fbpx

 

logo

Firmamızdan vermiş olduğumuz profesyonel hizmetler konusunda detaylı analiz ve teklif alabilirsiniz. Ayrıca dijital dünyadaki diğer talepleriniz için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

SEO

Google AdWords Reklamları

Sosyal Medya Reklamları

Sosyal Medya Yönetimi

Web Tasarım

Dijital Pazarlama

Çekinmeden Bize Ulaşabilirsiniz


Her türlü soru, görüş ve öneriniz için bize ulaşın. Ücretsiz analiz yapmak veya teklif vermek bizim işimizin bir parçasıdır.

0555 162 62 11

info@seogezegeni.com

Bayraklı/İZMİR ve Maslak/İSTANBUL Ofislerimizde sizlere hizmet vermekteyiz.

0555 162 62 11

Bayraklı/İZMİR & Maslak/İSTANBUL

Top

Dijital Ajans Ankara

Dijital Ajans Ankara

Dijital ajans Ankara firmalarının temel görevi, kurum veya kişi ayrımı yapmadan sunduğu hizmetin iş modeline ve hedef kitlesine hakim olmaktır. Ayrıca hedef kitlenin analizini kapsamlı bir şekilde yaparak hangi saat aralıklarında online platformlarda vakit geçirdiğini saptayan dijital ajanslar aynı kitlenin en çok oluşturduğu etkileşimi analiz etmektedir. Yapılan analizler sayesinde gerekli adımları atan dijital ajanslar hızlıca çalışmalara başlayarak genel bir pazarlama stratejisi oluşturur.

Dijital ajans Ankara, verimi üst düzeye çıkarabilmek amacıyla oluşturulan strateji üzerinde uygulama sürecine geçiş yapar. Bu süreçte hizmet alan firmanın pazarlama bütçesi de analiz edilir. Yine yapılan analizler sonucunda bütçenin verimli olarak kullanılması sağlanır. Online platformlar bu tür çalışmalar için gerekli olduğundan, kullanılacak araçlar, verimin en üst düzeye ulaşmasını da sağlar. Firmaların çoğu satış konusunda dijital ajans hizmetlerinden yararlanır.

Ankara Dijital Ajans Hizmetleri

Ankara dijital ajans hizmetleri oldukça kapsamlıdır. Arama motoru optimizasyonu başta olmak üzere Google reklam yönetimi, web tasarımı, web site trafik analizi, SEM, e-mail pazarlama ve içerik pazarlaması ile sosyal medya yönetimi gibi alanlarda hizmet sunulur. Marka değerini artırmak için kullanılan yöntemler her dijital ajansta farklı olabilir ancak tüm ajansların ortak amacı, hizmet verilen firmanın müşteri ve satış kitlesini artırmaktır.

Her zaman analitik düşünmek zorunda olan dijital ajanslar, geleneksel reklam yöntemleri yerine online çalışma stratejileri belirler. Geleneksel yöntemlerde reklam dönüşümleri tam olarak takip edilemediğinden artık dijital uygulamalar sayesinde müşteri kitlesi, satış grafikleri, kitlenin hangi zaman aralığında hangi platformda vakit geçirdiği gibi istatistikler rahatlıkla takip edilmektedir. Bu durum kullanıcıların davranış analizinin başarılı bir şekilde yapılmasını sağlar.

Dijital Ajans Hizmetlerinde Reklam Yönetimi

Dijital ajanslar profesyonel bir reklam yönetimi gerçekleştirir. Elbette reklam yönetimi, içerik ve e-mail pazarlaması ile desteklenmektedir. Markaların diline uygun olan özgün içeriklerin hazırlanması, markaya uygun tasarımın yapılması ve bu sayede etkileşimin artırılması hedeflenir. Yine uygun reklam stratejileri hazırlayarak çalışmalarına devam eden dijital ajanslar, Google reklamlarını da kullanarak rakiplerden bir adım önde olmanızı sağlar.

Tüm bu çalışmalara site trafik analizi, SEM ve SEO da eklenerek reklam dönüşümlerinde üst düzey performans sağlanabilir. Artık dijital çağda dijital çalışmalar gerçekleştirildiğinden markaların tanınabilirliği sağlanmaktadır. Sonuç olarak müşteri kitlesini bu sayede artırabilen firmalar, bütçesine uygun reklam faaliyetleri için dijital ajanslardan faydalanmaktadır. Google partneri olan dijital ajansların bu alanda kendini kanıtlamış olması gerekirken firmaların hedeflerine uygun strateji oluşturabilmesi de önemlidir.

Dijital ajansımız, dijital reklamcılık konusunda sizlere en başarılı çözümleri sunmaya devam etmektedir. Sıraladığımız bu çalışmalarla ilgili bilgi ve hizmet almak için bizi aramanız yeterli olacaktır.

Paylaş

info@seogezegeni.com

SEO Gezegeni, firmalara SEO, SEM, Sosyal Medya ve Web Tasarım alanlarında hizmet veren bir dijital ajanstır.

Yorum yok

Yorum Bırakın

Teklif Alın