fbpx

 

logo

Firmamızdan vermiş olduğumuz profesyonel hizmetler konusunda detaylı analiz ve teklif alabilirsiniz. Ayrıca dijital dünyadaki diğer talepleriniz için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

SEO

Google AdWords Reklamları

Sosyal Medya Reklamları

Sosyal Medya Yönetimi

Web Tasarım

Dijital Pazarlama

Çekinmeden Bize Ulaşabilirsiniz


Her türlü soru, görüş ve öneriniz için bize ulaşın. Ücretsiz analiz yapmak veya teklif vermek bizim işimizin bir parçasıdır.

0555 162 62 11

info@seogezegeni.com

Bayraklı/İZMİR ve Maslak/İSTANBUL Ofislerimizde sizlere hizmet vermekteyiz.

0555 162 62 11

Bayraklı/İZMİR & Maslak/İSTANBUL

Top

Neden Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal firmalar ve işletmeler, yeni dünya düzeninde mutlaka dijital bir alanda vitrine sahip olmalıdır.
Günümüzde insanlar günlük yaşantılarında oldukça aktif bir şekilde web sitelerinde sörf yaptıklarından dolayı, işletmelerinizin yeni kişilere ulaşabilmesi ve ağını genişletebilmesi için mutlaka bir kurumsal web sitesinin olması gerekir.
Burada en önemli husus bu web sitelerinin sizin kurumsallığınız ile paralellik gösterebilmesidir. Bu sebeple kurumsal web site tasarımlarınız profesyonel bir şekilde ele alınmalı ve işletmenizin ağırlığını ve itibarını zedelemeden yayınlanmalıdır.

q
Template

İhtiyaca göre güncel ve modern tema örneklerini bulup firmalara sunarız.

q
Yaratıcı Tasarım

Örnek temadan yola çıkarak yaratıcılığımızı kullanmaya başlarız.

q
Tasarım Geliştirme

Web tasarıma nihayet verip yeniden firmadan onay alırız.

q
Yazılım ve Final

Web yazılım programlamasını da yaparak siteyi canlıya alırız.

Şimdi SEO Gezegeni'nden Teklif Alın!

Teklif İste
Merak Ettikleriniz

Kurumsal Web Tasarımının Avantajları

Kurumsal web tasarımları, özellikle kurumsal yapıda faaliyet gösteren işletmeler ya da firmalar için oldukça önemlidir. Bunun en büyük sebepleri arasında dijital bir dünyada da yüzlerinin olması ve temsil edilmeleri gelir.

Bu sebeple iyi bir web tasarımı yapılmalı, kurumsallığı ve itibarı yansıtmalı ayrıca bunun yanı sıra oldukça da işlevsel olmalıdır. Bu aşamada çalıştığınız kurum ya da kuruluşların profesyonellikleri de büyük önem taşır.

Peki kurumsal web tasarımının avantajları nelerdir?

Kurumsal Web Tasarımları;

  • Dijital yüzünüzün sizi tam anlamıyla yansıtması
  • Online itibar seviyesinde yükselme
  • Dijital ortamda var olmaktan dolayı artan müşteri bazlı güven
  • Kurumsal açıdan ekstra puan
  • Çeşitli duyurulara anlık imkân vermesi
  • Marka bilinirliliği konusunda destek olması
  • Dijital alanda yeni bir iletişim ağı

Gibi hususlar sayılabilir.

Dijitalde Yeni Bir Yüzün Önemi

Yoğun internet kullanımının olduğu ülkemizde internetten yayın yapabilmek oldukça önemlidir.

Kurumsallık aşamalarını tamamlamak ve online itibarı artırarak bunun yanı sıra marka bilinirliliğine de destek olmak isteyen işletmeler, mutlaka profesyonel bir biçimde kurumsal web tasarımı hizmetini almalıdırlar.

Ayrıca yeni nesillere hitap etmenin en etkili yolu olduğu için, gerçekten titiz bir çalışma ile ortaya konmuş ve belli parametrelerle uyuşan içeriklere sahip kurumsal web siteleri, sizlere yeni potansiyeller yakalama fırsatı verirken, aynı zaman da mevcut müşterilerinizin sadık müşterilere dönüşme oranlarını artıracak ve sizlere yeni bir iletişim kanalı açacaktır.

Bu sebeple Dijital çağ olarak adlandırdığımız ve teknolojinin tavan yaptığı günümüzde, kurumsal ve profesyonel bir web sitesine sahip olmak, işletmelerin vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır.

Kurumsal Web Tasarımında Uzman Kadro

SEO Gezegeni, kurumsal web tasarımı konusunda rakiplerinin oldukça önünde seyretmektedir. Özellikle dünyada hızla gelişen teknolojileri ve bunların yarattığı yeni trendleri takip ediyor olmasından dolayı, sizlere en güncel ve en popüler dizaynlarla kurumsal web tasarımı hizmetini sunabilmektedir.

Alanında uzman, ehliyetli ve nitelikli kişilerin oluşturduğu SEO Gezegeni, diğer tüm hizmetlerde olduğu gibi kurumsal web tasarımı konusunda da sizlere en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktadır.

Yeniliklere açık, müşteri memnuniyetini ön planda tutan, Ar-Ge çalışmalarına eğilim gösteren ve sürekli gelişimi takip ederek ayak uyduran yapısı sayesinde, gerçekten profesyonel mana da hizmet almak isteyen işletmelerin başlıca tercihi olmaktadır.

Teklif Alın