fbpx

 

logo

Firmamızdan vermiş olduğumuz profesyonel hizmetler konusunda detaylı analiz ve teklif alabilirsiniz. Ayrıca dijital dünyadaki diğer talepleriniz için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

SEO

Google AdWords Reklamları

Sosyal Medya Reklamları

Sosyal Medya Yönetimi

Web Tasarım

Dijital Pazarlama

Çekinmeden Bize Ulaşabilirsiniz


Her türlü soru, görüş ve öneriniz için bize ulaşın. Ücretsiz analiz yapmak veya teklif vermek bizim işimizin bir parçasıdır.

0555 162 62 11

info@seogezegeni.com

Bayraklı/İZMİR ve Maslak/İSTANBUL Ofislerimizde sizlere hizmet vermekteyiz.

0555 162 62 11

Bayraklı/İZMİR & Maslak/İSTANBUL

Top

Sosyal Medya Yönetimi

Firmanızın sosyal medyadaki yüzünü uzman ekip üyelerimize bırakın. Sizin için en iyi sosyal medya stratejisini belirleyerek sosyal medya yönetimini gerçekleştirebiliriz.

q
q
Analiz

İş analizi yaparak çalışma süreci net olarak planlanır.

q
Yaratıcı Çözümler

Deneyim ve yaratıcılık bir araya gelir ve süreç devam eder.

q
Tasarım ve Paylaşım

Tasarım ile paylaşımların yapılması ve sonuçların alınmaya başlaması.

q
Aylık Raporlar

En iyi erişim ve etkileşimi elde etmiş bir şekilde mükemmel raporlar verilir.

Etkileşiminizi Artıralım

Sosyal medya yönetimi ekibimiz uzun yıllar boyunca elde ettikleri deneyim, bilgi ve birikim ile sosyal medya stratejinizi belirledikten sonra en iyi tasarımlarla birlikte paylaşımlara başlıyor. Sosyal medya postları çıktıktan sonra erişilen kişi sayısı ve alınan erişimi size raporluyoruz ve bariz bir şekilde etkileşimlerdeki artışı siz de görüyorsunuz.

q
q

Sosyal Medyada İtibarınızı Yükseltin!

Sosyal medya yönetimi yaptığımız tüm kurum ve markalar için en iyi sosyal medya yönetim araçlarını kullanarak mükemmel sonuçlar almaya çalışıyoruz ve büyük ölçüde hedeflerimizi tutturuyoruz.

Kullanıcı Dostu Sosyal Medya Çalışması.

Başarıya, Deneyimlerimizden Yola Çıkarak Ulaşıyoruz.

Küçük Bütçelerle Çok Büyük Başarılar Elde Ederiz.

Sosyal Medyada SEO Gezegeni'ni tercih edin, farkı hemen görün!

İzmir Sosyal Medya Yönetimi Ajansı

Sosyal medya yönetimi günümüzde markalar için olmazsa olmaz tanıtım ve iletişim kanallarının başında gelmektedir. Her ne kadar sosyal medyada var olmak ilk bakışta kolay gibi gözükse de zamanla pek çok incelik ve karmaşık taraflarının olduğu anlaşılacaktır. Biz de bu yazımızda sizlere genel anlamda sosyal medya yönetiminizi bir ajans ya da uzmana teslim ederken dikkat etmeniz gereken konularda bilgilendirmelerde bulunacağız.

Öncelikle her işin profesyonelliği olduğu gibi sosyal medya yönetiminin de uzman kimseler ve ajanslar tarafından yapılması gerektiğini kabul etmeliyiz. Merkezi İzmir’de bulunan bir ajans olarak örnek vermemiz gerekirse, ufak bir arama yaptığımızda İzmir sosyal medya ajansı olarak pek çok firma ile karşılaşıldığını söyleyebiliriz.

