fbpx

 

logo

Firmamızdan vermiş olduğumuz profesyonel hizmetler konusunda detaylı analiz ve teklif alabilirsiniz. Ayrıca dijital dünyadaki diğer talepleriniz için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

SEO

Google AdWords Reklamları

Sosyal Medya Reklamları

Sosyal Medya Yönetimi

Web Tasarım

Dijital Pazarlama

Çekinmeden Bize Ulaşabilirsiniz


Her türlü soru, görüş ve öneriniz için bize ulaşın. Ücretsiz analiz yapmak veya teklif vermek bizim işimizin bir parçasıdır.

0555 162 62 11

info@seogezegeni.com

Bayraklı/İZMİR ve Maslak/İSTANBUL Ofislerimizde sizlere hizmet vermekteyiz.

Top

SEO, günümüzde dijitalde yer alan neredeyse tüm işletmelerin ve kişisel web sayfaların en büyük ihtiyaçları arasında yer alır. Hedef kitlelere ve yeni ziyaretçilere ulaşabilmenin en mantıklı yolu olan SEO, temel anlamda web sitelerinin birçok yönden arama motorları ile uyumlu olması anlamına gelir. Arama motorları ile uyumlu bir şekilde çalışan web siteleri elde etmek için SEO çalışmaları planlanır ve hayata geçirilir. Bu teknik açıdan olduğu kadar teorik bilgi de gerektiren bir konudur. Bu sebeple SEO eğitimi veya SEO kursu almak, bu konuda çeşitli çalışmalara öncülük edebilmek için önemlidir. İzmir'de SEO uzmanı olarak SEO Gezegeni ajansının sahibi olarak firma ve markalara hizmet veren Önder Aydın'dan ve ajanstaki diğer SEO uzmanlarından 1 ay boyunca stajyer olarak çalışarak eğitim almak için ajansımızla iletişime geçebilirsiniz.

Önder Aydın LinkedIn Profili

LinkedIn'a Git

Şimdi Teklif Alın!

Teklif İste
Merak Ettikleriniz

SEO Eğitimi Neleri Kapsar?

SEO Eğitimi, özellikle arama motoru optimizasyonu alanında kendini geliştirmek, ticari faaliyetlerde yahut kendi web siteleri için bu alanda uzmanlaşmak isteyenler için oldukça önemlidir.

SEO eğitimi sayesinde, bir web sitesini %100 SEO uyumlu hale getirebilir ve bunun avantajlarından faydalanabilirsiniz.

SEO Eğitimi kısaca;

  • Tema Optimizasyonu
  • Site içi Optimizasyon
  • Site Haritası, Robots.txt Oluşturulması
  • Arama Motorlarına Kayıt ve Püf Noktalar
  • Google Analytics, Yandex Metrika Kurulum ve Kullanımı
  • Site de genel akıcılık Ziyaretçi Deneyimi (UX)
  • Resim ve diğer medya bileşenlerinin optimizasyonu
  • Meta bölümleri ile ilgili püf noktalar
  • CSS, HTML ve Java Script gibi farklı kod yapılarının optimizasyonu
  • İç ve dış linkleme

Gibi birçok farklı konuyu kapsar. SEO Gezegeninin SEO Kursu sayesinde, bu niteliklerin tamamını kazanmış, SEO konusunda tüm bilgileri almış olacaksınız. İşin hem teorik hemde pratikte işleyişini görmekle kalmayacak, aynı zaman da bunları uygulayarak hayata geçirme ve test etme şansına da sahip olacaksınız.

Seo Eğitimi İle Arama Motorlarına Hâkim Olun

SEO Eğitimi aldıktan sonra, bir web sitesinin SEO konusunda oldukça yüksek bir seviyeye ulaşabilmesine yardımcı olabilirsiniz. Ayrıca rakip analizi, güçlü ve zayıf yönler ve fırsatlar gibi SWOT analiz değerlerini öğrenecek, bunlar ile bir web sitesini dominant hale getirerek nasıl en yüksek paya sahip olabileceğini deneyimleyebileceksiniz.

SEO Gezegeninin sunduğu SEO eğitimi ve kursu sayesinde, tam donanımlı bir SEO Expert olma şansına sahipsiniz. Uzman ekip ve nitelikli kadro sayesinde, gelişen ve büyüyen dijital çağımızın tüm gerekliliklerini bilecek ve bunlarla büyük başarılar elde etmek için eğitileceksiniz.

Seo Eğitim ve Kursu

Seo Gezeni olarak uzman kadromuz ve profosyonel çalışmalarımız ile yıllardır bu alanda hizmet vermekteyiz. Seo eğitimi müfredat olarak birçok içeriğe sahip. Seo ve Google adwords kullanımı, arama motorları çalışma sistemi, Google Cache  tarafından sayfalarınızın nasıl kayıt altına alındığı, seonun değişim süreci, anahtar kelime planlayıcısı, başlık ve tanıtım stratejileri olarak oldukça uzun ve kapsamlı bir ders içeriği mevcut. Örneğin site içi seo çalışmalarında kod ve içerik yapısı alanında dersler verilir. Kodlama nasıl yapılır, site içi bağlantılar da dikkat edilmesi gereken noktalar, mega (tag) etiketi kullanımı, rss nedir ve rss oluşturma, başlıklarda seo uyumu, sitemap oluşturma gibi dersler bilgiler paylaşılıyor. Site dışı seo çalışmalarında ise, backlink çalışması ve site dışı seo çalışması gibi bölümler mevcut.

Seo gezeni olarak, seo eğitim ve kursu alanında da başarılara imza atmak istiyoruz. Profosyonel ekibimiz ile tüm bilgileri aktaracağımız dersler sayesinde, marka reklamınız için önemli adımlar atmış olacaksınız. Web siteniz hangi alan üzerinde olursa olsun, yeni bir site açmış olsanız dahi mutlaka seo konusunda destek almalısınız. Günümüzde internet yaşantımızın bir haline gelmiş durumda. Seo gezeni firması olarak vereceğimiz tüm eğitimler sayesinde, ciddi anlamda reklam ve gelir kazancı için ilk adımlarınızı atmış olacaksınız. En önemlisi ise marka isminizi birçok kitle ulaştırmış olacaksınız.

Teklif Alın