fbpx

 

logo

Firmamızdan vermiş olduğumuz profesyonel hizmetler konusunda detaylı analiz ve teklif alabilirsiniz. Ayrıca dijital dünyadaki diğer talepleriniz için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

SEO

Google AdWords Reklamları

Sosyal Medya Reklamları

Sosyal Medya Yönetimi

Web Tasarım

Dijital Pazarlama

Çekinmeden Bize Ulaşabilirsiniz


Her türlü soru, görüş ve öneriniz için bize ulaşın. Ücretsiz analiz yapmak veya teklif vermek bizim işimizin bir parçasıdır.

0555 162 62 11

info@seogezegeni.com

Bayraklı/İZMİR ve Maslak/İSTANBUL Ofislerimizde sizlere hizmet vermekteyiz.

0555 162 62 11

Bayraklı/İZMİR & Maslak/İSTANBUL

Top

Dijital Ajans Konya

Dijital Ajans Konya

Arama motoru, sosyal medya gibi dijital mecralardaki pazarlama faaliyetlerinizi geliştirmek istiyorsanız profesyonel bir dijital ajans ile çalışmalısınız. Dijital ajans Konya başta olmak üzere tüm Türkiye’de rakiplerinizle mücadele etmenizde sizlere yardımcı olur.

Konya’da her sektörde faaliyet gösteren işletmeler ve markalar için dijital pazarlama stratejilerinin oluşturulması, dijital pazarlama faaliyetlerinin yürütülmesi, yürütülen faaliyetlerde elde edilen sonuçların değerlendirilerek raporlaştırılması gibi süreçlerde çalışıyoruz.

Markanızın hedef kitlenize düşük reklam bütçeleriyle ulaşması için dijital reklam stratejisi geliştirebilirsiniz. Profesyonel bir ajanstan aldığınız arama motoru optimizasyonu, arama motoru reklamcılığı, sosyal medya yönetimi, sosyal medya reklamcılığı, email pazarlama, içerik pazarlaması gibi hizmetlerle ürün ve hizmetlerinizi tanıtabilir ve marka bilinirliğinizi arttırabilirsiniz.

Dijital Ajans Konya Faaliyetlerimiz Neler?

Konya’da faaliyet gösteren işletmeniz için öncelikle hedeflerinizi dinliyoruz. Yerel ya da ulusal çapta hedefleriniz için özel stratejiler geliştiriyor ve dijital ortama ayırdığınız bütçenizi en iyi şekilde kullanmanızı sağlıyoruz.  Ürün ve hizmetlerinizin daha fazla satılması, belirlediğiniz lokasyonda hedef kitlenize ulaşılması, markanızın daha bilinir hale gelmesi, rakiplerinizin geride bırakılması gibi birçok konuda ajansımızdan destek alabilirsiniz.

Genel olarak verdiğimiz hizmetlerin detayları şu şekildedir;

  • Arama motoru optimizasyonu çalışmaları
  • Bölgesel optimizasyon çalışmaları
  • Web tasarım ve web yazılım çalışmaları
  • Hedef kitle analizlerinin yapılması
  • Dijital reklam stratejisinin geliştirilmesi ve uygulanması
  • Reklam bütçesinin oluşturulması ve verimli bir şekilde kullanılması
  • Dönüşüm oranlarının arttırılması
  • Kurumsal kimlik ve marka kimliği oluşturma çalışmaları
  • Arama motoru reklamcılığı ve pazarlaması
  • İçerik pazarlama stratejisinin geliştirilmesi ve uygulanması gibi çalışmaları hayata geçiriyoruz.

Dijital Ajansla Çalışmanın Faydaları Nelerdir?

Dijital ajans Konya ve çevresinde faaliyet gösteren işletmeler için birçok fayda sağlamaktadır. Bu bölümde iş ortaklığı kurduğumuzda elde edeceğiniz kazançlara genel olarak değineceğiz;

Düşük Bütçeyle Etkili Reklam:  Dijital ajansla çalışmanın en güzel taraflarından biri profesyonel bir dijital reklam stratejisi sayesinde düşük bütçelerle dönüşüm oranları yüksek reklamlar oluşturulabilmesidir.

Sektörünüzde Büyük Marka İmajı: Birçok internet kullanıcısı bir hizmet almadan önce işletmeyi arama motorları üzerinde araştırıyor. Dijital ajanslar arama motoru sonuçlarında üst sıralara çıkmanızı sağlıyor.  Arama motoru sonuç sayfalarında üst sıralarda yer alan işletmeler büyük bir marka imajı yaratacaktır.

Hedeflere Kolayca Erişebilme: İnternet günümüzde ticari hayatta birçok sektöre yön veriyor. Birçok marka satış hedeflerine ve pazarlama hedeflerine ulaşabilmek için web sitesi ve sosyal medyayı kullanıyor. Başarılı bir dijital pazarlama stratejisi ile hedeflerinize kolayca erişebilirsiniz.

Marka Güvenilirliğinin Yükselmesi: Reklamlardan gelen müşteriler markanızı güven konusunda zorluk yaşayacaktır. Ancak uzun araştırmalar sonucunda size organik yollardan gelen müşteriler markanıza güven duyacaktır. Marka güvenilirliğini yükselterek satış oranlarınızı da arttırabilirsiniz.

Kurumsal Kimlik Oluşturma: Sosyal medya, arama motorları, web sitesi gibi birçok platform kurumsal kimlik oluşturmak için önemli hale geldi. Marka logosu, marka renkleri, kurumsal aktif sosyal medya hesapları ve kullanıcı odaklı bir web sitesi kurumsal kimlik oluşturmanın püf noktaları arasında yer alıyor.

Konya’da, Türkiye’de ve tüm dünyada markanızı büyütmek istiyorsanız dijital pazarlama stratejilerinizi beraber oluşturalım.

Paylaş

info@seogezegeni.com

SEO Gezegeni, firmalara SEO, SEM, Sosyal Medya ve Web Tasarım alanlarında hizmet veren bir dijital ajanstır.

Yorum yok

Yorum Bırakın

Teklif Alın