fbpx

 

logo

Firmamızdan vermiş olduğumuz profesyonel hizmetler konusunda detaylı analiz ve teklif alabilirsiniz. Ayrıca dijital dünyadaki diğer talepleriniz için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

SEO

Google AdWords Reklamları

Sosyal Medya Reklamları

Sosyal Medya Yönetimi

Web Tasarım

Dijital Pazarlama

Çekinmeden Bize Ulaşabilirsiniz


Her türlü soru, görüş ve öneriniz için bize ulaşın. Ücretsiz analiz yapmak veya teklif vermek bizim işimizin bir parçasıdır.

0555 162 62 11

info@seogezegeni.com

Bayraklı/İZMİR ve Maslak/İSTANBUL Ofislerimizde sizlere hizmet vermekteyiz.

0555 162 62 11

Bayraklı/İZMİR & Maslak/İSTANBUL

Top

Facebook Hesap Yönetimi

Facebook Hesap Yönetimi hizmetimiz sayesinde, işletme hesaplarınızın tüm detaylarıyla nizami şekilde ilgileniyor, işletmelerinizin imajını yükseltmek için tüm gücümüzle çalışıyoruz.

q
q
Analiz

İş analizi yaparak çalışma süreci net olarak planlanır.

q
Yaratıcı Çözümler

Deneyim ve yaratıcılık bir araya gelir ve süreç devam eder.

q
Tasarım ve Paylaşım

Tasarım ile paylaşımların yapılması ve sonuçların alınmaya başlaması.

q
Aylık Raporlar

En iyi erişim ve etkileşimi elde etmiş bir şekilde mükemmel raporlar verilir.

Neden Facebook Hesap Yönetimi?

Facebook hesap yönetimi hizmeti, işletmelerinizin sosyal mecralardaki yüzünü kontrol altında tutma işlemidir. Genel mana da kampanya duyurularınız, geri dönüşler ve reklamların analizini kapsayan bu hizmet, sosyal medya hesaplarınıza dair her konunun temiz bir şekilde idare edilmesi anlamı taşır. Bu sayede imaj kaybına uğramayacak ve sosyal medya hesaplarınız için ekstra zaman harcamayacaksınız.

q
q

Sosyal Medyada İtibarınızı Yükseltin!

Sosyal medya yönetimi yaptığımız tüm kurum ve markalar için en iyi sosyal medya yönetim araçlarını kullanarak mükemmel sonuçlar almaya çalışıyoruz ve büyük ölçüde hedeflerimizi tutturuyoruz.

Kullanıcı Dostu Sosyal Medya Çalışması.

Başarıya, Deneyimlerimizden Yola Çıkarak Ulaşıyoruz.

Küçük Bütçelerle Çok Büyük Başarılar Elde Ederiz.

Sosyal Medyada SEO Gezegeni'ni tercih edin, farkı hemen görün!

Şimdi SEO Gezegeni'nden Teklif Alın!

Teklif İste
Merak Ettikleriniz

Facebook Hesap Yönetiminin Avantajları

Facebook hesap yönetimi hizmetinden yararlanmak işletmenizle alakalı birçok konunun çözüme kavuşması demektir.

Özellikle bu hizmetin sağladığı avantajlar arasında;

  • Reklam optimizasyonu ve takibi
  • Paylaşım ayarları ve sistemleri
  • Genel Sosyal medya izlemesi
  • Geri dönüşler ve takibat
  • Takipçi ve beğenilerin oranları ve dökümleri
  • Müşteri ilişkileri
  • Sayfa analizleri ve profil kontrolleri

Gibi birçok konu yer alır. Bunların tamamı marka bilincini ve kurumsal kimliği geliştirirken, aynı zaman da şirket imajının da korunmasını sağlar.

Bu sayede müşterileriniz ile ilişkileriniz gelişecek ve her biri sadık müşteri konumuna gelecektir. Aynı zaman da yeni potansiyel müşterileri keşfetmek ve onlara doğru bir şekilde hitap edebilmek de bu hizmet sayesinde mümkün olmaktadır.

Facebook hesap yönetim hizmetinde ki bir diğer amaç, güncel raporlamalar sayesinde belirli yol haritaların ortaya konmasına dayanmaktadır. Yani geri dönüşler, analizler, beğeniler ve çeşitli reklam etkileşimlerinin analiz edilmesi ve bu analizlere bağlı olarak hem çalışmaların optimize edilmesi hem de işletmeler için hedeflerin gözden geçirilmesi anlamına gelir.

Kısaca SEO Gezegeninin size vermiş olduğu Facebook hesap yönetimi hizmeti, sosyal hesabınızla alakalı tüm gereksinimleri ve talepleri karşılamaktadır.

Facebook Hesaplarınızda Tam Denetim

Facebook hesap yönetimi hizmeti, hesaplarınız üzerinde tam denetim sahibi olmanızı sağlar. Yani tüm detayları bilecek, teknik analizleri ve gözlemleri raporlar üzerinden inceleyebilecek ve buna göre hedeflerinizi planlayabileceksiniz.

Bu aşama da SEO Gezegeni sizlere detaylı ve anlaşılır raporlar sunarak, sosyal hesaplarınızın performanslarını daha iyi ölçümleyebilmenize olanak tanır.

Bu hizmet son zamanlarda gelişmek ve büyümek isteyen tüm küçük, orta ve büyük işletmelerin özellikle talep ettiği çalışmalar arasında yer alır. Çünkü sosyal medya bireyler üzerinde oldukça büyük etkilere sahiptir ve firmaların analizleri için büyük önem taşımaktadır.

Facebook Hesap Yönetimi İçin Uzman Kadro

Facebook hesap yönetimi hizmetleri konusunda SEO Gezegeni olarak Türkiye’nin lider firmalarından biri konumundayız.

Bizler halkla ilişkiler alanında uzman, müşteri ilişkilerini bilen, gerekli teknik alt yapılara sahip olan ve dünyayı takip eden bir ekibiz. Bu sayede çağın getirdiklerini biliyor ve size verdiğimiz hizmetlerin alt yapısından şekline kadar dünya gelişmişliğini ön planda tutarak uyguluyoruz.

Bu sebeple sektörde çağa uygun hizmet veren nadir firmalardan biriyiz. Bu zamana kadar ki başarı ile sonuçlandırdığımız projeler ve binlerce referansımızla sizlere hizmet vermek için hazır konumdayız.

Uzman bir kadro ile çalışmanın farkını SEO Gezegeni ile çalıştıktan sonra çok daha iyi bir şekilde anlayacaksınız.

Geri Dönüşümler

Facebook hesap yönetimi hizmeti ile geri dönüşümleri an be an takip edecek ve gerekli raporlamaları sizler için gerçekleştireceğiz. Bu hem bizim çalışmalarımıza yön verecek hem de sizin planlarınıza ve hedeflerinize zemin oluşturacaktır.

Bu sayede daha nizami bir çalışmayı ve yönetimi de beraberinde getirmiş olacağız. SEO Gezegeni olarak bu konuda üstümüze düşen her görevi layıkıyla yerine getireceğiz.

Teklif Alın