fbpx

 

logo

Firmamızdan vermiş olduğumuz profesyonel hizmetler konusunda detaylı analiz ve teklif alabilirsiniz. Ayrıca dijital dünyadaki diğer talepleriniz için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

SEO

Google AdWords Reklamları

Sosyal Medya Reklamları

Sosyal Medya Yönetimi

Web Tasarım

Dijital Pazarlama

Çekinmeden Bize Ulaşabilirsiniz


Her türlü soru, görüş ve öneriniz için bize ulaşın. Ücretsiz analiz yapmak veya teklif vermek bizim işimizin bir parçasıdır.

0555 162 62 11

info@seogezegeni.com

Bayraklı/İZMİR ve Maslak/İSTANBUL Ofislerimizde sizlere hizmet vermekteyiz.

0555 162 62 11

Bayraklı/İZMİR & Maslak/İSTANBUL

Top

Kurumsal SEO Hizmeti

SEO Gezegeni olarak kurumsal firmalara SEO hizmeti vermekteyiz. Şirketlerin daha basitlikte olan ürün veya hizmetlerin internette tanıtılmasını amaçlayan web sitelerini ilgili aramalarda üst sıraya çıkarıyoruz. Ayrıca kurumsal SEO hizmetimizle firmaların marka itibarını da koruyor ve markayla ilgili tüm aramalarda kendi web sitelerinin ilk sırada çıkması için SEO çalışması yürütüyoruz.

q
İçerik Güncelleme

Kurumsal web sitelerin içeriklerini dil bilgisi kurallarına göre revize ediyor ve bu düzenlemeleri yaparken içeriğin SEO uyumlu olmasına dikkat ediyoruz.

q
Dönüşüm Oranı

Yaptığımız kurumsal SEO çalışmalarında dönüşüm oranlarının yüksek olması ve web sitesini ziyarete den kişilerin firma ile iletişime geçmesini hedefliyoruz.

q
Gerçek Zamanlı Veriler

Firma yetkililerine potansiyel müşterilerini tanımaları için belli periyotlarda gerçek zamanlı analitik veriler çıkarıyor ve ayrıntılı bir şekilde raporluyoruz.

q
Online Yönetim

Günümüzde her geçen gün daha da dijitalleşen dünyada firmaların online dünyaya daha çok girmesini sağlıyor, bunun için online yönetim yapıyoruz.

q
Sosyal Ağ Düzenlemesi

Kurumsal SEO hizmeti kapsamında firmanın sosyal ağlarını düzenliyor ve müşteri portföyünün bu ağları ziyaret etmesinin önündeki engelleri kaldırıyoruz.

q
Pazarlama Taktikleri

SEO çalışmamızın yanı sıra firmalara piyasa ve rakip analizleri yapıyor, bu sonuçlar ışığında ürün ve hizmetlerin satılmasına yönelik pazarlama taktikleri veriyoruz.

q
Hızlı Sonuca Ulaşma

Kurumsal SEO hizmetimiz ile gerçekten çok hızlı sonuçlar alıyoruz. Bu sayede yapılan SEO ve diğer işlemlerin faydalılığını firmalara kısa sürede hissettiriyoruz.

q
İçerik Stratejisi

Şirketlerin SEO çalışmasını üstlenerek sadece web sitesinin ilgili aramalarda üst sıralara çıkmasını sağlamıyor, aynı zamanda şirketin görüntülü içerik stratejini oluşturuyoruz.

q

Şimdi Ücretsiz kurumsal SEO Teklifi Alın!

Eğer bir SEO çalışması yaptırıp bizden hizmet almak istiyorsanız öncesinden sizden hiçbir ücret talep etmeden web sitenizin SEO analizini yapıyoruz. Ekibimizin profesyonelliğini görün sonra karar verin!

Kullanıcı Dostu, Daha Kullanışlı Bir Site.

Başarımızın Anahtarı Müşteri ve İşimize Pozitif Yaklaşıyor Olmamızdır.

Mütevazi Bir Başlangıç Yapalım, Harika Sonuçlar Ortaya Çıkaralım.

Bugün Firmanız İçin Çok Farklı Bir Gün Olabilir...

SEO TEKLİFİ İSTE

Google Partner SEO ajansı olarak Google’un tüm istek ve yönergelerine göre web sitelerini optimize ediyor ve Google algoritmalarına dost bir site haline getiriyoruz.

Dünyada en çok kullanılan ücretli profesyonel SEO araçı Ahrefs ile web sitelerin analizlerini yapıyor ve bu analizler doğrultusunda en iyi SEO sonuçlarını alıyoruz.

Moz, dünya çapında SEO uzmanlarının en çok kullandığı ücretli SEO araçlarından bir tanesidir. Biz de bu aracı kullanarak %100 sonuç almak için optimizasyonlar yapıyoruz.

Herkes tarafından bilinen site sıralama aracı Alexa’ya ücretli olarak web sitelerini kaydediyor ve yaptığımız çalışmalar sonucunda Alexa ‘da sıralamaları yükseltiyoruz.

SEO Hizmetlerimiz
Arama Motoru Optimizasyonu

SEO

Kurumsal SEO

SEO Puanı Öğrenme

Lokal SEO

E-ticaret Sitesi SEO'su

Online İtibar Yönetimi

Google Analytics Raporlama

SEO Analizi

Dijital Pazarlama
Arama Motoru Reklamları

AdWords Reklamları

Yandex Direct Reklamları

YouTube Reklamları

Gmail Reklamları

E-ticaret Reklamları

Toplu Mail Gönderimi (Mailing)

SMS Pazarlama

Programatik Reklamcılık

Sosyal Medya Pazarlaması
Sosyal Medya Yönetimi ve Reklamları

Sosyal Medya Reklamları

Facebook Reklamları

Instagram Reklamları

LinkedIn Reklamları

Twitter Reklamları

Sosyal Medya Yönetimi

İçerik Pazarlama

Web Tasarım
Kurumsal ve SEO Uyumlu Web Tasarım

Kurumsal Web Tasarım

SEO Uyumlu Web Tasarım

Mobil Uyumlu (Responsive) Web Tasarım

E-ticaret Sitesi Kurulumu

Landing Pages Tasarım

Reklam Banner Tasarımı

Sosyal Medya Tasarımı

Teklif Alın