İzmir Sosyal Medya Yönetimi Ajansı

Burada dikkat edilmesi gereken nokta gerçekten bu konuda deneyimli ve birincil hizmeti olarak bu alanlarda hizmet veren ajansları tercih etmektir. Diğer reklamcılık veya yazılım-tasarım faaliyetlerinin yanında sosyal medya yönetimi gerçekleştirse de bu ajanslar talep ettiğiniz yönetim hizmetini gerçek anlamda kaliteli olarak size sunamayabilir.

Sosyal Medyanın Size Sunduğu Fırsatlar

İzmir Sosyal Medya Danışmanlığı

İlk olarak her markanın sosyal medya yönetimi kendi hedef kitlesiyle doğru iletişimi kuracak şekilde özel olarak oluşturulmalı, creatif içeriklerle dikkat çekici bir iletişim stratejisi belirlenmelidir. Sosyal medya yönetimi son kullanıcı, marka hakkında doğrudan ve güncel olarak bilgi aldığı gibi tüketici – marka sadakati bakımından gün geçtikçe önem kazanmaktadır.

İzmir sosyal medya danışmanlığı sağlayan ve bireysel olarak çalışan kimseler olduğu gibi İzmir’de sosyal medya yönetimi konusunda hizmet alacağınız ajanslarda bulunmaktadır. Burada dikkat edilmesi gereken nokta bir ekibin iş birliğiyle oluşturulan yönetimin ve bir ajans kalitesiyle hizmet almanın güvencesinin size sağlayacağı kolaylıklar olmalıdır. Dönemlere bölünmüş planlı stratejiler, önceden hazırlanmış özel gün çalışmaları tarafınızdan onaylandıktan sonra planlamaya koyulmalıdır. Ayrıca her ay gerçekleştirilen toplantılarla rapor ve değerlendirmelerle markanızın sosyal medyadaki güncel durumu hakkında bilgilendirilmeniz doğru bir hizmet aldığınızın göstergesidir.

Sosyal medya yönetimi İzmir’de ve ülkemizde firmalar tarafında gittikçe daha çok tercih edilen ve dijital dönüşüm sırasında ilk basamaklardan biri olarak kabul edilen tanıtım ve iletişim faaliyetlerindendir. Pek çok marka başlangıçta kendi imkanlarıyla sosyal medya yönetimini gerçekleştirmeye çalışsa da en önemli noktalardan olan iletişim sürekliliğini ve sponsorlu reklam yönetimini sağlayamayıp profesyonel ajanslardan hizmet talep etmektedir.

Sosyal Medya Çalışma Sürecimiz

Sosyal medya hesaplarınızın yönetimini güvenle SEO Gezegeni ekibine bırakabilirsiniz. Uygun fiyatla sosyal medya yönetimi yapıyor ve yaptığımız işten keyif alıyoruz. Eğlenerek ve keyifle yaptığımız sosyal medya stratejisi ve yönetimi işinden size en iyi sonuçları vereceğimizden kuşkunuz olmasın.

Strateji Danışmanlığı

Markanızın sosyal medya hesaplarını hedef kitleniz ve sosyal medya trendlerine uygun şekilde oluşturuyoruz.

Monitoring

Kullanıcılar diğer tüm dijital mecralarda sizin hakkında ne düşünüyor ne yazıyor takip ediyoruz.

Rakip Analizi

Rakipleriniz sosyal medyada neler yapıyor sizin için araştırıp düzenli olarak raporluyoruz.

İçerik Geliştirme

Metin ve görsel olarak markanıza en uygun içerik ve konseptleri sizin için hazırlıyoruz.

Topluluk Yönetimi

Sosyal medya kullanıcılarının markanızı tercih etme kararına doğrudan etki yaratacak stratejiler geliştiriyoruz.

Analiz&Raporlama

Aylık ve dönemsel olarak geriye dönük değerlendirmeleri gerçekleştirip size sunuyoruz.

