fbpx

 

logo

Firmamızdan vermiş olduğumuz profesyonel hizmetler konusunda detaylı analiz ve teklif alabilirsiniz. Ayrıca dijital dünyadaki diğer talepleriniz için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

SEO

Google AdWords Reklamları

Sosyal Medya Reklamları

Sosyal Medya Yönetimi

Web Tasarım

Dijital Pazarlama

Çekinmeden Bize Ulaşabilirsiniz


Her türlü soru, görüş ve öneriniz için bize ulaşın. Ücretsiz analiz yapmak veya teklif vermek bizim işimizin bir parçasıdır.

0555 162 62 11

info@seogezegeni.com

Bayraklı/İZMİR ve Maslak/İSTANBUL Ofislerimizde sizlere hizmet vermekteyiz.

0555 162 62 11

Bayraklı/İZMİR & Maslak/İSTANBUL

Top

Dijital Ajans Hizmetleri

Dijital Ajans Hizmetleri

Adından da anlaşılacağı üzere dijital ajanslar tüm çalışmalarını online (dijital) ortamlar üzerinden gerçekleştirir. Bu kapsamda dijital ajans hizmetleri de merak edilmektedir. Arama motoru reklamlarından sosyal medya yönetimine, arama motoru optimizasyonundan mobil uygulama geliştiriciliğine kadar geniş bir faaliyet alanı bulunan dijital ajansların gelişmiş stratejiler oluşturarak reklam bütçenizi verimli bir şekilde kullanması gerekir.

Günümüzdeki geleneksel ajanslarda yeterli ölçüm düzenekleri bulunmadığından reklam performanslarını ölçmek bir hayli zor olacaktır. Yani dergi, TV ya da gazetelerde yayımlanan reklamların geri dönüşüm düzeyi tam anlamıyla ölçümlenemez. Oysa dijital ajanslar kendi yöntem ve uygulamaları sayesinde hem hedef kitleye doğrudan erişmekte hem de reklam dönüşümlerini anlık takip edebilmektedir.

Dijital Ajansların Sunduğu Hizmetler

Dijital ajanslar hem Türkiye’de hem de uluslararası çapta çevrimiçi ortamları kullanır. Bu sayede marka değerinizi artırmaktadır. Dijital ajans hizmetleri sunulurken kurumunuz için prestijli bir imaj oluşturabilir ya da sektördeki varlığınızı sağlamlaştırabilirsiniz. Bu ajansların sunduğu hizmetler ise şu şekilde sıralanmaktadır;

SEO: Türkçe açılımı ‘Arama Motoru Optimizasyonu’ olan SEO, düzenli çalışma gerektiren bir uygulamadır. Google arama motorunda üst sıralarda olmanızı sağlayan bu çalışmalar için her ajans kendi stratejisini oluşturarak hizmet verir.

Reklam Yönetimi: Markanızın diline uygun olan içeriklerin hazırlanarak etkileşim yapması için kapsamlı bir reklam yönetimine ihtiyaç duyulur. Ayrıca markanızı paylaşımlar sayesinde yansıtabilmeniz için uygun reklam stratejileri hazırlanmalıdır.

Google ADS: Google reklamları sayesinde rakiplerinizden bir adım daha önde olabilirsiniz. Bu reklamlar, web siteniz için daha fazla trafik oluştururken, müşteri kitlenizi de artıracaktır.

İçerik Pazarlaması: Dijital dünyanın en hızlı tüketilen bilgileri olarak tanımlanan içerikler hem sosyal medyada hem de web sitede oluşturulmalıdır. Yazılı ve görsel içerikler daima dikkat çekeceğinden, markaların büyümesi adına kullanılmaktadır. Dijital ajansların sunduğu başarılı içerik planlamaları sayesinde sektörde bir adım önde ilerleyebilirsiniz.

Analitik: Dijital analitik bir ölçümlendirme stratejisidir. Yani dijital dünyada yapılan faaliyetlerin getirisi, web site veya mobil uygulamaların performansı ve kullanıcıların davranışlarının analizidir.

Özet olarak işletmenizin ya da web sitenizin daha popüler olması amacıyla sunulan hizmetlerin tümünü dijital ajanslar yönetmektedir. E-ticaret danışmanlığı, marka ve reklam danışmanlıkları gibi süreçleri en düşük ve verimli maliyetlerle yürüten bu ajanslar, markanızın bilinirliğini artıran kapsamlı faaliyetler sunarak ciddi satış ve müşteri rakamlarına ulaşmanızı sağlar.

Dijital ajansımız bu sektörde kapsamlı çalışmalarına devam etmektedir. Sizler de markanızın ya da web sitenizin büyümesini, büyük kitlelere ulaşmasını ve hedef kitlenizin artmasını istiyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 

Paylaş

info@seogezegeni.com

SEO Gezegeni, firmalara SEO, SEM, Sosyal Medya ve Web Tasarım alanlarında hizmet veren bir dijital ajanstır.

Yorum yok

Yorum Bırakın

Teklif Alın