fbpx

 

logo

Firmamızdan vermiş olduğumuz profesyonel hizmetler konusunda detaylı analiz ve teklif alabilirsiniz. Ayrıca dijital dünyadaki diğer talepleriniz için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

SEO

Google AdWords Reklamları

Sosyal Medya Reklamları

Sosyal Medya Yönetimi

Web Tasarım

Dijital Pazarlama

Çekinmeden Bize Ulaşabilirsiniz


Her türlü soru, görüş ve öneriniz için bize ulaşın. Ücretsiz analiz yapmak veya teklif vermek bizim işimizin bir parçasıdır.

0232 344 22 72

info@seogezegeni.com

Mansuroğlu Mah. 1593/1 Sk. No:10, İnce Plaza, K:7, D:72, Bayraklı/İzmir

0232 344 22 72

Mansuroğlu Mah. 1593/1 Sk. No:10, D:72, Bayraklı/İzmir

Top

Web Tasarım

Web tasarım firması olarak yapacak olduğumuz web sitesi tasarımı için öncelikle site sahibinden ayrıntılı bilgi ve içerik hakkında materyal alırız ve sonrasında en modern ve SEO uyumlu web site örneklerini gösteririz. Sonuç olarak karşılıklı karar verilen template üzerinden özgünleştirerek web sitesini yapmış oluruz.

q
Template

İhtiyaca göre güncel ve modern tema örneklerini bulup firmalara sunarız.

q
Yaratıcı Tasarım

Örnek temadan yola çıkarak yaratıcılığımızı kullanmaya başlarız.

q
Tasarım Geliştirme

Web tasarıma nihayet verip yeniden firmadan onay alırız.

q
Yazılım ve Final

Web yazılım programlamasını da yaparak siteyi canlıya alırız.

İzmir Web Tasarım

İzmir web tasarım hizmeti vermekte olan firmamız Folkart Towers'ta bulunan ofisinde uzman kadrosu ve sektörde uzun yıllar çalışmış deneyimli ekibiyle yoluna devam etmektedir. İzmir'de web tasarım yaptırmak isteyen tüm firmaların mutlaka bizimle görüşmesini ve neler yapabileceğimizi görmesini isteriz. Bizler web tasarım İzmir dendiğinde akıllara gelmek isteyen ve bunun için çok İzmir'e çok başarılı örnekler sunmuş bir ekibiz. Bizimle mutlaka iletişime geçiniz.

Profesyonel Web Tasarım

Sitenizi profesyonel web tasarım firmasına bırakmak ve arkanıza dönüp bakmadan en iyi web sitesi tasarımının yapılacağına inanmak istiyorsanız SEO Gezegeni sizin için profesyonel çözümleri sunmaktadır. Vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçin ve size web sitesi tasarımı çözümlerimizi sunalım.

Teklif Alın