fbpx

 

logo

Firmamızdan vermiş olduğumuz profesyonel hizmetler konusunda detaylı analiz ve teklif alabilirsiniz. Ayrıca dijital dünyadaki diğer talepleriniz için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

SEO

Google AdWords Reklamları

Sosyal Medya Reklamları

Sosyal Medya Yönetimi

Web Tasarım

Dijital Pazarlama

Çekinmeden Bize Ulaşabilirsiniz


Her türlü soru, görüş ve öneriniz için bize ulaşın. Ücretsiz analiz yapmak veya teklif vermek bizim işimizin bir parçasıdır.

0555 162 62 11

info@seogezegeni.com

Bayraklı/İZMİR ve Maslak/İSTANBUL Ofislerimizde sizlere hizmet vermekteyiz.

0555 162 62 11

Bayraklı/İZMİR & Maslak/İSTANBUL

Top

Instagram Reklamları

Dünyanın en popüler medya paylaşım platformu olan Instagram da reklam yayınlamak ve bu reklamlardan maximum verim sağlamak için SEO Gezegeninin profesyonelliğinden faydalanabilirsiniz.

q

Neden Instagram Reklamları?

Instagram günümüzde en popüler medya paylaşım platformları arasında yer almaktadır. Özellikle Facebook bünyesine geçtikten sonra daha da değerlenen bu alan, özellikle dijital reklamcılık için çok ama çok ayrı bir yere sahiptir. Ayrıca son zamanlarda Instagram’ın kendini geliştirmesi ve bünyesine farklı özellikleri katmasıyla, dijital reklamcılık için yeni alanlar da açılmıştır.

p

Instagram Reklam Ajansı

Instagram reklam ajansı ile çalışmak, Instagram reklamlarınızın doğru ve düzgün bir şekilde planlanabilmesi ve alınacak olan verimin artırılması için oldukça önemlidir. Bu sebeple Instagram reklam çalışmaları için mutlaka bir reklam ajansı ile çalışmalısınız.Özellikle teknik al yapıya sahip olmayan ve güncel reklam trendlerini takip etmeyen bireyler, Instagram da vereceği reklamlarda büyük olasılıkla başarısız olacak ve harcadıkları bütçeleri kaybedeceklerdir. Bunun önüne geçmek için SEO Gezegeni olarak sizin yanınızdayız. SEO Gezegeninin Instagram Reklam hizmeti sizlere;Doğru bir planlama, Hedef kitle analizi, Geri dönüşümler, En Uygun reklam saatleri, Uygun sloganlar ve cezbedici reklam içerikleri, Minimum bütçe ve maximum verim çalışmaları gibi birçok avantaj sağlar. Özellikle dijital reklamcılık alanında uzman kadromuz ile sürekli yeni gelişmeleri takip ediyor, reklam trendlerini keşfederek siz değerli müşterilerimize verdiğimiz hizmetlerde uyguluyoruz. Hizmetlerimizde müşterilerimizin memnuniyetini gözetiyor, taleplerinize en iyi şekilde karşılık verebilmek için var gücümüzle çalışıyoruz.
q

Şimdi SEO Gezegeni'nden Teklif Alın!

Teklif İste
Merak Ettikleriniz

Neden Instagram reklamları dijital reklamcılık için bu kadar önemlidir?

Bunun birden çok sebebi vardır, fakat bunların başında tüm dünyadan milyonlarca kullanıcıya hitap etmesi ve bu uygulamada geçirilen zamanın oldukça yüksek olması yatmaktadır. Dolayısıyla Instagram hedef kitlelere rahat ve verimli bir şekilde ulaşabilmek için oldukça elverişli bir sosyal mecradır. Bunun yanı sıra canlı yayından, video ve resim paylaşmaya kadar bir çok farklı özelliğe sahip olan bu mecra, reklamlar için de oldukça esnek ve işlevsel sistemleri bünyesinde barındırmaktadır.

Instagram reklamlarını işletmeler bazında değerli kılan bir diğer etmen ise, Facebook ile entegre bir şekilde çalışabilmesi söylenebilir. Facebook’da yayınladığınız reklamları ayrıyeten Instagram için de paylaşabilirsiniz.

Hem bütçelerin oldukça düşük olarak belirlenebilmesi, hem de hedef kitleler için nokta atışı yapabilme olanağına sahip olması, bu mecranın dijital reklamcılık alanında öne çıkmasına sebep olan etmenler arasında yer alır.

Fakat her şeyden önce teknik alt yapıya sahip olmak ve dijital reklam stratejilerini bilmek bu reklamlardan verim elde edebilmek için oldukça önemlidir. Bu aşama da SEO Gezegeni olarak sizlere yardımcı olmaktan gurur duyarız.

SEO Gezegeni İle Instagram Reklamlarında Maximum Verim

SEO Gezegeni olarak inovatif çalışmalara önem veren bir firmayız. Bu sebeple evrilen dijital reklam olgularını takip ediyor ve sizlere sunduğumuz hizmetlerimizde bunları uygulayarak sizlere daha faydalı olmaya çalışıyoruz.

Özellikle Ar-Ge çalışmalarına önem veriyor, kadromuzu dijital reklamcılık alanında ki yenilikler konusunda bilgilendiriyor ve verimli çalışmalar çıkarabilmek için çağın ötesinde yeni stratejiler uyguluyoruz.

Diğer hizmetlerimizde de olduğu gibi Instagram Reklamlarında bizimle kazanmak oldukça kolay. Küçük, orta ve büyük ölçekli işletmeler dahil olmak üzere bir çok farklı sektörden firma ve web sitesine hizmet verip büyük işler başarmış bir firma olarak, sizlerin de Instagram Reklamlarında kazanmanızı ve öne çıkmanızı sağlayabilir, büyüme hedeflerine ortak olabiliriz.

Teklif Alın