fbpx

 

logo

Firmamızdan vermiş olduğumuz profesyonel hizmetler konusunda detaylı analiz ve teklif alabilirsiniz. Ayrıca dijital dünyadaki diğer talepleriniz için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

SEO

Google AdWords Reklamları

Sosyal Medya Reklamları

Sosyal Medya Yönetimi

Web Tasarım

Dijital Pazarlama

Çekinmeden Bize Ulaşabilirsiniz


Her türlü soru, görüş ve öneriniz için bize ulaşın. Ücretsiz analiz yapmak veya teklif vermek bizim işimizin bir parçasıdır.

0555 162 62 11

info@seogezegeni.com

Bayraklı/İZMİR ve Maslak/İSTANBUL Ofislerimizde sizlere hizmet vermekteyiz.

0555 162 62 11

Bayraklı/İZMİR & Maslak/İSTANBUL

Top

Google Ads Danışmanlığı

Google Ads danışmanlığı hizmetimiz sayesinde, Google reklamlarından maximum verim alabilmeniz için sizlere SEO Gezegeni olarak Türkiye’nin en iyi danışmanlık hizmetini sunuyoruz.

q
p

Neden Google Ads Danışmanlığı

Google dünyanın en çok kullanılan arama motorları arasında birinci sırada yer almaktadır. Dolayısıyla büyük bir reklam ve pazarlama aracı olarak da kullanılır.

Google arama motorunun dünyada yayın yapan reklam aracının genel ismi Google Ads’dir. Küçük, orta ve büyük işletmelerden web sitelerine kadar birçok alanda reklam verilebilir. Bu reklamlar arama sayfasının üst sıralarında ya da sağ yan tarafında kullanıcılara gösterilmektedir.

Doğru anahtar kelimelere doğru fiyat tekliflerinin verilmesi önemlidir. Bu aşamada gerekli teknik bilgi ve reklamcılık yeteneği devreye girer. Çünkü tek bir anahtar yerine birden fazla anahtarın analiz edilmesi ve bunun yanı sıra bu anahtarların farklı kombinasyonlarının kullanılması gerekebilir. Buda neden Google ads danışmanlığına ihtiyaç duyacağınızı belirler.

Google Ads Ajansı

Google Ads Danışmanlığı, özellikle Google reklamlarına ihtiyaç duyan küçük, orta ve büyük işletmelerin en çok ihtiyaç duyduğu hizmetler arasında yer alır. Çünkü Google Ads ile haşır neşir olan ve kendini bu konuda uzmanlaştırmış bireylerden reklamlar ile alakalı destek almak, düşük bütçelerle en verimli reklam kombinasyonlarını oluşturabilmek için büyük önem arz eder.Peki, neden Google Ads danışmanlığı hizmetini Seo Gezegeninden almalısınız? Çünkü SEO Gezegeni, Google Ads alanında kendini geliştirmiş, yaptığı stratejik analizler ile büyük başarılar elde etmiş ve binlerce farklı sektörden müşterisini Google Ads danışmanlığı ile başarıya ulaştırmıştır. Bu sebeple alanında uzman ve nitelikli bir kadroya sahip olan SEO Gezegeni, Google Ads alanında size en iyi hizmeti verebilecek tek firmadır. SEO Gezegeni inovatif çalışmalara önem veren ve sürekli gelişim odaklı çağın gereksinimlerini takip eden bir çalışma yapısına sahiptir. Bu sebeple en yeni teknolojileri ve stratejileri rahatlıkla belirleyebilecek kapasiteye sahiptir. Diğer firmalardan farklı olarak işini ciddiye alan ve müşteri memnuniyetini odak noktasına alan SEO Gezegeni, diğer hizmetlerde olduğu gibi Google Ads danışmanlığında da müşterilerine verimli olmayı ve onları başarıya ulaştırmayı hedeflemektedir.
q

Şimdi SEO Gezegeni'nden Teklif Alın!

Teklif İste
Merak Ettikleriniz

Google Ads Danışmanlığı İle Performanslı Reklamlar

Google Ads danışmanlığı, reklamlarınızın daha iyi performans sergileyebilmesi için işin içine uzman ellerin girmesi demektir. SEO Gezegeni bu alanda kendini geliştirmiş ve güncel bilgiler ışığında kendine özgü spesifik stratejileri ile bu ivmelenmeyi işletmelerinizin reklamları için sağlayabilir güçtedir.

SEO Gezegeninden Google Ads danışmanlığı hizmeti almak;

  • Hedef kitlelerine kolayca ulaşabilmek
  • Doğru anahtar kelimelerde reklam oluşturmak
  • Farklı kombinasyon reklamları ve anahtarları
  • Düşük bütçe ile maksimum tıklanma
  • Geri dönüş oranlarının artırılması
  • İlgi çekici ve cezbedici reklam oluşturulması
  • TBM rekabetleri için analiz ve stratejilerin oluşturulması

Gibi birçok alanda sizlere avantaj sağlayacaktır.

Neden Google Ads danışmanlığı hizmetini alırken SEO Gezegenini tercih etmeniz gerektiğini sizlere yukarıda belirttik. Uzman kadromuzla sizlere hizmet vermekten gurur duyacağız.

Teklif Alın