fbpx

 

logo

Firmamızdan vermiş olduğumuz profesyonel hizmetler konusunda detaylı analiz ve teklif alabilirsiniz. Ayrıca dijital dünyadaki diğer talepleriniz için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

SEO

Google AdWords Reklamları

Sosyal Medya Reklamları

Sosyal Medya Yönetimi

Web Tasarım

Dijital Pazarlama

Çekinmeden Bize Ulaşabilirsiniz


Her türlü soru, görüş ve öneriniz için bize ulaşın. Ücretsiz analiz yapmak veya teklif vermek bizim işimizin bir parçasıdır.

0555 162 62 11

info@seogezegeni.com

Bayraklı/İZMİR ve Maslak/İSTANBUL Ofislerimizde sizlere hizmet vermekteyiz.

0555 162 62 11

Bayraklı/İZMİR & Maslak/İSTANBUL

Top

WordPress SEO

Wordpress alt yapısına sahip siteler SEO konusunda oldukça geliştirilebilir bir özelliğe sahiptir. SEO konusunda desteklendiği ölçüde performans veren bu web site alt yapısı, arama motorlarında maksimum verim sağlayabilir. SEO Gezegeni olarak WordPress sitelerinizin SEO konusunda daha iyi performans verebilmesi uzman kadromuz ve yenilikçi ufkumuz sayesinde web siteleriniz için en iyi hizmeti veriyoruz.
q

Neden WordPress SEO

Wordpress hem oldukça kullanışlı hem de kolay bir şekilde özelleştirilebilir bir web site alt yapısıdır. Ayrıca Google gibi arama motorlarında maksimum performans ve yüksek uyum sergilemesi sebebiyle, son zamanlarda web site yapımında en çok kullanılan araçlardan biridir.

WordPress her ne kadar arama motorları ile uyumlu çalışabilse de bu salt WordPress ile mümkün değildir. Özellikle SEO konusunda desteklenmeli ve özelleştirilmelidir. Yani uzman kişilerce yapılan WordPress SEO ayarları sayesinde, arama motorlarında oldukça ivmeli hareketler elde edebilirsiniz.

Bunun için birçok farklı yöntem mevcuttur. Bunların tamamı doğru ve planlı bir şekilde yapıldığında, WordPress siteleriniz SEO konusunda oldukça yüksek puanlar alabilir ve arama motorlarındaki performansı yükselebilir.

SEO Teklifi Alın
q
SEO Teklifi Alın
25

Teknik SEO Analizi

Web sitenizi tüm SEO araçlarını kullanarak teknik yönden analiz ediyoruz.

25

Link İnşası

Site içinde ve site dışında SEO puanını yükseltmek için profesyonel link inşası yapıyoruz.

25

İçerik Analizi

İçeriksel olarak sitenin SEO uyumluluğunu analiz edip eksiklikleri gideriyoruz.

25

Sıralama Takibi

Yaptığımız tüm çalışmaların sonucunu görmek için anlık sıralama takibi yapıyoruz.

SEO Hizmeti Çalışma Sürecimiz

SEO İncelemesi

İçerik İncelemesi

Rakip Analizi

Sıralama Analizi

Kayıt İşlemleri

Düzenli Raporlama

Profesyonel SEO Ajansı

Şimdi SEO Gezegeni'nden Teklif Alın!

Teklif İste
Merak Ettikleriniz

WordPress SEO Tam Anlamıyla Nedir?

WordPress siteler için uygulanan SEO iyileştirmesi, bünyesinde birçok farklı çalışmayı barındırır. SEO konusunda tam ve performanslı bir iyileştirme yapabilmek için her adımın tam anlamıyla doğru bir şekilde optimize edilmesi gerekir.

WordPress sitelerinizden SEO açısından doğru sonuçlar almak istiyorsanız, birden fazla basamağa sahip olan SEO kriterlerini doğru şekilde ve doğru zamanda takip ederek uygulamalı ve hayata geçirmelisiniz.

Bu WordPress SEO işi, uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Oldukça teknik veri de içerebilen bu çalışmalar, doğru şekilde yerine getirilmediğinde, telafisi zor ve zaman alan sonuçlara yol açabilir, arama motorları tarafından dışlanmanıza ve emeklerinizin boşa gitmesine sebebiyet verebilir.

WordPress SEO Kriterleri Nedir?

WordPress SEO denildiğinde birden fazla ayar çağrışabilir.

Bunlardan en önemlileri;

  • Sayfa hızı optimizasyonu
  • Resim ve video gibi medya öğelerinin optimizasyonu
  • Kodlamalar (CSS, JavaScript, HTML) için iyileştirmeler ve küçültmeler
  • Gereksiz sorguların kapatılması
  • Meta ayarları
  • Ara yüz, Tema veya Script düzeni ve iyileştirilmesi

Gibi birçok ayarı kapsar. Bu ayarlar haricinde mutlaka uygulanması gereken birden fazla SEO kriteri mevcuttur. Bu kriterleri doğru bir şekilde WordPress sitelerde hayata geçirilmesi gerekir.

Bunun için teknik alt yapıya sahip ve günümüz trendlerinin farkında olan, özellikle Meta ayarları konusunda spesifik düşünebilen bir uzmana ihtiyaç vardır. Yukarıda belirtilen ve daha bu kısımda yer almamış olan SOE kriterleri doğru bir şekilde uygulandığında, siteleriniz SEO konusunda oldukça yüksek puanlar alabilir.

Yukarıda belirtilen SEO kriterleri haricinde daha birçok uygulanması gereken ayar vardır. Fakat bunlar mevcut web sitesinin ihtiyaçlarına göre belirlenmeli, eksik kısımlar tespit edilmeli ve daha sonra buna göre bir SEO çalışması yapılmalıdır.

WordPress SEO Konusunda SEO Gezegeni Farkı

SEO Gezegeni, uzman kadrosu ile, profesyonel olarak SEO konusunda müşterilerine hizmet vermektedir. Özellikle WordPress alanında kendini geliştirmiş ve kanıtlamış olan SEO Gezegeni, verdiği hizmet ile birçok web sitesini başarıya ulaştırmıştır.

WordPress sitelerin geleceğinin farkında olan ve kırılgan fakat bir o kadar da spesifik olduğunu bilerek SEO alanında ki çalışmalarını planlayan SEO Gezegeni, ayrıca dünya dijital çağ trendlerini de takip ederek, web siteleriniz için en uygun hizmeti vermeyi amaçlamaktadır.

Teklif Alın