fbpx

 

logo

Firmamızdan vermiş olduğumuz profesyonel hizmetler konusunda detaylı analiz ve teklif alabilirsiniz. Ayrıca dijital dünyadaki diğer talepleriniz için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

SEO

Google AdWords Reklamları

Sosyal Medya Reklamları

Sosyal Medya Yönetimi

Web Tasarım

Dijital Pazarlama

Çekinmeden Bize Ulaşabilirsiniz


Her türlü soru, görüş ve öneriniz için bize ulaşın. Ücretsiz analiz yapmak veya teklif vermek bizim işimizin bir parçasıdır.

0555 162 62 11

info@seogezegeni.com

Bayraklı/İZMİR ve Maslak/İSTANBUL Ofislerimizde sizlere hizmet vermekteyiz.

0555 162 62 11

Bayraklı/İZMİR & Maslak/İSTANBUL

Top

Google Reklamları

Google Reklamları hizmetimiz sayesinde, Google reklamlarından maximum verim alabilmeniz için sizlere SEO Gezegeni olarak Türkiye’nin en iyi hizmetini sunuyoruz.

q
Google Ads

Google Express

Youtube

Remarketing

p

Neden Google Reklamları?

Google, tüm dünyada en yaygın olarak kullanılan arama motorlarından biridir. Ayrıca birçok farklı özelliğe sahip olması ve entegre farklı sistemleri bünyesinde barındırması da bu arama motorunun en can alıcı özelliklerinden biridir.

Diğer arama motorları ile arasında açık ara kullanım farklı olan Google, bu özelliği sayesinde dijital reklamcılık alanı içinde mükemmel bir araç olarak karşımıza çıkıyor.

Eski adıyla Google Adwords, Yeni adıyla Google Ads olan bu dijital reklam sistemi sayesinde, hem web siteleri için reklam verebilir, hem de arama sonuçlarında gösterilmesi için reklamlar yaratabilirsiniz.

Anahtar kelime temelli çalışan bu sistemde, tıklama başına maliyetler önemlidir. Bu sayede sektörünüzle alakalı ziyaretçi çekmek istediğiniz kelimeler için çeşitli ücretler belirleyerek milyonlarca kişiye erişebilirsiniz.

İzmir Google Reklam Ajansı

SEO Gezegeni olarak, Google reklamları konusunda işletmelere oldukça verimli stratejilerimiz ve profesyonel teknik kadromuz sayesinde, sizlere en verimli reklamları oluşturmak konusunda yardımcı oluyoruz. Özellikle son anahtar kelime trendlerini takip ediyor, hedef kitlelerine rahat bir şekilde ulaşabilmeniz için gerekli alt yapıyı kuruyor ve maximum sayıda geri dönüş alabilmeniz için mükemmel bir reklam sistemi inşa ediyoruz. Bu sayede işletmeleriniz için düşündüğünüz hedefleri, hayal olmaktan öteye taşıyor ve sizlerin büyümesine katkı sağlıyoruz.
q

Geri Dönüşümler

Google reklamlarında en önemli husus belirlenen bütçe ve reklamlarınıza geri dönüşlerin oranıdır.
Dolayısıyla burada ki asıl hedef minimum bütçe ile maximum kişiye erişebilmek, daha sonra erişilen potansiyel ziyaretçi veya müşterileri faaliyete geçirerek her türlü geri dönüşü kabul edebilmektir.
Bu sizlere yeni potansiyel müşteriler yaratırken, onların aktif olarak sizin hizmetinizi veya ürününüzü satın almasıyla sonuçlanacaktır. Bu olguları başarılı bir şekilde işler hale getirmek ve sizlere yardımcı olarak ayarlayacağımız Google reklamları sayesinde, işletmeleriniz için birçok farklı olumlu adımı da atmış olacağız.

Google Ads 0
Google Express 0
Youtube 0
Remarketing 0

Şimdi SEO Gezegeni'nden Teklif Alın!

Teklif İste
Merak Ettikleriniz

Google Reklamları İşletmenize Neler Katar?

Google reklam ajansı olarak, sizlerin talepleri doğrultusunda yaptığımız çalışmalarla birden fazla hususu ön plana çıkarmış olacağız.

Bunlardan bazıları;

  • Hedef kitlelerinize ulaşmanızı sağlamak
  • Ulaşılan hedef kitlelerden feedback almak
  • Ürün/Hizmet tanıtımı ve satışı gerçekleştirmek
  • Marka bilinirliliğini artırmak
  • Yeni Potansiyel müşteriler ve ziyaretçiler yakalamak

Olarak sayabiliriz.

Aslında Google Reklamları sayesinde sadece ziyaretçi çekmek değil, aslında birçok farklı işi bir arada yapma olanağınız vardır. Fakat bunların tamamını verimli bir şekilde yürütebilmek için uzman bir kadrodan yardım almanız gerekir.

Bu aşamada SEO Gezegeni Google reklam danışmanlığı hizmeti olarak sizlere sunduğumuz ayrıcalıklardan yararlanabilirsiniz. Nitelikli ekiplere sahip olmamız ve Google ile paralel bir gelişimi takip etmemiz sebebiyle, sektörünün en can alıcı noktalarını analiz edebilir, sizin için en verimli Google reklamlarını planlayabiliriz.

SEO Gezegeni İle Google Reklamlarında Maximum Başarı

SEO Gezegeni olarak, yılların verdiği tecrübe ve birikim ile, Google Reklamlarında başarı sağlamak isteyen birey veya işletmelere profesyonel bir şekilde hizmet veriyoruz.

Arkamızda bıraktığımız binlerce mutlu müşterimiz ve başarılı reklam projelerimiz sayesinde, geleceğe emin adımlarla yürüyen firmamız, ayrıca trendleri takip eden, yeni gelişmeleri analiz edip uygulayabilen ve verimli stratejik reklamlar planlayabilen dinamik bir ekibe sahiptir.

Google Reklamları ile kazanmak ve işletmelerinizi bir adım öne taşımak istiyorsanız, SEO Gezegeninin profesyonel ve kusursuz Google reklamları hizmetine başvurmalısınız.

Teklif Alın