fbpx

 

logo

Firmamızdan vermiş olduğumuz profesyonel hizmetler konusunda detaylı analiz ve teklif alabilirsiniz. Ayrıca dijital dünyadaki diğer talepleriniz için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

SEO

Google AdWords Reklamları

Sosyal Medya Reklamları

Sosyal Medya Yönetimi

Web Tasarım

Dijital Pazarlama

Çekinmeden Bize Ulaşabilirsiniz


Her türlü soru, görüş ve öneriniz için bize ulaşın. Ücretsiz analiz yapmak veya teklif vermek bizim işimizin bir parçasıdır.

0555 162 62 11

info@seogezegeni.com

Bayraklı/İZMİR ve Maslak/İSTANBUL Ofislerimizde sizlere hizmet vermekteyiz.

0555 162 62 11

Bayraklı/İZMİR & Maslak/İSTANBUL

Top

Yandex Direct Reklamları

Dünyanın en büyük 2. Arama motoru reklam sistemi olan Yandex Direct’de vereceğiniz reklamlar ile kazanmak istiyorsanız, SEO Gezegeninin deneyimli ekibi ile mutlaka tanışmalısınız.

q
p

Neden Yandex Direct Reklamları

Yandex Direct, şu an için sadece arama motoru sonuçlarında yer alan Google Ads paraleli bir sistem olarak kaşımıza çıkıyor.

Google Ads’de ki gibi anahtar kelime temeline göre ilerleyen Yandex Direct, ayrıca aynı şekilde tıklama başına maliyetler belirleyerek reklamları arama motoru sonuçlarında gösterme prensibine dayalı çalışıyor.

Bir sonraki aşama olarak web sitelerinde de reklam yayınlama sisteminde geçeceği düşünülen Direct, Google Ads haricinde potansiyel müşterilere ve ziyaretçilere ulaşmak için en iyi 2. Yollardan biri.

Tam bu aşama da SEO Gezegeni olarak Yandex Direct reklamları alanında uzman kadromuzla sizlere yardımcı olmak için hazır bekliyor olacağız.

Yandex Direct Reklam Ajansı

SEO Gezegeni olarak yılların verdiği tecrübe ve inovasyon odaklı misyonumuzla diğer reklamcılık ve SEO alanlarında olduğu gibi, Yandex Direct reklamları konusunda da uzman ve nitelikli ekibimizle sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.Küçük, orta ve büyük işletmeler için özel olarak geliştirdiğimiz metodlarımızla Yandex Direct reklamcılık hizmeti verirken, yukarıda bazılarını sıraladığımız bu muhteşem geri dönüşlerle büyüme oranlarınızı ve satış potansiyellerinizi yükseltebilirsiniz.
q

Şimdi SEO Gezegeni'nden Teklif Alın!

Teklif İste
Merak Ettikleriniz

Yandex

Sıkça tekrarlanan analizlerin sonuncusuna göre Yandex ülkemizde 2 milyonu aşkın bir ziyaretçiye hizmet veriyor. Dolayısıyla yeni Pazar arayan ve mevcut potansiyel müşteri kitlelerini büyütmek isteyen işletmeler, Yandex Direct ile daha verimli sonuçlara imza atabilecek.

Rekabetin fazla olduğu ve arama motoru reklamcılığında tekel olan Google Ads, ve bunun yanında dünyanın en büyük arama motorlarından biri olan Yandex’in Direct’i şirketiniz ve işletmeniz için reklamcılık alanında sizlere yeni fırsatlar ve yeni hedef kitleler sağlayabilir. Fakat Google Ads’de olduğu gibi Yandex Direct’de de dijital reklamcılık kabiliyetinizin ve teknik alt yapınızın yeterli olması gerekiyor. Aksi halde yeterli verimi alamayabilir ve istediğiniz sonuçlara ulaşmakta zorluk çekebilirsiniz.

Nitelikli Ekibimiz ile Yandex Direct’de Kazanabilirsiniz

SEO Gezegeni olarak, inovasyon ve gerekli AR-GE çalışmalarına yüksek eğilim gösteriyoruz. Bu ekibimizin daha dinamik ve daha nitelikli bir şekilde faaliyet göstermesinin önünü açıyor. Ayrıca dönemin yeni gelişmelerini daima takip ederek yeni stratejiler belirleyebilme yeteneğimizle rakiplerinizin her zaman bir adım önünde yer almanız için size yardımcı oluyoruz.

Dolayısıyla verdiğimiz Yandex Direct Reklamcılığı ve diğer hizmetlerimizde olduğu gibi, her zaman müşterilerimize maximum verimi sağlamayı, taleplerini doğru ve temiz bir şekilde karşılayabilmeyi ve sonuca başarılı bir şekilde ulaştırabilmeyi hedefliyoruz. Bu misyonumuz sebebiyle, Türkiye’de en iyi SEO ve Dijital Reklam Ajansı olarak faaliyet göstermenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Yandex Direct reklamları ile pazarınız için yeni bir kapı aralamak istiyor ve mevcut şirketinizi bir adım daha öne taşıyarak kazancınıza kazanç katmak ve rakiplerinizin önüne geçmek istiyorsanız, sizler için en iyi hizmeti SEO gezegeni ailesi olarak vermeye hazırız. Çalışmalarımız sayesinde başarıya hızlı ve emin adımlarla yol alacak, kurumsal ve profesyonel bir ekiple çalışmanın keyfini yaşayacaksınız.

Uzman bir ekiple çalışma size neler kazandırır?

  • Nokta atışı hedef kitle tespiti
  • Maliyetlerin ve bütçelerin en verimli şekilde planlanması
  • Doğru anahtar kelime analizleri
  • Düşük bütçe ve maksimum verimlilik
  • Rakip analizi
  • Güçlü yanların doğru şekilde ön plana çıkarılması
  • Çekici reklamlar
  • Fiiliyata dönüşen ziyaretçiler

 

Teklif Alın