fbpx

 

logo

Firmamızdan vermiş olduğumuz profesyonel hizmetler konusunda detaylı analiz ve teklif alabilirsiniz. Ayrıca dijital dünyadaki diğer talepleriniz için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

SEO

Google AdWords Reklamları

Sosyal Medya Reklamları

Sosyal Medya Yönetimi

Web Tasarım

Dijital Pazarlama

Çekinmeden Bize Ulaşabilirsiniz


Her türlü soru, görüş ve öneriniz için bize ulaşın. Ücretsiz analiz yapmak veya teklif vermek bizim işimizin bir parçasıdır.

0555 162 62 11

info@seogezegeni.com

Bayraklı/İZMİR ve Maslak/İSTANBUL Ofislerimizde sizlere hizmet vermekteyiz.

0555 162 62 11

Bayraklı/İZMİR & Maslak/İSTANBUL

Top

14 Günlük Ücretsiz Ahrefs Hesabı Açma

14 Günlük Ücretsiz Ahrefs Hesabı Açma

SEO uzmanlarının çok iyi bildiği, henüz kullanmayanların mutlaka kullanması gereken, dünyanın en iyi SEO araçlarından Ahrefs aracını ücretsiz deneme hesabı ile kullanmaya değineceğim. Ahrefs’in kullanımına ilişikin detaylı bir yazıyı daha sonra yazmayı da planlıyorum.

Aşağıdaki yazıda Ahrefs’in 14 günlük ücretsiz deneme sürümünü iptal ettikten sonra nasıl tekrar ücretsiz deneme kullanabileceğimizi açıklamıştık ve pek çok kişi bu yazıdan yararlandı. Bize gönderdiğiniz olumlu dönüşleriniz için teşekkür ederiz. Ancak konudaki linklere yeni tıklayanların da görebileceği gibi bizim de sunduğumuz alternatif yöntem de artık geçerliliğini yitirdi. Biz de size bu anlamda yeni bir yöntem sunacağız. Ancak bu yöntem tamamen ücretsiz değil. Ancak Ahrefs’in pahalı fiyatlarını düşündüğümüzde çok makul bir fiyata Ahrefs hesabına sahip olabilirsiniz. Şimdi size bu yeni yolu açıklıyoruz.

R10 web master forumunu herkes bilir diye düşünüyoruz. Burada sektörümüzle alakalı pek çok faydalı bilgi ve ticaret bulabilirsiniz. Ahrefs hesabı sahibi olmak için de çok güzel iki tane konu var. Bunlardan birisi Opera eklentisi ile çalışan ve ayda 90 TL’ye Ahrefs hesabı veren bir konudur. Bu link üzerinden konuya ulaşıp detayları görebilirsiniz. Bu paket Ahrefs Agency paket olduğu için işinizi fazlasıyla görecektir.

R10 üzerinde aynı kullanıcıya ait bir başka konuda ise Windows masaüstü uygulaması olarak çalışan ve ayda 60 TL’ye verilen standart paket var. Bu linkten de detaylarını inceleyebilirsiniz. Her iki kampanyada da 2 – 3 aylık ve daha fazla süreli alımlarda çok güzel indirimler bulunmaktadır.

SEO Gezegeni Yazı İçi

Webmaster olarak ihtiyaç duyduğumuz çeşitli SEO araçlarına sahip olmak için yüksek miktarda ödemeler yapmak gerekiyor. Webmaster forumu R10 üzerinde satışa sunulan ve içerisinde Ahrefs Agency üyeliği de bulunan Premium SEO araçları satış konusuna göz atarak; ayda sadece 35$ ödeyerek 25’ten fazla Premium SEO aracını satın alabilirsiniz.

Yorumlarınızla birlikte sorularınızı sorabilirsiniz 😉

Ahrefs, yakın zamana kadar kendi sitesi üzerinden ücretsiz deneme hesabı zaten veriyordu. Ancak artık 7 gün için 7$ ödeyerek kullanıma sundular. Aracı ücretsiz kullananları son derece mağdur eden bu değişikliği umursamıyoruz çünkü biz hala 14 gün boyunca tamamen ücretsiz kullanabileceğiz! Nasıl mı?

ahref 7 gün 7 dolar

Ahrefs 7 Gün 7$

Buradaki linke tıklayıp, kayıt oluyoruz. Zaten sayfada 14 gün ücretsiz kullanım olduğunu da belirtiyor. Ahrefs hesabı oluşturur gibi burada hesap oluşturuyor, kredi kartımızı (14 gün sonra hesabı iptal etmeyi unutabilirsiniz diye içinde bakiye olmayan sanal kredi kartımızı) ekliyoruz. Siteye güvenmeyip, kredi kartı bilgilerini vermeye çekinenler olabilir. Ben de şüphe ile bakmıştım ancak üyelik formunun olduğu https://fastspring.com/ bilinen bir dijital topluluk. Bu şirket, Ahrefs ile yaptığı anlaşma sonucu 14 gün ücretsiz deneme hesabı verebiliyor.

