fbpx

 

logo

Firmamızdan vermiş olduğumuz profesyonel hizmetler konusunda detaylı analiz ve teklif alabilirsiniz. Ayrıca dijital dünyadaki diğer talepleriniz için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

SEO

Google AdWords Reklamları

Sosyal Medya Reklamları

Sosyal Medya Yönetimi

Web Tasarım

Dijital Pazarlama

Çekinmeden Bize Ulaşabilirsiniz


Her türlü soru, görüş ve öneriniz için bize ulaşın. Ücretsiz analiz yapmak veya teklif vermek bizim işimizin bir parçasıdır.

0555 162 62 11

info@seogezegeni.com

Bayraklı/İZMİR ve Maslak/İSTANBUL Ofislerimizde sizlere hizmet vermekteyiz.

0555 162 62 11

Bayraklı/İZMİR & Maslak/İSTANBUL

Top

Denizli Web Tasarım

Denizli Web Tasarım

Denizli web tasarım hizmetlerinde talep edilen web siteleri için özgün tasarımlar sunulmaktadır. Kurum ya da markalar, kâr marjını yükseltmek için ilgi çekici ve en iyi deneyimi sunan web sitelerine ihtiyaç duyar. Kurumsal firmaların yanı sıra e-ticaret siteleri de web tasarım sektörü için uygulama alanlarındandır. Sonuç olarak ilgi çekici bir tasarım, internet üzerinden hizmet ve ürünlerin daha kolay pazarlanmasını sağladığı gibi firmanıza olan güveni de artırmaktadır.

Web Tasarımın Önemi

Web tasarım alanında uzman kişiler tarafından sunulan bu hizmetlerin içeriğinde çok sayıda detay bulunmaktadır. Kurum ya da şirketler, kendilerini en etkili şekilde web ortamında tanıtmak için iyi bir web tasarımına ihtiyaç duymaktadır. Bu durum daha büyük kitlelere ulaşmayı hızlandırır. Ayrıca internet ortamındaki rekabet koşulları arttığı için yalnızca web sitenizin olması yeterli değildir. Denizli web tasarım sayesinde en modern, özgün ve kaliteli tasarımlara ulaşabilir ve yatırımlarınızın karşılığını alabilirsiniz.

Web Tasarım Unsurları

Web tasarımı, HTML dilindedir ve işin uzmanları tarafından yapılabilir. Bir web sitesinin hedef müşteri kitlesine ulaşmasını sağlayan bu hizmetin bazı unsurları bulunmaktadır. Ek olarak web tasarım sürecinde ilk olarak projelendirme çalışmaları başlatılır. Daha sonra grafik tasarımı, HTML ya da CSS kodlama ile entegrasyon ve son aşamada test işlemleri tamamlanır. Web tasarım unsurları ise şu şekilde sıralanmaktadır;

  • Renk
  • Düzen
  • Grafikler
  • Fontlar
  • İçerik

Renk: Firmaların web sitesinin rengi, marka imajını yansıtmalıdır. Haliyle kurumsal kimliği en iyi şekilde gösteren renkler, web tasarımcı tarafından seçilir.

Düzen: İnternet sitesinde kullanılan metin ve grafiklerin gözü yormayacak formatta olması şarttır. Düzen ayrıca talep edilen bilgiye en kısa sürede ulaşılmasını sağlar.

İçerik: İçerikler metin ve görsellerden oluşur. Bu durumda hizmet ve ürün tanıtımlarında okuyucuda merak uyandıran içeriklerin kullanılması son derece önemlidir. İçerikte konuyla alakalı olan anahtar kelimeler de bulunmalıdır.

Grafik: Web sayfasının açılma hızını olumsuz yönde etkilemeyecek grafik çalışmalarını içerir. Bu çalışmalarda logolar, fotoğraflar ve simgeler kullanılmalıdır.

Fontlar: Fontlar, yazı tipini ifade eder. Yukarıda sıralanan unsurlarla bir arada kullanılması gereken fontların kaliteli görüntülenmesi gerekir. Ayrıca web tarayıcılarının güvenilir kabul ettiği yazı tiplerinin kullanılması mantıklıdır.

Web tasarımı özetle, internet sitelerinin görsel yönünü belirler. Bu durumda hizmet sağlanan siteye daha çok ziyaretçi çekilebilir. Ayrıca sitenin arama motorlarında ilk sırada olması da web tasarım hizmetiyle sağlanmaktadır. SEO uyumlu, işlevsel, dinamik, kurumsal kimliği yansıtabilen ve yönetilebilir tasarımlar, günümüzde daima ilgi görmektedir.

Web tasarım firmamız bu alandaki en yenilikçi çözümleri sizlerle paylaşmaya devam etmektedir. Daha fazla vakit kaybetmeden bizi arayabilir ve size özel tasarım çalışmalarından yararlanabilirsiniz.

Paylaş

info@seogezegeni.com

SEO Gezegeni, firmalara SEO, SEM, Sosyal Medya ve Web Tasarım alanlarında hizmet veren bir dijital ajanstır.

Yorum yok

Yorum Bırakın

Teklif Alın