fbpx

 

logo

Firmamızdan vermiş olduğumuz profesyonel hizmetler konusunda detaylı analiz ve teklif alabilirsiniz. Ayrıca dijital dünyadaki diğer talepleriniz için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

SEO

Google AdWords Reklamları

Sosyal Medya Reklamları

Sosyal Medya Yönetimi

Web Tasarım

Dijital Pazarlama

Çekinmeden Bize Ulaşabilirsiniz


Her türlü soru, görüş ve öneriniz için bize ulaşın. Ücretsiz analiz yapmak veya teklif vermek bizim işimizin bir parçasıdır.

0555 162 62 11

info@seogezegeni.com

Bayraklı/İZMİR ve Maslak/İSTANBUL Ofislerimizde sizlere hizmet vermekteyiz.

0555 162 62 11

Bayraklı/İZMİR & Maslak/İSTANBUL

Top

Google AdWords ve Facebook Reklam Politikaları

Google AdWords ve Facebook Reklam Politikaları

Google AdWords ve Facebook Reklam Politikaları

Google AdWords reklam politikaları ve Facebook reklam politikalarını detaylı bir şekilde analiz edilmiştir. Sunumda AdWords, Facebook ve Instagram’da reklam yayınlamak isteyenler için yapmaması veya kaçınması gereken tüm politikalar bulunmaktadır.
SEO Gezegeni Hizmetler
SEO Gezegeni Yazı İçi
Paylaş

SEO & Digital Marketing Manager

onder@seogezegeni.com

Tüm dijital pazarlama süreçlerinde uzman olduğum "SEO, Google Ads, Instagram Reklamları, Facebook Reklamları, YouTube Reklamları" alanlarında kısaca hizmet verdiğim firmaya değer katacak tüm süreçlerde mükemmelliyetçi ve dönüşüm odaklı 360 derece çalışma tarzını prensip edinirim.

3 Yorumlar
 • Selin Züleyha A.
  Ekim 18, 2017 at 10:45 pm

  Facebook reklam politikalarına bakarsak birçok şeye izin vermiyor gibi gözüküyor ama alsında Facebook’ta her şeyin reklamı yapılıyor ve bir süreliğine Facebook otomatik sistemin bunu tespit etme imkanı yok. Ancak bazen normal bir reklamda tüm televizyonlarda dönen bir reklamın görselini koyuyorum (Görselde çok ünlü bir oyuncu var.) çıplaklık uyarısı ile reklamı durduruyor. Ancak bir yandan bakıyorsun Facebook’un yasak dediği birçok reklam yayınlanıyor. Facebook reklam politikaları iyi güzel de doğru düzgün çalışsa tabi. Çok doluyum bu konuda yazmadan edemedim.

 • Hasan
  Ekim 18, 2017 at 11:14 pm

  AdWords reklam politikaları konusunda bence Google çok abartıyor. Hiç bakmadım giriyoruz, ama arka tarafta Google’un çık dürüst davrandığını düşünmüyorum. Ama mecburuz, yapacak bir şey yok.

 • Kemal K.
  Eylül 12, 2019 at 5:21 pm

  Google reklam politikaları ve Facebook reklam politikaları her ne kadar birbirine benzese de uygulamada çok farklı tepki verebiliyorlar. Birisinde sıkıntılı olabilecek bir reklamı kolayca yayınlayabiliyorken diğerinde yayınlanmıyor. Bu durum her iki yöne doğru ters şekilde de olabiliyor. Google ve Facebook’u anlamak mümkün değil gerçekten. Bilgilendirme için teşekkürler bu arada.

Yorum Bırakın

Teklif Alın