fbpx

 

logo

Firmamızdan vermiş olduğumuz profesyonel hizmetler konusunda detaylı analiz ve teklif alabilirsiniz. Ayrıca dijital dünyadaki diğer talepleriniz için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

SEO

Google AdWords Reklamları

Sosyal Medya Reklamları

Sosyal Medya Yönetimi

Web Tasarım

Dijital Pazarlama

Çekinmeden Bize Ulaşabilirsiniz


Her türlü soru, görüş ve öneriniz için bize ulaşın. Ücretsiz analiz yapmak veya teklif vermek bizim işimizin bir parçasıdır.

0555 162 62 11

info@seogezegeni.com

Bayraklı/İZMİR ve Maslak/İSTANBUL Ofislerimizde sizlere hizmet vermekteyiz.

0555 162 62 11

Bayraklı/İZMİR & Maslak/İSTANBUL

Top

Reklam banner tasarımı hizmetini sunarak marka veya firmanızla uyumlu reklam banner tasarımlarını en iyi şekilde yaparak marka değerinizi yükseltmeye çalışmaktayız.

Reklam Banner Tasarımı Nedir?

Reklam banner tasarımı marka veya firmaların bulunduğu bölge ile sınırlı kalmadan daha çok müşteriye ulaşmak için kullandığı reklam faaliyetlerinden bir tanesidir.

Gazeteler ve dergilerde de reklam banner çalışmaları yer alsa da reklam banner tasarımı çoğunlukla web siteleri için tercih edilmektedir. Reklam banner tasarımı reklam çalışmaları arasında boyutları, grafikleri ve yazıları ile görsel olarak en çok dikkat çeken reklam yöntemleri arasında yer almaktadır.

Markanız veya firmanızı tanıtan reklam banner çalışmalarını kendi web sitenizde ya da diğer web sitelerinde sergileyebilirsiniz. Başka bir web sitede yer alan markanızın ya da firmanızın reklam banner çalışmasının üstüne tıklandığında markanıza veya firmanıza ait web site ye ulaşılacaktır.

Müşterinin ilgisini çekmek için kullanılan yöntemlerden en etkili yolu olan reklam banner tasarımı marka veya firma değerinin yükseltmenin yanı sıra bir çok müşteri kazandıracaktır. SEO gezegeni olarak profesyonel uzmanlarımız tarafından her ayrıntısına dikkat edilerek hazırlanan reklam banner tasarımı hizmetimizi son derce kaliteli bir şekilde gerçekleştirmekteyiz.

 

Reklam Banner Tasarımı Nasıl Olmalıdır?

Reklam banner tasarımı müşterinin markaya ya da firmaya ait bir sitede veya başka bir web sitesinde görerek siteye girmesi amacıyla yapılmasından dolayı boyutları, renkleri ve tasarımları gibi detaylar oldukça önemlidir.

Reklam banner boyutları siteden siteye göre değişiklik gösterebilmektedir. Bunun yanı sıra ana sayfada yer alan reklam banner çalışması ile diğer sayfalarda yer alan reklam banner çalışmalarının ölçüleri de birbirinden farklı olmaktadır.

Reklam banner tasarımı dikkat çekici olmasını sağlayan grafikler son derece önemlidir. bu aşama da SEO Gezegeni olarak kaliteli reklam banner tasarımı hizmetimiz ile markanızın ve firmanızla uyumlu reklam banner tasarımını en iyi şekilde yapmaktayız.

Reklam banner tasarımı karmaşık ya da fazla sade olmamalıdır. Bunun yanı sıra reklam banner tasarımında uzun ve küçük ölçekli yazılar yer almamalıdır. Reklam banner tasarımında yer alan yazılar markayı ya da firmayı bir cümle ile tanıtan ve okunabilir olmalıdır.

Reklam banner tasarımı karışıklıktan uzak basit olması ziyaretçinin reklamı incelerken ilgisinin markanın üzerine yoğunlaşmasını sağlamaktadır. Bunun yanı sıra reklam banner tasarımında kullanılan renkler oldukça önemlidir. renkler seçilirken birbiri ile uyumuna, marka ya da firma ismi ile bağlantılı olmasına ve fazla renk kullanılmamasına dikkat edilmelidir. Marka ya da firma ismi ile zıt olan bir renk seçimi ziyaretçinin ilgisini kaybetmesine neden olabilmektedir.

Reklam banner çalışmasında animasyon kullanmanız daha ilgi çekici hale gelmesini sağlayabilmektedir. Animasyon kullanırken fazla hareket olmamasına ve hızına dikkat etmeniz  gerekmektedir. Animasyon hızı fazla olursa kullanıcı takip etmekte zorlanmasının yanı sıra reklam banner tasarımının fazla hareketli görünmesine sebep olacaktır. Animasyon hızının yavaş olması ise kullanıcının sıkılmasına yol açabilmektedir.

Reklam banner tasarımı hem yayınlanacağı internet sitesine hem de markaya uygun olmalıdır. Bunun yanı sıra reklam banner çalışmasını belirli aralıklarla yenilemek hep aynı reklamı vererek ziyaretçinin sıkılmamasını ve yeni müşteriler kazanmayı sağlamaktadır.

Reklam banner tasarım hizmetini SEO gezegeni olarak profesyonel ekibimiz sayesinde en iyi şekilde ve tüm detaylarına önem göstererek hazırlamaktayız. Bu da reklam banner tasarımı nasıl olmalıdır sorusuna yaptığımız reklam banner tasarımları ile cevapladığımızı göstermektedir.Reklam banner çalışmaları diğer reklam türleri arasında en ilgi çekenlerinden bir tanesi olmasının yanı sıra fiyatı diğer reklam seçeneklerine göre oldukça uygundur.

Şimdi Teklif Alın!

Teklif İste
Teklif Alın