fbpx

 

logo

Firmamızdan vermiş olduğumuz profesyonel hizmetler konusunda detaylı analiz ve teklif alabilirsiniz. Ayrıca dijital dünyadaki diğer talepleriniz için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

SEO

Google AdWords Reklamları

Sosyal Medya Reklamları

Sosyal Medya Yönetimi

Web Tasarım

Dijital Pazarlama

Çekinmeden Bize Ulaşabilirsiniz


Her türlü soru, görüş ve öneriniz için bize ulaşın. Ücretsiz analiz yapmak veya teklif vermek bizim işimizin bir parçasıdır.

0555 162 62 11

info@seogezegeni.com

Bayraklı/İZMİR ve Maslak/İSTANBUL Ofislerimizde sizlere hizmet vermekteyiz.

0555 162 62 11

Bayraklı/İZMİR & Maslak/İSTANBUL

Top

İngilizce SEO

İngilizce SEO hizmeti, web sitenizin hitap kitlesini uluslararası bazda geliştirmek ve büyütmek isteyenler için birincil tercihler arasında yer alır. SEO Gezegenin profesyonel olarak sunduğu bu hizmet sayesinde, İngilizce dilinde yapılacak olan SEO çalışmaları ile, hedef kitle makasında büyük bir genişleme olacak, buda doğrudan potansiyel olarak sizlere yansıyacaktır.
q

Neden İngilizce SEO?

Türkçe içeriklere sahip olan web siteleri, aynı zamanda çoğunlukla Türk lokasyonlarda barındıkları için arama motorlarında sadece bulundukları ülke sınırları içerisindeki hedef kitlelere ulaşabilmektedirler.

Bu kısır pazardan daha fazlasına ihtiyaç duyanlar ise, İngilizce SEO hizmetlerinden yararlanmayı tercih ederek, ulusal bazdan çıkıp, uluslararası bir hedef kitle ile potansiyel yaratma çabasına girerler.

Bu aşamada İngilizce SEO, tam anlamıyla uluslararası bazda da belli başlı kriterler göz önünde bulundurularak sıralamalarda yer almak ve potansiyellerini büyütmek isteyenler için oldukça iyi bir hizmettir.

İngilizce SEO sayesinde, işletmeleriniz artık uluslararası dijital evrene kapılarını açacak, hedef kitle makaslarını büyüterek yeni potansiyeller yakalayabileceklerdir. Özellikle tüm dünyaya hitap etmek ve dünya çapında yayın yaparak arama sonuçlarında gözükmek, online itibarınız için faydalı olacağı gibi satış ve kar oranlarınızı da büyük ölçüde etkileyecektir.

SEO Teklifi Alın
q
SEO Teklifi Alın
25

Teknik SEO Analizi

Web sitenizi tüm SEO araçlarını kullanarak teknik yönden analiz ediyoruz.

25

Link İnşası

Site içinde ve site dışında SEO puanını yükseltmek için profesyonel link inşası yapıyoruz.

25

İçerik Analizi

İçeriksel olarak sitenin SEO uyumluluğunu analiz edip eksiklikleri gideriyoruz.

25

Sıralama Takibi

Yaptığımız tüm çalışmaların sonucunu görmek için anlık sıralama takibi yapıyoruz.

SEO Hizmeti Çalışma Sürecimiz

SEO İncelemesi

İçerik İncelemesi

Rakip Analizi

Sıralama Analizi

Kayıt İşlemleri

Düzenli Raporlama

Profesyonel SEO Ajansı

Şimdi SEO Gezegeni'nden Teklif Alın!

Teklif İste
Merak Ettikleriniz

İngilizce SEO Çalışması Sonuçları

İngilizce SEO çalışması, günümüzde birçok farklı işletme ve firma için büyük önem taşır. Globalleşen dünyada artık insanların ortak ihtiyaçlarını tespit ederek, bu ihtiyaçlar doğrultusunda hizmet sunmak, daha da önemlisi bu hizmetleri tüm insanlığa pazarlayarak, mevcut pazarı büyütmek öncelikler arasına girmiştir.

Dolayısıyla nitelikli ve alanında uzman bir kadro ile yapılacak olan İngilizce SEO çalışması sayesinde, dünyada en geçerli dil olarak kabul edilen İngilizce bazında yayın yapılarak, bunların sonuçları gözlemledir.

Ayrıca site alt yapısında yapılacak olan iyileştirmeler ve ek olarak oluşturulacak İngilizce sayfalar sayesinde, yeni ve tamamen İngilizce odaklı bir SEO çalışması yürütülerek; web sitesi, ürün veya hizmet global olarak tüm dünyada yayına alır. Bu kısaca hedef kitlenizin büyümesi anlamına gelir.

Bu sayede Amerika’dan İngilizce terimlerle arama yapan birine web sitenizi arama motoru sonuç sayfasında gösterebilir, yurt dışı lokasyonlardan potansiyeller yakalayabilirsiniz. Bu kısır Pazar döngüsünden çıkmak ve dijital dünyada tüm insanlığa hitap etmek için en geçerli SEO çalışması yöntemidir.

Genel olarak birçok aşamadan oluşan İniglizce SEO, kesinlikle bir uzman tarafından uygulanmalı, takip edilmeli, analiz edilmeli ve sonuçlandırılmalıdır. Kritik bir çalışma olmasına karşın oldukça verimli sonuçlar elde edilebildiği için, uzmanlarla çalışmak her zaman yararınıza olacaktır.

İngilizce SEO Hizmetini Neden Bizden Almalısınız?

SEO Gezegeni, dünya akışının farkında olan ve alt yapısı ile kadrosunu buna göre güncelleyen bir SEO firması olduğundan dolayı, ülkemizde ki uluslararası çapta başarılı çalışmalara imza atan yegâne firmalar arasında yer alır.

Özellikle inovatif süreçleri etkili bir şekilde takip ederek, yenilikleri güncelleme olarak bünyesine entegre esen SEO Gezegeni, tüm diğer hizmetlerinde olduğu gibi İngilizce SEO hizmetinde de sizlere en başarılı sonuçları garanti ediyor.

Bünyesinde barındırdığı uzman kadrosu ve güncel uygulamalar sayesinde, kendine özgü çalışma prensipleri ile spesifik yöntemleri, İngilizce SEO alanında sizin başarıya ulaşabilmeniz için en iyi tercih olacaktır.

Teklif Alın