fbpx

 

logo

Firmamızdan vermiş olduğumuz profesyonel hizmetler konusunda detaylı analiz ve teklif alabilirsiniz. Ayrıca dijital dünyadaki diğer talepleriniz için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

SEO

Google AdWords Reklamları

Sosyal Medya Reklamları

Sosyal Medya Yönetimi

Web Tasarım

Dijital Pazarlama

Çekinmeden Bize Ulaşabilirsiniz


Her türlü soru, görüş ve öneriniz için bize ulaşın. Ücretsiz analiz yapmak veya teklif vermek bizim işimizin bir parçasıdır.

0555 162 62 11

info@seogezegeni.com

Bayraklı/İZMİR ve Maslak/İSTANBUL Ofislerimizde sizlere hizmet vermekteyiz.

0555 162 62 11

Bayraklı/İZMİR & Maslak/İSTANBUL

Top

Ankara Google AdWords Ajansı

Ankara Google AdWords Ajansı

Ankara Google AdWords Ajansı

Google veya diğer arama motorlarında en üst sıralarda yer almak isteyen web siteleri genel olarak SEO veya Adwords hizmetini kullanmaktadır. İki sistem de siteleri düzenli bir şekilde tarayarak onların kullanıcı aramaları sonucunda arama motorlarında en üst sıralarda yer almasını sağlamaktadır. Ülkemizde ve dünya genelinde daha çok Google arama motoru kullanılmaktadır. Ankara Google Adwords ajansı şirketlerin bölgesel veya Türkiye genelinde yapılan aramalarda en üst sıralarda yer alarak onların ziyaret edilme sıklığını da artırmaktadır.

Ankara Google Adwords ile Üst Sıralarda Yer Almak

Adwords, arama sonuçlarına göre arama motorlarının sonuçlarında çıkmayan sitelerin bu aramalarda çıkmasını ve onların aramalarda üst sıralarda yer almasını sağlayan bir sistemdir. Bu sistem doğru bir şekilde kullanıldığında sitelerin ziyaret edilme oranı da o etkide artmaktadır. Ankara Google Adwords ajansı sitelerin ziyaretlerinin artması için en iyi şekilde çalışmaktadır.
SEO Gezegeni Yazı İçi
Google arama motoru Adwords için genellikle anahtar kelime odaklı çalışmaktadır. Adwords sistemini kullanan siteler, kullanıcıların siteyi daha kolay bulacağı anahtar kelimeler seçmektedir. Bu seçimden sonra ise anahtar kelimelerin maliyet oranları belirlenmektedir. Buna genel olarak tıklama başına maliyet denilmektedir. Bu işlem de gerçekleştikten sonra Google arama motoru reklamları görüntülemek için siteye girer ve bunun karşılığından herhangi bir ücret talep etmez. Bunun yanında siteye gelen kullanıcı başına ücretlendirilme yapılır. Google Adwords kullanarak reklam veren web siteleri kullanıcı deneyimlerini korumak için de anahtar kelimelere 1 ile 10 arasında kalite puanı vermektedir. Bir kullanıcı verilen anahtar kelimesiyle arama yaptığında web sitesinin ve rakiplerinin bu anahtar kelimeye verdiği puan hesaplanarak bir açık artırma sistemi uygulanmaktadır. Bunun sonucunda ise web sitelerinin sıralaması oluşturulmaktadır.

Ankara Google Adwords Ajansından Yararlanmanın Faydaları

Ankara Google Adwords ajansı ile Google aramalarında en üst sıralarda yer almak basit bir şekilde mümkün olmaktadır. Bunun için uygulanan sistem sadece uygun anahtar kelimeler bulmak olacaktır. Bu da genellikle site içerisinde geçen anahtar kelimelerle olmaktadır. Bu anahtar kelimeler kullanıcıların sık sık arama yaptığı kelimeler oldukça sitenin adı da genel olarak en üst sıralarda yer alacaktır. Siz de Ankara’da Google Adwords hakkında bilgi almak veya sistemi sitenizde uygulamak için bize danışabilirsiniz.
Paylaş

info@seogezegeni.com

SEO Gezegeni, firmalara SEO, SEM, Sosyal Medya ve Web Tasarım alanlarında hizmet veren bir dijital ajanstır.

Yorum yok

Yorum Bırakın

Teklif Alın