fbpx

 

logo

Firmamızdan vermiş olduğumuz profesyonel hizmetler konusunda detaylı analiz ve teklif alabilirsiniz. Ayrıca dijital dünyadaki diğer talepleriniz için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

SEO

Google AdWords Reklamları

Sosyal Medya Reklamları

Sosyal Medya Yönetimi

Web Tasarım

Dijital Pazarlama

Çekinmeden Bize Ulaşabilirsiniz


Her türlü soru, görüş ve öneriniz için bize ulaşın. Ücretsiz analiz yapmak veya teklif vermek bizim işimizin bir parçasıdır.

0555 162 62 11

info@seogezegeni.com

Bayraklı/İZMİR ve Maslak/İSTANBUL Ofislerimizde sizlere hizmet vermekteyiz.

0555 162 62 11

Bayraklı/İZMİR & Maslak/İSTANBUL

Top

E-ticaret Sitesi SEO

E-Ticaret sitelerinizde istediğiniz hedef kitlelere ulaşabilmek ve yeni potansiyel müşteriler yaratarak satışa dönüşme oranlarında büyük bir ivmelenme yakalayabilmek için SEO Gezegeni olarak E-Ticaret sitenizi SEO açısından güçlendiriyoruz. Bu sayede büyük ve güçlü bir E-Ticaret sitesi olma yolundaki hayallerinizi ve hedeflerinizi gerçekleştirebilmeniz için sizlere her açıdan mükemmel bir zemin hazırlamış oluyoruz.
q

Neden E-ticaret SEO Yaptırmalısınız?

E-Ticaret siteleri, dijitalde bir sanal mağaza görevi görür. Yani normal şartlarda zaten satışını yaptığınız belli başlı ürünleri, daha büyük bir kitleye hitap edebilmek için internet üzerinden de yapmaya biz kısaca E-Ticaret diyoruz.

Tam da bu noktada E-Ticaret SEO’nun önemi anlaşılıyor. Çünkü ürünlerimizi ve web sitemizi arama motorlarında ne kadar güçlü tutarsak, bir o kadar satışlarımızda ve mevcut potansiyel müşteri artışlarında ivmelenme yakalamış olacağız. Ayrıca marka bilinirliliği gibi hususlar içinde oldukça faydalı olacaktır.

Bu sebeple E-Ticaret sitelerinin SEO açısından güçlü hale getirilmesi, o web sitesinin hedeflerine ulaşabilmesi için oldukça önemli bir husustur.

SEO Teklifi Alın
q
SEO Teklifi Alın
25

Teknik SEO Analizi

Web sitenizi tüm SEO araçlarını kullanarak teknik yönden analiz ediyoruz.

25

Link İnşası

Site içinde ve site dışında SEO puanını yükseltmek için profesyonel link inşası yapıyoruz.

25

İçerik Analizi

İçeriksel olarak sitenin SEO uyumluluğunu analiz edip eksiklikleri gideriyoruz.

25

Sıralama Takibi

Yaptığımız tüm çalışmaların sonucunu görmek için anlık sıralama takibi yapıyoruz.

SEO Hizmeti Çalışma Sürecimiz

SEO İncelemesi

İçerik İncelemesi

Rakip Analizi

Sıralama Analizi

Kayıt İşlemleri

Düzenli Raporlama

Profesyonel SEO Ajansı

Şimdi SEO Gezegeni'nden Teklif Alın!

Teklif İste
Merak Ettikleriniz

E-Ticaret Siteleri İçin Güçlü SEO Ne Anlama Gelir?

E-Ticaret sitelerinin genel olarak en büyük amacı satışlarında önlerine koyduğu hedefleri gerçekleştirebilmektir. Ancak bu sayede yeterli karı edebilir ve dijitaldeki varlığını koruyabilir. Öte yandan bir diğer en önemli husus ise satışlarını gerçekleştirebilmek, marka bilinirliliğini ve güvenirliliğini artırabilmek için mevcut potansiyel müşterilere yenilerini ekleyebilmektir.

Bu sayede yeni müşterilere ulaşırken, mevcut müşterilerini de daha sadık bir kesim haline getirebilir.

Peki SEO E-Ticaret siteleri için hangi açıdan önemli?

E-Ticaret sitelerinizde genel olarak sattığınız ürünleri arama motorlarından müşterilerin görebilmesi gerekiyor. Dolayısıyla satışa ancak bu şekilde dönüşebilir. SEO burada mevcut sitelerinizin arama motorları ile arasında ki uyumu tam anlamıyla sağlamak için kullanılan bir metot oluyor.

Yani bir ürünü müşterilerinize arama motorları vasıtasıyla ulaştırabilmek, görünü kılabilmek ve bu müşteriyi potansiyele çevirip sitenize çekebilmek için SEO’ya ihtiyacınız olacak.

Teknik olarak arama motorlarında rakiplerinizin önünde yer almanız için yapılan belli başlı çalışmaları oluşturan SEO, hedeflerinize ulaşabilmeniz ve büyüyebilmeniz için en iyi yollardan biri.

SEO Gezegeni ile E-Ticaret Sitelerinize Güç Katın

SEO Gezegeni, özellikle SEO konusunda oldukça büyük başarılara imza atmış profesyonel bir danışmandır. E-Ticaret siteleri ile kurduğu SEO ortaklıkları ile, bugüne kadar büyük başarılar elde etmiş, çalışma yaptığı siteleri hızlı bir şekilde ivmelendirmiş ve sektörde bulunan diğer firmalar ve E-Ticaret siteleri karşısında oldukça güçlü pozisyonlarda yer alabilmeleri için çeşitli faaliyetler yürütmüştür.

Bünyesinde barındırdığı ehliyetli uzmanlar ile SEO konusunda özellikle E-Ticaret sitelerine hizmet vermekte, hedeflerine ulaşabilmeleri ve büyüyebilmeleri için çeşitli çalışmalar yapmaktadır.

Özellikle uzun yıllardır bu alanda faaliyet göstermesinden dolayı bolca referansa sahip olan SEO Gezegeni, bunun yanı sıra inovasyona oldukça önem veren bir yapıya sahiptir. Bu sebeple SEO ve günümüz dijital çağın getirdiklerini, gelişmelerini ve yeniliklerini takip ederek, E-Ticaret SEO çalışmaları açısından en güncel bilgilerle sizlere hizmet vermektedir.

Bu da rakipleriniz karşısında daha büyük bir kitleye hitap etmenizi ve diğerlerini domine etmenize olanak verir.

E-Ticaret siteleriniz için düşündüğünüz ve planladığınız hedeflerinize ulaşabilmeniz için profesyonel bir SEO danışmanı olarak görev yapan SEO Gezegeni, daha önceki başarılarından aldığı güçle sizlere en iyi hizmeti vermek için kendini sürekli güncellemekte, çağın getirdiklerini takip ederek güncel SEO kurallarını sizin yükselişiniz için uygulamaktadır.

Teklif Alın