fbpx

 

logo

Firmamızdan vermiş olduğumuz profesyonel hizmetler konusunda detaylı analiz ve teklif alabilirsiniz. Ayrıca dijital dünyadaki diğer talepleriniz için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

SEO

Google AdWords Reklamları

Sosyal Medya Reklamları

Sosyal Medya Yönetimi

Web Tasarım

Dijital Pazarlama

Çekinmeden Bize Ulaşabilirsiniz


Her türlü soru, görüş ve öneriniz için bize ulaşın. Ücretsiz analiz yapmak veya teklif vermek bizim işimizin bir parçasıdır.

0555 162 62 11

info@seogezegeni.com

Bayraklı/İZMİR ve Maslak/İSTANBUL Ofislerimizde sizlere hizmet vermekteyiz.

0555 162 62 11

Bayraklı/İZMİR & Maslak/İSTANBUL

Top

İnternet Reklamları

İnternet reklamları ile SEO Gezegeni olarak ürün veya hizmetinizi milyonlarca kişiye ulaştırıyor, büyüme hedefleriniz için büyük bir adım atıyoruz.

q

İnternet Reklam Platformları

Google

Yandex

Youtube

Proğramatik

Sosyal Medya Kanalları

Facebook

Instagram

Twitter

Linkedin

p

Neden İnternet Reklamları

Bulunduğunuz bölge ile sınırlı kalmadan ürünlerinizi ve hizmetlerinizi daha geniş kitlelere pazarlayabilmek için yegâne yollardan birisi internet reklamlarıdır.

Günümüzde milyonlarca kişinin gününün büyük bir kısmını internette sörf yaparak geçirdiğini göz önüne aldığımızda, daha geniş kitlelere hitap etmek ve yeni potansiyellere seslenmek internet reklamları ile mümkün olabiliyor.

Özellikle diğer reklam modelleri ile dijital reklamcılığı karşılaştırdığımızda açık ara farkla daha az bütçe gereksinimi olduğunu dile getirebiliriz. Üstelik düşük bütçelerle büyük bir kitleye ulaşma fırsatını da bizlere sunması, internet reklamcılığını günümüz şartlarında 1 numaralı reklam alanları olarak öne çıkarıyor.

Bu sayede büyüme ve satış/hizmet hedeflerinize daha kolay ulaşabilir, bütçenizi doğru ve etkili bir şekilde değerlendirerek şirketinizin gereksiz reklam harcamalarından kurtulmasını sağlayabilirsiniz.

Neden İnternet Reklam Ajansı

SEO Gezegeni olarak, Reklam ajansları arasında en doğru ve en etkili reklam hizmetini verdiğimizin altını çizmemiz gerekiyor. Gerek inovatif vizyonumuz gerekse temiz ve etkili çalışma prensiplerimiz sayesinde özellikle dijital reklamcılığın her alanında sizlere verimli sonuçlar elde edebilmeniz için hizmet veriyor ve vermeye devam ediyoruz.
q

Geri Dönüşümler

İnternet üzerinden vereceğiniz dijital reklamlarda en önemli husus geri dönüşümlerdir. Yani reklamlarınıza tıklanma oranları ile bu tıklayan bireylerin satışa ya da hizmete talip olması reklamcılık dilinde geri dönüşüm olarak adlandırılır.
Bilakis neden internet reklamlarını tercih etmeliyim? Diye düşünen işletme sahiplerinin de en önemli beklentisi geri dönüşümlerin hangi boyutlarda ve oranlarda gerçekleşeceğidir. Çünkü reklam verirken, bu reklamlara ayrılan bütçeden daha fazlasını potansiyel müşterilerden kazanmanız gerekir.
Bu aşama da SEO Gezegeni olarak bu geri dönüşüm oranları ile reklam verme bağlantısını olabildiğince ilişkilendirerek ve uygun gördüğümüz stratejilerle ileterek, maximum verimi alabilmeniz için çeşitli çalışmalar yürütüyoruz.

Google Reklamları 0
Instagram Reklamları 0
Facebook Reklamları 0
Twitter Reklamları 0

Şimdi SEO Gezegeni'nden Teklif Alın!

Teklif İste
Merak Ettikleriniz

İnternet Reklamları İçin Uzman Bir Ajansla Çalışın

İnternet reklamlarında özellikle reklam verme aşamasına gelindiğinde dikkat etmeniz gereken bazı hususlar mevcuttur;

  • Reklam için bütçe belirleme
  • Hedef kitle analizi
  • Doğru anahtar kelimeleri belirleme
  • Reklamın yayınlanacağı tarih ve saatlerin belirlenmesi
  • Reklam için slogan ve yol haritası
  • Teknik verilere ve bilgilere sahip olma

Bu maddeler için gerekli özelliklere sahipseniz ve dijital reklamcılık alanında yeterli tecrübeye sahipseniz, o zaman kendi başınıza reklam verebilirsiniz. Fakat iş bununla sonuçlanmıyor.

Daha sonra yayınlanan bu reklamların geri dönüşleri incelenmeli ve buna göre sürekli tetikte beklenerek reklamların optimize edilmesi gerekmektedir. Bu aşamada SEO Gezegeni olarak reklamcılığın başından sonuna tüm işi üstleniyor ve sizin bu alanda ki eksikliklerinizi girerek verimli bir reklam yayınlamanıza yardımcı oluyoruz.

Alanında uzman kadromuz ve dijital reklamcılık alanında yılların verdiği tecrübe ile sizlere internet reklamları konusunda en iyi hizmeti sunacağımızı garanti ediyoruz. Çünkü bizler bir reklamın planlanma aşamasından yayına geçme aşamasına kadar, hatta reklamın yayınlanmasından sonra takibatı ve gerekli optimize işlemlerinin yürürlüğe sokulmasına kadar internet reklamlarında işin başından sonuna etkin rol oynuyor, sizlerin en iyi verimi alabilmesi için çalışıyoruz.

Eğer profesyonel ve kurumsal bir reklam ajansı ile çalışmak istiyorsanız, SEO Gezegeni bu konuda sizlere yardımcı olabilecek en donanımlı ve en tecrübeli firmalardan biridir.

Teklif Alın