Yarışmalar

Takipçilerinizi harekete geçirecek, ilgi çekici yarışma ve aktiviteleri sosyal medya kanallarına uygun şekilde tasarlıyoruz.

Reklam Yönetimi

Daha geniş kitlelere erişmek için ihtiyaç duyduğunuz reklam içeriklerini minimum bütçeye maksimum verimle gerçekleştiriyoruz.

Şikayet Yönetimi

Kullanıcıların istek ve şikayetlerini profesyonel yaklaşımla yöneterek sosyal medyadaki itibarınızı güvenceye alıyoruz.

Diğer

Sosyal Medya Yönetimi Nedir?

Dijitalleşen ve değişen dünyamızda bu değişimden ve dijitale dönüşümden nasibini pazarlama ve ticaret de almıştır. Firma ve marka sahipleri, bu yeniliklere kullanıcılarına daha kolay ulaşabilmek ve onların dilinden konuşabilmek adına uyum sağlamak zorundadırlar. Aksi takdirde kendisini sürece dahil etmiş olan rakiplerinin gerisinde kalmaları olasıdır. Sosyal medya yönetimi de en kısa tanımıyla, markaların yer aldığı popüler sosyal mecralarda profesyonel bir şekilde tanıtımının ve yönetiminin yapılmasıdır.

Cep telefon kullanımının yaygınlaşması ve internete ulaşımın daha da kolaylaşması nedeniyle sosyal medya yönetimi de markalar için ürün tanıtımı ve bilinirlik açısından son zamanlarda şüphesiz şart olan alanlardan biridir. Popüler sosyal mecralar aracılığıyla kullanıcılara onların dilinden yaklaşmak marka bilinirliğine pozitif değer katmaktır.

Sosyal Medya Danışmanlığı Almadan Önce Bunlara Dikkat Edin!

Profesyonel kişilerce ve bir sosyal medya uzmanı tarafından firmaya en uygun sosyal medya kanalı aracılığıyla yapılan tanıtımlar mutlaka pozitif dönüşler sağlar. Buna bağlı olarak tam tersi şekilde acemi kişilerden alınmış sosyal medya yönetim hizmeti, markayı dönüşü olmayan sıkıntılara sokabilir. Bu nedenle sosyal medyanın gücü ve alınan sosyal medya yönetim hizmetleri hafife alınmamalıdır.

Sosyal Medya Hesap Yönetimi Neden Önemlidir?

Firmanızın fiziksel kimliği haricinde internet üzerinde ve sosyal mecralarda bulunan kimliği de markanızın potansiyelini yansıtır. Bu nedenle hesap yönetimi hizmetini bir uzmandan veya sosyal medya hesap yönetim ajansı aracılığıyla almanız, kaliteli bir kimlik için atılacak en önemli adımdır. Sektörünüze göre hangi kanaldan kullanıcıya ulaşması gerektiğini bilen, kullanıcının ve piyasanın dilinden anlayan, yaratıcı, yetkin kişi ve ajanslarla çalışmak hem yaptığınız harcamaları boşa çıkarmayacak hem de emek verdiğiniz firmanızın hak ettiği konuma gelmesini daha kısa sürede sağlayacaktır.

Firmanızın Sosyal Medyadaki Temsilcisi SEO Gezegeni!

Sosyal medya danışmanlığı çoğu şehirdeki çoğu ajanslar tarafından verilen bir hizmettir. İzmir sosyal medya yönetim hizmeti denildiğinde gözlerin doğruca çevrildiği sosyal medya ajansı SEO Gezegeni, sosyal medya hesap yönetimi konusunda da profesyonel destekçiniz olmaya hazır. Uzman sosyal medya ekibimiz sayesinde, hizmet verdiğimiz markalara zaman ayırmayı seviyor; onları benimsiyor ve dijitaldeki temsilcileri oluyoruz. Siz de sosyal medya danışmanlığı hizmetimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Teklif Alın