yönetim araçlarını kullanarak mükemmel sonuçlar almaya çalışıyoruz ve büyük ölçüde hedeflerimizi tutturuyoruz.

Kullanıcı Dostu Sosyal Medya Çalışması.

Başarıya, Deneyimlerimizden Yola Çıkarak Ulaşıyoruz.

Küçük Bütçelerle Çok Büyük Başarılar Elde Ederiz.

Sosyal Medyada SEO Gezegeni'ni tercih edin, farkı hemen görün!

Şimdi SEO Gezegeni'nden Teklif Alın!

Teklif İste
Merak Ettikleriniz

Instagram Hesap Yönetiminin Önemi

Instagram, oldukça büyük kitlelere hitap eden bir görsel destekli sosyal alandır. Bu sebeple günlük giriş çıkışlar ve kişisel harcanan süreler yüksek olmakla birlikte, çeşitli özellikleri sayesinde farklı sektörler için de birden fazla avantaj sağlamaktadır.

Özellikle son zamanlarda işletmeler ve kurumsal firmalar reklam alanı olarak bu mecrayı tercih ediyor olsa da farklı açılardan da önemli ölçüde bu alandan yararlanmaktadırlar. Çeşitli hedefleri ve amaçları için aktif bir şekilde kullanılabilen ınstagram hesap yönetimi, işletmelerin büyüyebilmeleri için oldukça önemlidir.

Bu sebeple mutlaka profesyoneller tarafından gözetim altında olmalı, aktif bir şekilde kullanılmalı ve haftalık/aylık raporlamalarla gidişat takip edilerek buna göre farklı politikalar uygulanmalıdır. Instagram ancak bu şekilde bir yönetime tabii tutulduğu zaman verimli bir şekilde işletmelere katkı sağlayabilir. Onun haricinde diğer profiller gibi milyonlarca kişi arasında kaybolacaktır.

Instagram Hesap Yönetimi Hizmetinin Avantajları

Instagram işletmelere birçok açıdan yarar sağlar. Özellikle son zamanlarda yoğun bir şekilde tercih edilmesinin sebebi budur.

Canlı yayın yapılabilme imkânı, reklam verebilme imkanı, anlık video ve resim paylaşabilme ve hatta satış yapabilme olanakları sayesinde oldukça cezbedici olan Instagram, bu sayede tüm kurumsal firmaları ve işletmeleri bünyesinde toplamayı başarabilmiştir.

Instagram Hesap yönetimi genel olarak;

  • Çeşitli kampanyalardan takipçileri haberdar etme
  • Reklamlar yayınlayabilme
  • Videolar ve resimler ile görsel bilgilendirmeler
  • Hashtag kullanımı ile hedef kitleye ulaşma imkânı
  • Onaylanmış profillerle işletme kaydı
  • Çeşitli analizleri ücretsiz sunma imkânı
  • Müşteriler ile anlık iletişim kanalı
  • Hedef kitlelere görsel sunumlar
  • Yeni potansiyeller yakalama imkânı
  • Mevcut müşterileri sadık hale getirme

Gibi çeşitli avantajları bulunur. Bu hesapların aktif ve doğru bir şekilde yönetilebilmesi, bu avantajları ve fırsatların da doğru bir şekilde işletmeye katkı sağlaması anlamına gelir. Dolayısıyla profesyonel bir ekip tarafından bu alanın yönetilmesi, takip edilmesi, gerekli raporlamaların ve analizlerin yapılması gerekir.

Ancak bu sayede Instagram’dan beklentiler karşılanabilir ve yeterli verim alınabilir.

SEO Gezegeni ile Instagram Hesap Yönetimi

SEO Gezegeni, Instagram konusunda oldukça bilgili ve tecrübeli bir ekibe sahiptir. Bu sayede müşterilerinin beklentilerini doğru ve eksiksiz bir şekilde karşılayabilir.

Instagram hesapları ile aktif bir şekilde verim sağlamak isteyen müşterilerine çeşitli imkanlar sunan ve Instagram Hesap Yönetimi hizmeti adı altında bunları gerçekleştiren SEO Gezegeni, bu konuda sayısız referansa sahiptir.

Bu zamana kadar ki tüm hizmetlerinde başarılı sonuçlar alarak, müşterilerini daha kazançlı hale getiren SEO Gezegeni, Instagram alanında ki tüm eksiklerini hesaplayacak ve buna göre sizin için en iyi hizmeti sunmak için çalışacaktır.

Teklif Alın