fbpx

 

logo

Firmamızdan vermiş olduğumuz profesyonel hizmetler konusunda detaylı analiz ve teklif alabilirsiniz. Ayrıca dijital dünyadaki diğer talepleriniz için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

SEO

Google AdWords Reklamları

Sosyal Medya Reklamları

Sosyal Medya Yönetimi

Web Tasarım

Dijital Pazarlama

Çekinmeden Bize Ulaşabilirsiniz


Her türlü soru, görüş ve öneriniz için bize ulaşın. Ücretsiz analiz yapmak veya teklif vermek bizim işimizin bir parçasıdır.

0555 162 62 11

info@seogezegeni.com

Bayraklı/İZMİR ve Maslak/İSTANBUL Ofislerimizde sizlere hizmet vermekteyiz.

0555 162 62 11

Bayraklı/İZMİR & Maslak/İSTANBUL

Top

Programatik Reklamcılık

Sizlere sunduğumuz üstün Programatik Reklamcılık hizmeti sayesinde artık sizler de reklamlarınızda yeni bir çağa adım atabilir, reklam performanslarınızı SEO Gezegeni ile birlikte zirveye taşıyabilirsiniz.

q
p

Neden Programatik Reklamcılık

Programatik Reklamcılık, temel olarak teknoloji ile birlikte yer alan verilerin tam olarak analizlerini gerçekleştirir. Medya üzerinden satın alımları en hızlı ve pratik hale getiren şahane bir sistemdir. Bu özel sistemde çeşitli firmaların platform ve reklam içeriğine sahip reklamları tek tek analizi sağlanır.

Programatik Reklam Ajansı

Seo Gezegeni başarılarına her daim bir yenisini ekleyen prensip açısından, bilgi ve deneyimlerini ileri seviyeye taşımakta olan özel bir firmadır. Bu durumda Programatik Reklamcılık hizmetinde de özel kadrosu ile birlikte sizlere üstün kaliteli bir hizmet verecektir.
q

Şimdi SEO Gezegeni'nden Teklif Alın!

Teklif İste
Merak Ettikleriniz

Programatik Reklamcılık?

Gelişen ve değişen teknoloji ile birlikte çeşitli firmaların da bir ürünü veya pazarlamak istediği malzemeyi topluma sunma teknikleri her geçen gün değişmekte ve gelişmektedir. Geçmişten geleceğe reklam açısından bakıldığında Programatik Reklamcılık reklam anlamında firmalara, satış temsilcilerine büyük avantajlar yaratmaktadır.

Sistem çaprazlama işlemini de gerçekleştirdikten hemen sonra gerçek zamanlı sinyaller ile birlikte, zirve işleyişte ve hızda yayınlanmalarına yardımcı olur. Sonuç olarak reklam veren firma ve çeşitli kişiler reklamın doğru içeriğin yanında tam olarak doğru zamanda ve doğru kişilere iletimini gerçekleştirmiş olurlar. Bu oluşum ve benzeri aktif reklamcılık açısından kesin, hızlı sonuç olmasından dolayı neden Programatik Reklamcılık konusuna geniş açıklık getirilmiş olur.

Programatik Reklam

Yakın çağda sıklıkla kullanılan vazgeçilmezler arasında yer alan Programatik Reklamcılık artık reklam alanında herkesin ilk tercihi arasında yer almaktadır. Medyada sıkça rastlanılan bu şahane pazarlama yöntemine artık gelişen teknoloji ile birlikte hayatımızın hemen hemen her noktasında karşılaşmaktayız.

Reklamcılık açısından bu kadar değer arz eden pazarlama yöntemini yani neden Programatik Reklamcılık hizmetini Seo Gezegeninden almalısınız? Sebebi elbette Seo Gezegeni’nin kendi alanında uzman kadro ile birlikte, sürekli değişen ve gelişen teknolojiyi en zirveden takip etmesidir. Sahip olduğu iş ve bilgi birikimi ile birlikte çalışmış olduğu her alanda geçmişten geleceğe zirvedeki yerini korumakta, korumaya da devam edecektir.

Seo Gezegeni çalıştığı tüm müşterilerinin memnuniyetini temel prensip haline getirmiş ve onların memnuniyeti ile yükselmeye her daim devam etmiştir. Bu durum açısından Seo Gezegeni üstün güvenilirliği ile de her zaman adını altın harflerle bir numaraya yazdırmaktadır.

 

Programatik Reklamcılık İle Zirvedeki Yerinize Hazır Mısınız?

Programatik Reklamcılık ile sizler de reklam açısından daha etkin olabilir, performansınızı kat be kat arttırabilirsiniz. Seo Gezegeni’nin sahip olduğu uzman kadro ile birlikte sizler de reklam açısından sahip olduğunuz ve olacağınız kapasiteleri aşabilirsiniz. Geçmişten geleceğe işinde uzman olan Seo Gezegeni, sizlere de üstün kaliteli hizmeti en güvenilir yollarla sunmakla kalmayacak, reklamlarınızı etkin olarak performansında hızlı bir yükseliş içerisinde olmasına olanak sağlayacaktır. Sizler de zirvedeki yerinize hazır mısınız?

Seo Gezegeni’ninden Programatik Reklam hizmeti alarak sizler de;

  • Reklam anlamında etkin ve hızlı işleyişi sağlayabilmek
  • Doğru anahtar seçimi ile reklamı hazırlamak
  • Çeşitli kombinasyonlar aracılığı ile reklam ve anahtar çeşitliliği arttırmak
  • Minimum ücret ile birlikte maksimum tıklanma elde etmek
  • Reklamın etkileyiciliğini arttırarak geri dönüş oranlarını arttırmak
  • İnsanlar açısından yaş, cinsiyete bağlı olarak reklamı cezp edici hale getirerek ilgi odağı haline getirmek
  • TBM rekabeti için analiz açısından ve stratejik açıdan üstün yaratıcılık oluşturmak

Gibi maddeler ve daha fazlası ile sizlere avantaj sağlayacaktır.

Sizler de etkin ve reklam açısından zirvede bir işleyiş için Seo Gezegeni’ni tercih edin.

11111111

Teklif Alın