fbpx

 

logo

Firmamızdan vermiş olduğumuz profesyonel hizmetler konusunda detaylı analiz ve teklif alabilirsiniz. Ayrıca dijital dünyadaki diğer talepleriniz için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

SEO

Google AdWords Reklamları

Sosyal Medya Reklamları

Sosyal Medya Yönetimi

Web Tasarım

Dijital Pazarlama

Çekinmeden Bize Ulaşabilirsiniz


Her türlü soru, görüş ve öneriniz için bize ulaşın. Ücretsiz analiz yapmak veya teklif vermek bizim işimizin bir parçasıdır.

0555 162 62 11

info@seogezegeni.com

Bayraklı/İZMİR ve Maslak/İSTANBUL Ofislerimizde sizlere hizmet vermekteyiz.

0555 162 62 11

Bayraklı/İZMİR & Maslak/İSTANBUL

Top

E-ticaret Reklamları

E-Ticaret sitelerinize yeni müşteriler kazanmak için, E-Ticaret reklamları hizmetimizden faydalanabilir ve hedef kitlenizi maximuma çıkarabilirsiniz.

q
p

Neden E-ticaret Reklamları

Neden E-Ticaret Reklamları?

E-Ticaret siteleri belirli ürünlerin internet üzerinden satışının yapılması amacıyla kurulan web siteleridir. Bu web sitelerinin en büyük ihtiyacı potansiyel müşterileri yakalayabilmek ve bu potansiyellerin aktif alıcılara dönüşmesini sağlamaktır. Daha sonra aktif alıcılara dönüşen müşterileri kalıcı bir hale getirerek satışın sürekliliği sağlanır.

Peki bu aşamada Neden E-Ticaret Reklamları önemlidir?

Çünkü satılan ürün veya ürünlerin birden fazla rakip E-Ticaret sitesi arasından sıyrılarak doğru potansiyel müşterilere ulaştırılabilmesi için reklamlara ihtiyacınız vardır. E-Ticaret siteniz için vereceğiniz reklamlar sayesinde, hem daha fazla kitleye ürünlerinizi pazarlama şansınız olur, hem de bunların satışa dönme oranlarında artış elde edilmiş olur.

E-ticaret Reklam Ajansı

E-Ticaret reklamları vermek isteyen bireylerin öncelikli tercihi E-Ticaret reklam ajansları olmaktadır. SEO Gezegeni de bu ajanslar içerisinde yer alan en popüler ve en deneyimli firmalardan biridir.<br /> Uzun zamandır dijital reklamcılık alanında faaliyet gösteren ve binlerce farklı proje ile başarı sağlamış olan SEO Gezegeni, E-Ticaret reklamları alanında verdiği hizmetlerle arkasında binlerce mutlu müşteri bırakmış ve bu referansları ile sektörde öncü bir firma konumuna gelmiştir.<br /> Özellikle gelişime açık ve yenilikçi fikirleriyle sizlere yardımcı olmayı amaçlayan, yayınlanan reklamlarınızdan yüksek performanslar alabilmeniz için gayretli çalışmalar sürdüren bir firmayız. Ayrıca alanında uzman kadromuz ile birlikte analizden, reklam yayınlamaya, reklam optimizasyonundan, hedef kitle ve anahtar kelime çalışmalarına kadar birçok konuda profesyonel hizmetler sunuyoruz.
q

Şimdi SEO Gezegeni'nden Teklif Alın!

Teklif İste
Merak Ettikleriniz

E-Ticaret Reklamlarının Sitenize Faydaları

E-Ticaret siteleriniz da daha fazla ürün satışı yapabilmek ve satış ve kar hedeflerinize hızlı bir şekilde ulaşabilmek için E-Ticaret reklamlarını kullanmak önemlidir.

Peki, Neden E-Ticaret reklamları satışlar ve karlarda artış sağlamak için en önemli aşamadır?

Çünkü E-Ticaret sitelerinin en büyük hedefi her şeyden önce daha çok kitleye ulaşabilmek ve ürünlerini pazarlayabilmektir. Bu kendi ürünlerini satan E-Ticaret siteleri için geçerli olduğu gibi, mağaza usulü çalışan ve birden fazla farklı işletmenin satış yapabildiği E-Ticaret sistemleri için de geçerlidir.

E-Ticaret siteleriniz için reklam kullanmak;

 • Yeni potansiyel müşterilere erişmek
 • Yeni hedef kitle kapılarının aralanması
 • Marka bilinirliliğini artırmak
 • Müşteride gücen artışı sağlamak
 • Ürünlerin satışında ivmelenme
 • Geri dönüş oranlarında ivmelenme

Gibi birçok avantajlı durumu da beraberinde getirir.

Dolayısıyla E-Ticaret sitesi sahipleri, bu reklamları kullanarak ve vizyonlarında yer alan hedeflere daha kolay ulaşabilir, hem de büyüme hızlarında ivmelenmeyi sağlayabilir.

E-Ticaret Reklamları İçin Uzmanları Tercih Edin

E-Ticaret reklamları için çalışmalar yapılırken uzman kişilerden yardım almalısınız. Profesyonel olarak bir E-Ticaret reklam ajansı ile çalışmak, vereceğiniz reklamlardan daha iyi sonuçlar almanıza yardımcı olur.

Çünkü burada temel hedef olabildiğince az ücretlerle daha fazla kişiye erişmek ve maximum kar sağlamaktır. Bu sebeple tüm teknik olgulara hâkim ve işin stratejisinin farkında olan SEO Gezegeni ile çalışmak, E-Ticaret sitelerinizin akıbeti için en iyi tercihlerden biri olacaktır.

SEO Gezegeni yılların verdiği tecrübe ve binlerce referansı ile sizlere en uygun ve en temiz işi garantili olarak sunabilecek yegâne firmadır.

E-Ticaret reklamları birçok platform üzerinde uygulanabilir.

Bunlar arasında;

 • Sosyal Medya mecraları
 • Youtube
 • Google Ads
 • Yandex Direct
 • Web Siteleri

Gibi dijital reklam alanlarına sahip olan mecralar sayılabilir. Bu sistemler sayesinde düşük bütçelerde maximum verim alabilecek şekilde bir reklam planlaması yapılır ve yayınlanması sağlanır.

Teklif Alın