fbpx

 

logo

Firmamızdan vermiş olduğumuz profesyonel hizmetler konusunda detaylı analiz ve teklif alabilirsiniz. Ayrıca dijital dünyadaki diğer talepleriniz için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

SEO

Google AdWords Reklamları

Sosyal Medya Reklamları

Sosyal Medya Yönetimi

Web Tasarım

Dijital Pazarlama

Çekinmeden Bize Ulaşabilirsiniz


Her türlü soru, görüş ve öneriniz için bize ulaşın. Ücretsiz analiz yapmak veya teklif vermek bizim işimizin bir parçasıdır.

0555 162 62 11

info@seogezegeni.com

Bayraklı/İZMİR ve Maslak/İSTANBUL Ofislerimizde sizlere hizmet vermekteyiz.

0555 162 62 11

Bayraklı/İZMİR & Maslak/İSTANBUL

Top

Profesyonel Web Tasarım Hizmetleri

Profesyonel Web Tasarım Hizmetleri

Profesyonel Web Tasarım Hizmetleri

SEO çalışmaları, son zamanlarda sık sık duymakta olduğumuz ve web siteleri için gerekli olan çalışmalar arasında yer almaktadır. Bu çalışmalar sayesinde site sahipleri web sitelerinin arama motorlarında daha üst sıralara çıkmasına olanak sağlamaktadır. Google başta olmak üzere Bing ve Yandex gibi çeşitli arama motorlarında sitenizin isminin ilk sıralarda çıkmasını ve buna bağlı olarak kullanıcılarınızın artmasını istiyorsanız SEO çalışmalarına önem vermeniz gerekli olacaktır. Profesyonel web tasarım çalışmaları da SEO çalışmalarının temelini oluşturan unsurlar arasında yer almaktadır. Site iyileştirme çalışmaları arasında yer alan web tasarım işlemleri büyük bir önem arz etmektedir. Profesyonel web tasarım hizmetleri kapsamında yer alan çalışmalardan faydalanarak sitenizin bu sektörde en iyileri arasında yer almasını sağlayabilirsiniz.

Profesyonel web tasarım çalışmaları basit bir işlem gibi görülmekte ancak çeşitli zorlukları bulunmaktadır. Çünkü bu çalışmalar oldukça kapsamlı seçeneklerden oluşmaktadır. Söz konusu çalışmanın içinde birçok farklı işlemin yer aldığını söylesek yanılmış olmayız. Profesyonel web tasarım hizmeti veren bazı firmalar, müşterilerine gerekli hizmeti vermekte ve bu sayede sitelerinin etkili bir konumda yer almasına olanak sağlamaktadır.

Web Tasarım Çalışmaları Nedir?

Farklı amaçlarla kurulan web siteleri üzerinde yapılan teknik çalışmalara en basit anlamıyla web tasarım çalışmaları denilmektedir. Günümüzde birçok farklı markanın prestijini ortaya koymak ve aynı zamanda maddi kazanç elde etmek amacıyla web sitesi sahibi olduğunu görmekteyiz. Bu web siteleri sayesinde markalar ve ürünler daha geniş kitlelere ulaşmaktadır. Sitelerin ulaştığı kitlenin artması ve daha çok ilgi görmesi ise doğrudan sitenin kalitesi ile ilgilidir. İnsanların bu siteleri ziyaret etmeleri ve bu sitelerde uzun süre kalmaları için arama motorunda ilk sıralarda yer alması gerekmektedir. Google gibi arama motorlarında ilk sıralarda yer alan web siteleri daha çok tıklanmakta ve ilgi görmektedir. Web sitesi sahipleri de bu aşamada bilinirliklerini kanıtlamak amacıyla profesyonel web tasarım çalışmalarını tercih etmektedir. Özellikle de sanal ticaret amacıyla kurulan web sitelerinin bu çalışmaları tercih etmesi onlara büyük bir avantaj sağlamaktadır. Rakip siteler arasından sıyrılıp farkınızı ortaya koymak istiyorsanız profesyonel web tasarım hizmeti veren firmalarla çalışarak daha etkili bir konuma gelebileceğinizi kesinlikle unutmamalısınız.

Web Tasarım Süreçleri

Profesyonel web tasarım çalışmaları yapan firmalar çeşitli süreçleri takip etmekte ve işlemlerini bu doğrultuda gerçekleştirmektedir. Söz konusu işlemleri yapacak olan firmalar, ilk olarak hem sitenizin hem de diğer sitelerin analizini yapar. Yani piyasayı değerlendirir ve sitenizin hangi konumda yer aldığını belirler. Daha sonrasında ise sitenizin ne gibi çalışmalara ihtiyacı olduğu belirlenir. Doğru analizlerin yapılması doğru çalışmaları da beraberinde getirecektir. Genel bir analiz yapıldıktan ve gerekli çalışmalar belirlendikten sonra ise işleme geçilir. Genel bir proje belirlendikten sonra müşteri ile paylaşılır ve onay alınır. Sonrasında ise genel sayfa tasarımı, kod geliştirme, tasarım uyumu ve veri girişi gibi konular değerlendirilir. Site kodlarının optimize edilmesi, rakip sitelerin takibi, anahtar kelime analizi, içerik özgünlüğü, domain tespiti, başlık uyumu, backlink sorgulama ve diğer bağlantılar başta olmak üzere bütün bu çalışmalar profesyonel web tasarım çalışmaları kapsamında yer almaktadır. Sitenizde bu çalışmaların doğru bir şekilde yapılması, sitenizin ve markanızın bilinirliğini artıracak ve daha iyi bir konumda yer almanızı sağlayacaktır. Siz de arama motorlarındaki yerinizi ilk sıralara çekmek istiyorsanız bu hizmeti veren SEO Gezegeni firması ile çalışarak ilk büyük adımınızı atabilirsiniz. Bu sayede hem sitenizin imajını hem de site sayesinde elde ettiğiniz kazancı artırabilirsiniz.

Paylaş

SEO & Digital Marketing Manager

onder@seogezegeni.com

Tüm dijital pazarlama süreçlerinde uzman olduğum "SEO, Google Ads, Instagram Reklamları, Facebook Reklamları, YouTube Reklamları" alanlarında kısaca hizmet verdiğim firmaya değer katacak tüm süreçlerde mükemmelliyetçi ve dönüşüm odaklı 360 derece çalışma tarzını prensip edinirim.

Yorum yok

Yorum Bırakın

Teklif Alın