fbpx

 

logo

Firmamızdan vermiş olduğumuz profesyonel hizmetler konusunda detaylı analiz ve teklif alabilirsiniz. Ayrıca dijital dünyadaki diğer talepleriniz için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

SEO

Google AdWords Reklamları

Sosyal Medya Reklamları

Sosyal Medya Yönetimi

Web Tasarım

Dijital Pazarlama

Çekinmeden Bize Ulaşabilirsiniz


Her türlü soru, görüş ve öneriniz için bize ulaşın. Ücretsiz analiz yapmak veya teklif vermek bizim işimizin bir parçasıdır.

0555 162 62 11

info@seogezegeni.com

Bayraklı/İZMİR ve Maslak/İSTANBUL Ofislerimizde sizlere hizmet vermekteyiz.

0555 162 62 11

Bayraklı/İZMİR & Maslak/İSTANBUL

Top

Neden WordPress Site?

Wordpress’in çeşitli site ve firmalar tarafından sıkça kullanılmaktadır. WordPress temel olarak temaları hazır olarak bulunan kodlu bir tasarım niteliğindedir. Kendine özgü oluşu ile diğer benzeri oluşumlar arasında bile taslak olarak yine WordPress kullanılmaktadır. Kod bilgisi gerektirmeyen WordPress Site kurma, pek çok Web sitesi için adeta yaşam kaynağı görevini üstlenmektedir.

q
Template

İhtiyaca göre güncel ve modern tema örneklerini bulup firmalara sunarız.

q
Yaratıcı Tasarım

Örnek temadan yola çıkarak yaratıcılığımızı kullanmaya başlarız.

q
Tasarım Geliştirme

Web tasarıma nihayet verip yeniden firmadan onay alırız.

q
Yazılım ve Final

Web yazılım programlamasını da yaparak siteyi canlıya alırız.

Şimdi SEO Gezegeni'nden Teklif Alın!

Teklif İste
Merak Ettikleriniz

WordPress İle Kod Yazmadan Sitenizi Yönetin

İnternet sürekli değişmekte ve gelişmektedir. Çeşitli üretimler ile internette firmalar sürekli olarak yönetimlerinde değişiklik ve kolaylık arayışı içerisindedirler. Bu noktada WordPress Site Kurma sizler içinde çok avantajlı bir oluşum olacaktır. Zamandan kaybı önleyen WordPress temel olarak sizlerden kod bilgisi beklememektedir. Yani kod bilgisine sahip olmadan üstün nitelikte içerikleri kısa sürelerde üretebilmenizi mümkün kılar.

Sanal dünyada WordPress Site Kurma diğer Web sitelerine oranla sanal kimliğinizi bir adım öne çıkartma imkanını sizlere sunmaktadır. Çeşitli ürettiğiniz tüm içerikleri internette yayınlama imkanı sunan WordPress yönetmenize de sizler için büyük bir avantaj sunmaktadır.

WordPress Site Kurmanın temel işleyişi olarak ilk adımda internetten bir site kurulması amaçlanır ve site kurumu öncesi kurulum yapan kişi tarafınca hosting ve domain alınmaktadır. Ardından alınan hosting ve domain aracılığı ile site kurulu tamamı ile gerçekleştirilir. Ancak site kurulumunun ardından asıl gerekli olan teknik bilgi gereklidir ki bu teknik bilgiler tasarımsal ve site içerisinde işlevsellik açısından çeşitli şeyleri yaratmanız için gereken kodlardır.

Tam bu noktada WordPress devreye girmekte ve hiçbir kod gereksinimi olmadan sizlere içerik üretme imkanı sunmaktadır. Sizler de sadece tık aracılığı ile site kurabilir, siteyi kolaylıkla yönetebilirsiniz. Kod derdine de bir son verebilirsiniz. Profesyonel bir uzman kadroya sahip olan Seo Gezegeni ise size WordPress Site Kurma konusunda üstün nitelikte bir hizmet sunmaktadır. Sizler de WordPress’i kod yazmadan kolayca ve uzmanca kullanmak istiyorsanız, Seo Gezegeni’nin üstün niteliklerle donatılmış hizmetlerinden faydalanabilir, sanal dünyada yükselişinize katkıda bulunabilirsiniz.

WordPress Site Kurma İle Sizler De Bir Adım Önde Olun

WordPress’in sağladığı avantajlar şunlardır;

  • Kod gereksinimi olmadığı için teknik bilgileri gerektirmez
  • Sağladığı kolaylık sayesinde zorluk seviyesini en az düzeye indirir
  • Tıklar aracılığı ile kurulmasından dolayı başka birine ücret karşılığı kodlama işlemini tamamlatmak gerektirmez
  • İnsanlara kolaylıkla site kurma avantajı sağlar
  • İnternet ortamında paylaşımları sürekli olarak arttırma gibi özellikleri vardır
  • İnternet paylaşımlarının artması ile kurulan Web sitelerine olan ilgi artmaktadır
  • Milyonlarca içerik paylaşımına olanak sağlar ve bunların tamamını çok kısa sürede sağlamak adına çok büyük bir avantajdır
  • WordPress temaları ve kodları tamamen hazır olan özel bir tasarımdır

Sizler de yukarıda belirttiğimiz gibi harika bir tasarımdan faydalanmak isterseniz Seo Gezegeni’nin üstün nitelikteki uzman kadrosundan faydalanabilirsiniz.

Bir Tasarımdan Daha Fazlası WordPress

Kod gerektirmeyen ve milyarlarca dahi paylaşım yapabileceğiniz WordPress’e sahip olabilirsiniz. Sanal dünyada bir adım daha yükselirken sizlerin yanında uzman bir kadro olmasını istiyorsanız, Seo Gezegeni sizler için üstün nitelik ve güvenilirliğiyle geçmişten gelece tecrübesiyle sizlerle. Bir siteden daha fazlası olmak istiyor, kod bilgisi olmadan sizler de binlerce içerikte paylaşımları, en kısa sürede paylaşmak istiyorsanız WordPress sizler için hali hazırda kod ve tema içeren tasarımdır. Seo Gezegeni sizlere uzman kadrosu eşliğinde sunacağı hizmette sizleri sanal alemde zirveye taşıyacak ve memnun kalmanızı da garanti edecektir.

Teklif Alın