fbpx

 

logo

Firmamızdan vermiş olduğumuz profesyonel hizmetler konusunda detaylı analiz ve teklif alabilirsiniz. Ayrıca dijital dünyadaki diğer talepleriniz için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

SEO

Google AdWords Reklamları

Sosyal Medya Reklamları

Sosyal Medya Yönetimi

Web Tasarım

Dijital Pazarlama

Çekinmeden Bize Ulaşabilirsiniz


Her türlü soru, görüş ve öneriniz için bize ulaşın. Ücretsiz analiz yapmak veya teklif vermek bizim işimizin bir parçasıdır.

0555 162 62 11

info@seogezegeni.com

Bayraklı/İZMİR ve Maslak/İSTANBUL Ofislerimizde sizlere hizmet vermekteyiz.

0555 162 62 11

Bayraklı/İZMİR & Maslak/İSTANBUL

Top

Twitter Reklamları

Twitter Reklamları hizmetimiz sayesinde, reklam ve geri dönüş hedeflerinize SEO Gezegeninin nitelikli kadrosu sayesinde kolay ve hızlı bir şekilde ulaşabilir, başarıya bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

q

Neden Twitter Reklamları?

Twitter, dünya da çok farklı kesimlerin aktif olarak kullandığı ve bir günde birçok amaç için milyonlarca kez ziyaret edilen büyük bir sosyal mecradır. Bu alanda devlet büyüklerinden, siyasetçilere, bireysel kullanıcılardan, popüler sanatçılara, hatta firmalara kadar birçok farklı profile rastlayabilirsiniz.

p

Twitter Reklam Ajansı

Twitter reklamlarından gerçek başarıyı elde edebilmek için iyi bir reklam ajansı ile çalışmanız gerekir. Bu aşama da SEO Gezegeni olarak sizlere yardımcı olabiliriz. Çünkü bizler dijital reklamcılık alanında trendleri takip eden ve bunun yanı sıra kendimize özgü stratejiler ile müşterilerimizin reklam ihtiyaçlarını karşılayan yegâne reklamcılık firmasıyız.Bu alanda sayısız referansımız sayesinde, oldukça dinamik bir çalışma prensibi benimsiyor, sizlerin taleplerini karşılamak ve başarılı bir şekilde sonuçlandırmak için var gücümüzle çalışıyoruz.
q

Şimdi SEO Gezegeni'nden Teklif Alın!

Teklif İste
Merak Ettikleriniz

Twitter

Twitter’ın ne denli önemli bir sosyal mecra olduğunu kanıtlar niteliktedir. Çünkü birden fazla hedef kitle belirleme olanağına sahipsiniz. Ayrıca nokta atışı olarak hedef kitlelerinize ulaşabilir, sık sık ziyaret edilen bu alanda onlara hizmet veya ürünlerinizi pazarlayabilirsiniz.

Twitter hem reklam vermenin kolay olduğu hem de bireylere ulaşmanın çok daha garanti olduğu bir sisteme sahiptir. Bu alanda reklamlarınız ile gerçek başarıya ulaşabilmeniz kolaydır. Fakat teknik alt yapı ve dijital reklamcılık trendlerine hâkim olan bir reklam ajansı ile çalışmak, her şeyin yolunda gitmesine ve garantili bir reklam yayınına zemin hazırlayacaktır.

Twitter Reklamlarının Avantajlı Noktaları

Twitter birçok farklı alandan kitleyi aktif olarak bünyesinde barındırdığı için, iyi bir reklam mecrası olarak da görev yapmaktadır. Çünkü Twitter, bir günde milyonlarca kez ziyaret alan ve çıkma oranlarının oldukça düşük olduğu, yani kullanıcıların ortalama 30’ar dakika vakit harcadığı bir yer olarak gözlemleniyor.

Bu da reklamlarınızın belirlediğiniz hedef kitlelere ulaşma oranlarını oldukça artırıyor ve reklamlarınızın başarı oranlarına katkı sağlıyor. Burada önemli olan bir diğer husus ise geri dönüşümlerin reklam bütçesini karşılayıp karşılamadığıdır. Yine bu aşama da sizlere yardımcı olacak bir uzman gerekir.

Üstelik bütçe belirleme seçenekleri sayesinde, minimum maliyetlerle maksimum geri dönüşler alabilirsiniz. Bu aşama da SEO Gezegeni olarak Twitter reklamları için oluşturduğumuz nitelikli ekibimiz sayesinde, reklamların analiz, optimizasyon ve yayınlanma aşamalarından reklam saat ve tarihlerine kadar başarılı bir reklam yayınlanma evrelerini tamamen kontrol altında tutuyor ve sizlere nizami bir hizmet veriyoruz.

Twitter Reklamları İçin Uzman Ellere Güvenin

Twitter reklamları, dışarıdan bakıldığında her ne kadar basit bir sistemmiş gibi dursa da belli başlı teknik konulara hâkim olmayı gerektirir. Bunun yanı sıra iyi bir kampanya ve ilgi çekici sloganlarla hazırlanması şart olan bu reklamlar, aksi halde beklenen geri dönüşümleri sağlamayacaktır.

Bu aşamaların tamamı için SEO Gezegenini tercih edebilirsiniz. SEO Gezegeni tüm bu konularda uzman bir kadroya sahiptir. Özellikle Kreatif bir düşünce yapısına sahip olması sebebiyle, dünya reklam trendlerini yakından takip eder ve sizin için en iyi reklamları oluşturmak için çabalar.

Ayrıca reklamlar yayınlandıktan sonra analiz edilmesi, geri dönüşlerin takibatı ve gerekli optimizasyonların yapılarak iyileştirme çalışmalarının gerçekleştirilmesi, SEO Gezegeninin sizlere işin başından sonuna kadar yardımcı olduğunun bir göstergesidir.

Bu sebeple Twitter reklamlarından gerçek bir başarı bekliyorsanız, SEO Gezegeni ile tanışmalı ve Twitter reklamları hizmetinden yararlanmalısınız.

Teklif Alın