fbpx

 

logo

Firmamızdan vermiş olduğumuz profesyonel hizmetler konusunda detaylı analiz ve teklif alabilirsiniz. Ayrıca dijital dünyadaki diğer talepleriniz için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

SEO

Google AdWords Reklamları

Sosyal Medya Reklamları

Sosyal Medya Yönetimi

Web Tasarım

Dijital Pazarlama

Çekinmeden Bize Ulaşabilirsiniz


Her türlü soru, görüş ve öneriniz için bize ulaşın. Ücretsiz analiz yapmak veya teklif vermek bizim işimizin bir parçasıdır.

0555 162 62 11

info@seogezegeni.com

Bayraklı/İZMİR ve Maslak/İSTANBUL Ofislerimizde sizlere hizmet vermekteyiz.

0555 162 62 11

Bayraklı/İZMİR & Maslak/İSTANBUL

Top

SMS Pazarlama

SMS pazarlama hizmeti sayesinde, artık müşterilerinizin tüm kampanya duyurularından ve bilgilendirme mesajlarından haberdar olmalarını sağlayabilirsiniz.

q
p

Neden SMS Pazarlama

SMS’ler internet ve telekominasyon sistemlerinin gelişmesi ile birlikte hayatımıza girmiş olan pazarlama araçlarıdır. Cep telefonlarının gelişmesinden bu yana kadar kullanılan bu teknik, yapılan analizler ve gözlemler doğrultusunda oldukça başarılı bir grafik çizmiştir.

Neden SMS Pazarlama? Diye soracak olursak, verebileceğimiz en iyi cevaplardan biri herkesin aktif olarak mobil cihaz kullanması diyebiliriz. İnsanlar günlerinin büyük bir bölümünü cep telefonları ile ilgilenerek geçirdiklerinden dolayı, SMS pazarlama tekniği büyük önem kazanmıştır ve hatta son zamanlarda altın çağlarını yaşıyor denebilir.

Bu denli aktif bir kitle mevcutken, SMS pazarlama hizmeti sayesinde büyük başarılar ve geri dönüşler elde edilmektedir. Özellikle neredeyse tüm firmaların ve işletmelerin yoğun olarak kullanırken, zamanla bu hizmetin amacına yenilikler gelmiş ve bilgilendirme mesajları olarak da kullanılmaya başlanmıştır.

SMS pazarlama tekniği sayesinde, müşterilerinizle sıkı bağlar kurabilirken, birçok farklı amaç için tercih edip kullanabilirsiniz.

SMS Pazarlama Ajansı

Neden SMS Pazarlama tekniğinin bu kadar başarılı olduğunu ve ne denli işletmeler için önem arz ettiğini bilen bir firmayız. SEO Gezegeni olarak, çağın gereksinimlerinin farkında olan ve çağın ötesinde kurguladığımız stratejilerimiz sayesinde, sizlere hizmet vermekten gurur duyarız. Özellikle ileriye dönük kendimizi geliştirmiş olmanın verdiği öz güven ile birlikte, sizlere daha faydalı olabilmek için sürekli kendimizi geliştiriyor ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda size en iyi hizmeti sağlıyoruz. SMS pazarlama ajansları arasında zirvede olan firmamız, bu alanda ki tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilir niteliktedir. Özellikle nitelikli ve donanımlı kadromuz sayesinde, hizmetlerimizin sonuna kadar arkasındayız.
q

Şimdi SEO Gezegeni'nden Teklif Alın!

Teklif İste
Merak Ettikleriniz

SMS Pazarlamanın İşletmeler Açısından Avantajları

Firmaların ya da şirketlerin binlerce müşterisi olduğu düşünüldüğünde, bu müşterilerine tek bir yöntem ile hızlı ve pratik bir biçimde ulaşabilmek oldukça önemlidir. SMS Pazarlama sistemi, aktif müşterilerinize uygulanabileceği gibi, potansiyel olarak gördüğünüz hedef kitlelere de aktif bir şekilde ulaşabilir.

Bunun da şirketler için birden fazla faydası vardır. Bunlar arasında;

  • Mevcut müşterileri sadık hale getirebilmek
  • Potansiyel yeni müşterilere erişmek
  • Kampanya ve Duyuruları iletebilmek
  • Tebrik mesajları
  • Özel gün duyuruları
  • Kişiye özel kampanyalar
  • Kurumsal kimliğin geliştirilmesi

Gibi birçok farklı unsur sayılabilir. Firmalar için potansiyel müşterileri keşfetmek ve onlara ulaşmak kadar, elde bulunan aktif müşterileri daha sadık hale getirmek de oldukça önemlidir. Bu husus için de en çok kullanılan yöntemlerden biridir toplu SMS hizmetleridir. Dolayısıyla bu SMS pazarlama teknikleri arasına girer.

SMS Pazarlama Tekniği İçin Tam Donanımlı Kadro

Neden SMS pazarlama hizmeti için profesyonel bir firmaya ihtiyaç duyduğunuzu düşünmeniz gerekiyor.

Çünkü bu konuda yeterli donanıma ve birikime sahip bir firmayla çalışmadığınız da beklediğiniz geri dönüşleri ve hedefleri sağlayamayabilirsiniz. Bu reklamcılık sektörü ve pazarlama teknikleri ile oldukça alakalı bir konu olduğu için, özellikle bu alanlarda belli çalışmalara imza atmış ve çeşitli başarılar elde etmiş bir firmayı tercih etmelisiniz.

SEO Gezegeni bu konuda sizlere en iyi şekilde yardımcı olabilecek firmalar arasında ilk sırada yer alır. Kadrolara bölünmüş ve tamamı nitelikli elemanlardan oluşan ekibimiz sayesinde SMS pazarlama tekniğinin alt yapısına sahibiz. Aynı zaman da teknik alt yapıya da en iyi şekilde sahip olduğumuzdan dolayı, SMS pazarlama hizmetini sizlere uygun ve kaliteli bir şekilde sunabiliriz.

Eğer SMS pazarlama sistemi ile işletmelerinizi büyütmek ve hedeflerinize ulaşmak isterseniz, SEO Gezegeni size en iyi şekilde yardımcı olacaktır.

Teklif Alın