fbpx

 

logo

Firmamızdan vermiş olduğumuz profesyonel hizmetler konusunda detaylı analiz ve teklif alabilirsiniz. Ayrıca dijital dünyadaki diğer talepleriniz için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

SEO

Google AdWords Reklamları

Sosyal Medya Reklamları

Sosyal Medya Yönetimi

Web Tasarım

Dijital Pazarlama

Çekinmeden Bize Ulaşabilirsiniz


Her türlü soru, görüş ve öneriniz için bize ulaşın. Ücretsiz analiz yapmak veya teklif vermek bizim işimizin bir parçasıdır.

0555 162 62 11

info@seogezegeni.com

Bayraklı/İZMİR ve Maslak/İSTANBUL Ofislerimizde sizlere hizmet vermekteyiz.

0555 162 62 11

Bayraklı/İZMİR & Maslak/İSTANBUL

Top

Neden E-ticaret Sitesi?

E – ticaret ülkemizde gün geçtikçe gelişmektedir. E- ticaret sitenizin tasarımının diğer sitelerden farklı ve ilgi çekici olması önemlidir. Araştırmalara göre bir müşterinin online mağazada alışveriş yapmaya karar vermesi üç saniyede sitenin tasarımına göre değişiyor. Bu olayda neden e – ticaret sitesinin tasarımını önemsemeniz gerektiğini açıklıyor. Bu aşamada SEO Gezegeni’ nin e – ticaret sitesi kurulumu hizmetini tercih ederek son derece kaliteli ve profesyonel bir hizmet alabilirsiniz.

q
Template

İhtiyaca göre güncel ve modern tema örneklerini bulup firmalara sunarız.

q
Yaratıcı Tasarım

Örnek temadan yola çıkarak yaratıcılığımızı kullanmaya başlarız.

q
Tasarım Geliştirme

Web tasarıma nihayet verip yeniden firmadan onay alırız.

q
Yazılım ve Final

Web yazılım programlamasını da yaparak siteyi canlıya alırız.

Şimdi SEO Gezegeni'nden Teklif Alın!

Teklif İste
Merak Ettikleriniz

E – Ticaret Nedir?

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte ortaya çıkan e – ticaret sistemi 1995 yılında tüm dünyanın internet kullanmaya başlaması ile hayatımıza girmiş ve oldukça kolaylaştırmıştır. E – ticaret kavramı alışverişin ve ticaretin dijital ortamda online olarak yapılmasıdır.

E – ticaret sistemi  dünyanın bir çok yerinden enerji ve fazla zaman harcamadan alışveriş yapabilme imkanı sunmaktadır. E – ticaret dijital ortam da müşterinin bir ürünün alması için detaylı açıklaması ile birlikte satışa sunmaktır.

E – Ticaret Sitesi Avantajları

E- ticaret siteleri hedef kitle belirleyerek, hedef kitlenin istekleri veya ihtiyaçları düşünülerek hazırlanan fazla sayıdaki ürünü daha fazla müşteriye uygun fiyatlarla sunmaktadır. Hedef kitle ve ürün çeşitliliği arttıkça e – ticaret sitelerinin başarısı da artmaktadır.

Günlük hayatın yoğun temposundan dolayı bir çok insanın alışveriş yapmaya hem zamanı hem de enerjisi kalmamaktadır.

7 gün 24 saat alışveriş yapma imkanı sunan e – ticaret siteleri alışveriş konusunda alternatif olmanın yanı sıra hayatımızı da kolaylaştırmaktadır.

Firma ürünlerini günün 24 saati satabilmek, ürün bilgilerini detaylı bir şekilde açıklayabilmek ve temin durumuna göre sınırsız sayıdaki ürünü satışa çıkarmak e – ticaret sitelerinin sunduğu avantajlardan bazılarıdır. Bunun yanı sıra e – ticaret siteleri fazla sayıda ürün alarak stok yapmadan da satış yapabilme imkanı ve dünyanın bir çok bölgesinden yeni müşteriler kazanarak marka değerinin hızla yükselmesini sağlamaktadır.

Başarılı Bir E – Ticaret Sitesi Nasıl Kurulur?

E – ticaret sitelerinin  tasarımını müşterinin ilgisini çekmesi oldukça önemlidir. Site tasarımının farklı ve ilgi çekici olması müşterinin siteyi merak etmesi ve incelemesini sağlamaktadır. E- ticaret sitelerinde müşterinin dikkatini çekmenin diğer önemli yolu ise ürün ve hizmet çeşitliliğidir. Ürün sayısı ve çeşitliliği insanların neden e- ticaret sitesinden alışveriş yaptığını açıklamaktadır.  

E – ticaret sitesi dünyanın birçok bölgesinden insanın günün her saatinden ulaşabileceği erişebilirlikte olması sitenin başarısı açısından oldukça önemlidir. SEO Gezegeni olarak e – ticaret sitesi kurulumu hizmetine site sahibinden aldığımız ayrıntılı bilgi, disiplinli ve profesyonel uzmanlar tarafından dikkate alınarak modern, mobil ve seo uyumlu site örnekleri üretmesi ile gerçekleştirmekteyiz. Alanında profesyonel uzmanlarımız tarafından yapılan site örnekleri site sahibinden veya firmadan onay aldıktan sonra site yazılım yapılarak teslim edilir.

SEO Gezegeni olarak sitenizin profesyonel bir yazılıma ve ilgi çekici modern tasarıma sahip olmasını sağlamaktayız.

Teklif Alın