Ahrefs 14 Gün Ücretsiz

Ahrefs 14 Gün Ücretsiz

Yukarıdaki görselde de gördüğünüz üzere yıllık alımlarda 2 hafta ücretsiz kullanım sağlıyor. Ancak yıllık ücreti 2 hafta sonra kredi kartınızdan çekmeye çalışacak, yani 2 hafta ücretsiz kullanabileceğiz.

Açılan sayfada bilgileri doldurduktan sonra Ahrefs tarafından şifre belirlemeniz için bir email geliyor.

Ahrefs Üyelik Tamamlama Maili

Ahrefs Üyelik Tamamlama Maili

 

Üyelik onayını da yaptıktan sonra ahrefs standart üyeliğini 14 gün boyunca kullanabilirsiniz.

Standart üyelik ücreti normalde 179$ değerindedir. Standart üyeliğin neleri kapsadığına ve diğer üyeliklerle olan farkına aşağıdaki görselden ulaşabilirsiniz.

Ahrefs Üyelik Planları

Ahrefs Üyelik Planları

2 hafta ücretsiz kullandıktan sonra yeni bir mail ve yeni bir sanal kredi kartı ile tekrar üyelik oluşturabilir, ücretsiz kullanmaya devam edebilirsiniz.

Paylaş

ersincayan@gmail.com

17 Yorumlar
 • Avatar
  Senem
  Ekim 28, 2017 at 6:12 pm

  Gerçekten çok işime yaradı. Ben aradım ama bulamamıştım. Sağolun.

 • Avatar
  Ali K. Yılmaz
  Ekim 28, 2017 at 6:14 pm

  Ücretsiz Ahrefs hesabı açma ilgili yazdığınız yazı çok başarılı. İlgililer için çok faydalı olacak kesin. Benim için çok faydalı oldu çünkü.

 • Avatar
  webci
  Ekim 30, 2017 at 8:18 am

  İptal ediliyor açtıktan hemen sonra

   • Avatar
    Selim Emre
    Ekim 31, 2017 at 9:28 am

    Benimki iptal edildi, belki eski hesapla aynı IP üzerinden giriş yapıldığından olabilir. Deneyip sonucunu yazarım.

 • Avatar
  Adem
  Kasım 1, 2017 at 11:04 pm

  Ücretsiz Ahrefs hesabı almak konusunda çok ihtiyacım olan bir bilgi verdiniz, teşekkürler.

 • Avatar
  Cemil
  Kasım 13, 2017 at 6:26 am

  İlk seferinde denedim ve oldu. Ücretsiz 15 gün Ahrefs hesabı açtım ama sanırım şimdi burası da iptal etti ücretsiz Ahrefs hesabını. Yeni bir yer bulursanız ücretsiz Ahrefs için paylaşırsanız sevinirim.

 • Avatar
  Gokhan
  Kasım 16, 2017 at 7:21 am

  Hocam yazı içerisinde paylaştığınız linkler açıldığında hata veriyor. Bilginiz olsun.

  • Önder Aydın
   Önder Aydın
   Kasım 19, 2017 at 8:42 pm

   Aslında çalışıyordu ama artık burası da anlaşmayı bitirmiş galiba Ahrefs ile. Yeni bir yöntem bulunca paylaşacağız tekrar.

 • Avatar
  Deniz Baki
  Eylül 19, 2019 at 11:40 am

  ücretsiz değil değilmi sonucta bi ödeme var gibi görünüyor.Ben makelenizi goglede bulduğumda 14 gün ücretsiz diyordu ama burada illaki bir ücret olduğu görünüyor.bu nasıl bir deneme sürümü ?

  • Önder Aydın
   Önder Aydın
   Eylül 19, 2019 at 12:35 pm

   Bu yöntem güncelliğini yitirdi.

 • Avatar
  Emre Kerim Yıldız
  Nisan 26, 2020 at 12:52 pm

  Ne yazık ki artık kullanılmayan bir yöntem. Ben birçok defa denedim ama olmadı.

  • Önder Aydın
   Önder Aydın
   Nisan 27, 2020 at 8:13 am

   Evet Emre Bey, şu an bu yöntem geçerliliğini yitirmiş durumda. Uzun bir süre işe yaramıştı.

 • Avatar
  Cihad
  Ocak 12, 2021 at 1:01 pm

  Çok yararlı bir paylaşım. Devam ediyordur umarım.

 • Avatar
  fırat
  Nisan 14, 2022 at 1:33 am

  geçerliliğini yitirmesi üzücü takipteyiz.

 • Avatar
  Yakup
  Haziran 30, 2023 at 2:22 am

  ücretsiz ahrefs hakkında yararlı bilgiler için teşekkür ederiz.

 • Avatar
  Hacı Ömer karaca
  Ekim 5, 2023 at 8:08 am

  Elinize sağlık tam aradığım konu.

Yorum Bırakın

Teklif Alın