fbpx

 

logo

Firmamızdan vermiş olduğumuz profesyonel hizmetler konusunda detaylı analiz ve teklif alabilirsiniz. Ayrıca dijital dünyadaki diğer talepleriniz için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

SEO

Google AdWords Reklamları

Sosyal Medya Reklamları

Sosyal Medya Yönetimi

Web Tasarım

Dijital Pazarlama

Çekinmeden Bize Ulaşabilirsiniz


Her türlü soru, görüş ve öneriniz için bize ulaşın. Ücretsiz analiz yapmak veya teklif vermek bizim işimizin bir parçasıdır.

0555 162 62 11

info@seogezegeni.com

Bayraklı/İZMİR ve Maslak/İSTANBUL Ofislerimizde sizlere hizmet vermekteyiz.

0555 162 62 11

Bayraklı/İZMİR & Maslak/İSTANBUL

Top

Web Tasarım

Web tasarım firması olarak yapacak olduğumuz web sitesi tasarımı için öncelikle site sahibinden ayrıntılı bilgi ve içerik hakkında materyal alırız ve sonrasında en modern ve SEO uyumlu web site örneklerini gösteririz. Sonuç olarak karşılıklı karar verilen template üzerinden özgünleştirerek web sitesini yapmış oluruz.

q
Template

İhtiyaca göre güncel ve modern tema örneklerini bulup firmalara sunarız.

q
Yaratıcı Tasarım

Örnek temadan yola çıkarak yaratıcılığımızı kullanmaya başlarız.

q
Tasarım Geliştirme

Web tasarıma nihayet verip yeniden firmadan onay alırız.

q
Yazılım ve Final

Web yazılım programlamasını da yaparak siteyi canlıya alırız.

İzmir Web Tasarım

İzmir web tasarım hizmeti vermekte olan firmamız Folkart Towers'ta bulunan ofisinde uzman kadrosu ve sektörde uzun yıllar çalışmış deneyimli ekibiyle yoluna devam etmektedir. İzmir'de web tasarım yaptırmak isteyen tüm firmaların mutlaka bizimle görüşmesini ve neler yapabileceğimizi görmesini isteriz. Bizler web tasarım İzmir dendiğinde akıllara gelmek isteyen ve bunun için çok İzmir'e çok başarılı örnekler sunmuş bir ekibiz. Bizimle mutlaka iletişime geçiniz.

Profesyonel Web Tasarım

Sitenizi profesyonel web tasarım firmasına bırakmak ve arkanıza dönüp bakmadan en iyi web sitesi tasarımının yapılacağına inanmak istiyorsanız SEO Gezegeni sizin için profesyonel çözümleri sunmaktadır. Vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçin ve size web sitesi tasarımı çözümlerimizi sunalım.

Diğer

İzmir Web Tasarım

Kişiler, kurumlar veya firmalar ürünlerini, hizmetlerini, fikirlerini belirli kitlelerle paylaşma ihtiyacı duyarlar. Bunun nedeni marka bilinirliği sağlamak ya da daha çok kişiye ulaşmak gibi farklı nedenler olabilir. Dijitalleşen çağımızda bunu sosyal medya hesapları ya da bir web site aracılığıyla artık kolayca yapabiliyoruz.
Sahip olduğumuz web sitenin kullanılabilirliği, kullanıcıya sunduğu özellikler firmamıza karşı bir bakış olarak bizlere geri döner. Bu nedenle iyi tasarlanmış bir web siteye sahip olmak firmamızı ve kendimizi daha iyi ifade edebilmemiz açısından büyük önem taşır. Bu da web tasarım hizmeti aldığımız firmanın kalitesiyle doğru orantılıdır.

Web Tasarım Ajansları

Web tasarım ajansları veya dijital ajanslar bünyelerinde barındırdıkları web tasarımcılar sayesinde web sitesi kurdurmak isteyen kişi ya da kurumlara hizmet sağlarlar. Birçok şehirde bu hizmeti veren ajanslar olduğu gibi bu şehirlerden biri olan İzmir web tasarım konusunda da hizmet veren birçok ajansı bünyesinde barındırır. Web tasarım hizmeti veren ajansların, kullanıcının istekleri doğrultusunda bir planlama yapmaları gerekmektedir.
Bir web site ortaya koymadan önce, kişiler veya firmalar öncelikle hedeflerini belirleyerek anlaştıkları ajansla bir yol çizerler. Site tasarımı nasıl olacak, hangi tarz bir site kurulumu yapılacak bu gibi etkenler belirlendikten sonra web tasarımcılar tarafından amacına uygun bir site tasarımı gerçekleştirilir. Tasarımcının hakimiyetine, site detaylarına ve tarzına göre tasarım süresi değişebilmektedir.

Markanızın Dijital Gezegeni!

Markanızın dijital gezegeni Seo Gezegeni, dijital evrende web tasarım ihtiyacınıza da yanıt veriyor. İzmir web tasarım ajanslarından biri olarak kolaya kaçmıyor; hayalinizdeki web siteyi güncel gerekliliklerle harmanlayarak tarafınıza sunuyoruz. İşlerinde uzman web tasarımcılarımız, direktifleriniz doğrultusunda en kısa sürede hayalinizdeki tasarımla sizleri buluşturuyor. Tasarımın yanı sıra bir arama motorunda kullanıcılar gözünde öne çıkmanın önemini biliyor; sitenizi güncel SEO kurallarına uygun şekilde baştan hazırlıyoruz. Böylelikle sektörünüze uygun düzenlemelerle rakiplerinizden bir adım öne geçiyorsunuz.
İzmir web tasarım denildiğinde akıllara ilk gelen ajanslardan biri olan Seo Gezegeni, özgün ve yaratıcı web tasarım seçenekleriyle sitenizi aynı zamanda mobil uyumlu bir şekilde de düzenliyor. Bir web site içerisinde kullanıcı deneyiminin oldukça önemli olduğunu kavrıyor; özgün tasarımlarla hızı birleştiriyoruz.
Siz de detaylı bilgi ve hizmet almak için https://seogezegeni.com/web-tasarim/ adresini ziyaret edebilirsiniz.
Teklif Alın