fbpx

 

logo

Firmamızdan vermiş olduğumuz profesyonel hizmetler konusunda detaylı analiz ve teklif alabilirsiniz. Ayrıca dijital dünyadaki diğer talepleriniz için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

SEO

Google AdWords Reklamları

Sosyal Medya Reklamları

Sosyal Medya Yönetimi

Web Tasarım

Dijital Pazarlama

Çekinmeden Bize Ulaşabilirsiniz


Her türlü soru, görüş ve öneriniz için bize ulaşın. Ücretsiz analiz yapmak veya teklif vermek bizim işimizin bir parçasıdır.

0555 162 62 11

info@seogezegeni.com

Bayraklı/İZMİR ve Maslak/İSTANBUL Ofislerimizde sizlere hizmet vermekteyiz.

0555 162 62 11

Bayraklı/İZMİR & Maslak/İSTANBUL

Top

Gmail Reklamları

Dünyanın en çok kullanılan mail sistemi olan Gmail’de reklamlarınız ile kazanmak istiyorsanız, SEO Gezegeni size en iyi şekilde yardımcı olacaktır.

q
p

Neden Gmail Reklamları

Gmail, dünyanın aktif olarak en çok kullandığı mail sistemleri arasında yer alır. Google alt yapısı ile sunulan bu mail hizmeti, binler kişinin zaman geçirdiği mükemmel bir etkileşim alanıdır. Neden Gmail reklamları? Sorusuna da en iyi cevap niteliğindedir.

Gmail reklamları, mail kullanan binlerce insana ulaşabildiği için, özellikle son zamanlarda oldukça popüler olmuş bir mecradır. Bu alanda direkt etkileşim alabileceğiniz için diğer reklam mecralarına göre daha iyi sonuçlar elde etmenize olanak sağlar.

Gmail’de yer alan gelen kutularında ki sekmelerin en üstlerinde yer alan reklamlar hem genişletilebilir hem de bir mail ekranı gibi açılabilir. Ayrıca video, resim ve metinsel içeriklerle reklam verilebilir.

Hedef kitlelere ulaşabilmek için oldukça etkili bir yöntem olan Gmail reklamları, kullanıcı ile oldukça etkileşimli bir biçimde çalışabildiği ve reklam veren tarafından oldukça geniş bir yelpaze de özelleştirilebildiği için sıklıkla tercih edilmektedir.

Gmail Reklam Ajansı

Gmail reklamları oldukça başarılı sonuçlar doğrulabilir. Fakat bunun için uzman ellere ihtiyacınız vardır. Özellikle Gmail reklamlarının işleyişinden hedeflemeye kadar birçok alanda uzman olması gereken firmalarla çalışmak, Gmail reklamlarında sizlerin beklediği başarıyı elde etmenize olanak tanıyacaktır.<br /> Neden Gmail reklamlarının bu kadar çok tercih edildiğini yukarıda bahsetmiştik. Bu alanda sizler de başarılı reklamlara imza atmak istiyorsanız SEO Gezegeni ile çalışmaya başlayabilirsiniz.<br /> SEO Gezegeni diğer dijital reklam alanlarında olduğu gibi Gmail reklamlarında da binlerce referansa sahiptir. Özellikle tecrübeli ve işin ehli kadrosu sayesinde sizlerin pazarlama ve reklamcılık alanında ki hedeflerinize hızlı ve iyi bir şekilde ulaşmanızı sağlar.
q

Şimdi SEO Gezegeni'nden Teklif Alın!

Teklif İste
Merak Ettikleriniz

Gmail Reklamlarının İşleyiş Şekli

Neden Gmail reklamlarının son zamanlarda sıkça tercih edildiğinin bir diğer önemli etkeni ise oldukça işlevsel ve kreatif bir yapıya sahip olması sayılmalıdır.

İlk etapda dar bir biçimde gösterilen Gmail reklamları, kullanıcı ile etkileşime girdiğinde reklam verenin sayfasına yönlendirilirken, ayrıca çeşitli reklamcılık hedeflerini karşılayabilmesi için mail boyutlarında genişleyerek resim ve video gibi medya uygulamalarını da bünyesinde barındırabilir.

Bu reklamlar genişletme biçimine göre kullanıcılara farklı alternatifler sunar. Kullanıcılar bu reklam tipinde video izleyebilir, belli başlı oluşturulmuş formları doldurabilir, web sitenize erişmek için bağlantıya tıklayabilir ya da mobil cihazlar için numara tıklama özelliği ile sizlerle direkt bağlantı kurabilir.

Bu kısımda en iyi olan yapı ise ücretlendirmenin sadece tek büyütme için geçerli olmasıdır. Bunun da planlaması başarılı bir şekilde SEO Gezegeni ekipleri tarafından yapılacaktır.

Gmail Reklamlarının Avantajları

Gmail reklamları reklam verenlere birçok avantaj sağlar. Özellikle mobil uyumlu olması ve reklam paylaşımı sistemine sahip olması bu mail mecrasını pazarlama açısından oldukça önemli kılar.

Kullanıcılar sizlerin reklamlarını kaydedebilir, isterse mail ile diğer arkadaşlarına hızlı ve pratik bir biçimde gönderebilir. Bu da organik bir biçimde tahmin edilenden daha fazla etkileşim anlamına gelir.

Etkileşimler arttıkça organik bir biçimde potansiyel müşterilere ya da kullanıcılara erişme şansınız artacaktır. Bu aşama da viral olabilecek ve ilgi çekici reklamlar tasarlayabilmek ve bu reklamlarla bolca geri dönüş alabilmek için SEO Gezegenini tercih edebilirsiniz.

SEO Gezegeni deneyimli kadrosu sayesinde sizlere en iyi Gmail reklamları hizmetini sunacaktır. Bu sayede reklam ve pazarlama açsından hedeflerinize hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Teklif Alın