fbpx

 

logo

Firmamızdan vermiş olduğumuz profesyonel hizmetler konusunda detaylı analiz ve teklif alabilirsiniz. Ayrıca dijital dünyadaki diğer talepleriniz için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

SEO

Google AdWords Reklamları

Sosyal Medya Reklamları

Sosyal Medya Yönetimi

Web Tasarım

Dijital Pazarlama

Çekinmeden Bize Ulaşabilirsiniz


Her türlü soru, görüş ve öneriniz için bize ulaşın. Ücretsiz analiz yapmak veya teklif vermek bizim işimizin bir parçasıdır.

0555 162 62 11

info@seogezegeni.com

Bayraklı/İZMİR ve Maslak/İSTANBUL Ofislerimizde sizlere hizmet vermekteyiz.

0555 162 62 11

Bayraklı/İZMİR & Maslak/İSTANBUL

Top

İstanbul Adwords Ajansı

İstanbul Adwords Ajansı

İstanbul Adwords Ajansı

Adwords, arama sonuçlarında Google vb. tarayıcılarda çıkmayan web sitelerinin tıklama başına maliyet adı verilen sistemle arama motorlarında üst sıralarda çıkmasını sağlayan bir uygulamadır. Bu uygulama sayesinde kullanıcılar reklam vererek veya belirli anahtar kelimeleri oluşturarak arama motorlarında yapılan aramalarda en üst sıralarda çıkabilmektedir. En üst sıralarda yer almak için ise web sitelerinin dikkat etmesi gereken bazı unsurlar bulunmaktadır. Bu unsurları düzenli bir şekilde sağlayan kullanıcılar kısa sürede sitelerinin ziyaret edilme sıklığını artırabilmektedir. İstanbul Adwords ajansı sitenin ziyaret sıklığını artırmak için en etkili şekilde çalışmalarını yapmaktadır.

İstanbul Adwords ile Üst Sıralarda Yer Almak

Adwords, genel olarak anahtar kelime odaklı çalışan bir sistemdir. Bu sistemi kullanan kişiler kullanıcıların arama yaptığında kolay bir şekilde siteye yönlenmesini sağlayacak anahtar kelimeleri seçerler. Sonrasında ise anahtar kelimeler için vermek istenilen en yüksek tutar belirlenir. Örneğin Google arama motoru reklamları görüntülemek için bir ücret istemez bunun yanında kullanıcılar reklamları görüp siteye giriş yaptığında Google tarafından bir ücretlendirilme gerçekleştirilmektedir.

Google Adwords, İstanbul Adwords ajansı tarafından kullanılan bir sistemdir. Burada reklam veren ve kullanıcı deneyimlerini korumak için sitede kullandığı anahtar kelimelere 1-10 arası bir kalite puanı vermektedir. Bir müşteri veya internet kullanıcısı sitede verilen anahtar kelimelerle arama gerçekleştirdiğinde verilen anahtar kelimeye reklam veren bir web sitesinin ve o sitenin rakiplerinin tıklama başına maliyetleri ve kalite puanları çarpılmaktadır. Bu işlemden sonra bir açık artırma gerçekleşir.

Açık artırmanın sonucunda web sitelerinin anahtar kelimeler için oluşturduğu sıralama belirlenir. Sitelerin kalite puanını ise tıklama oranı, sayfanın kalitesi, anahtar kelimenin reklamla ilişkisidir.

İstanbul Adwords Ajansından Yararlanmanın Etkileri

Google Adwords veya diğer tarayıcıların Adwords kullanımları sitelerin hızlı bir şekilde aramalarda yer almasını sağlamaktadır. Aynı zamanda İstanbul Adwords Ajansı sadece sitenin kolayca bulunmasını sağlamakla kalmıyor, sitenin kolay bir şekilde bulunmasını da sağlıyor. Bu sayede Adwords kullanan siteler arama sıralarında en üst sıralarda yer alabiliyor.

Bu yerel bölgede veya Türkiye genelinde reklamını yapmak isteyen şirketler için büyük bir avantaj sağlıyor. Bu avantaj sayesinde doğru bir tasarım yapan ve anahtar kelimeleri kullanan siteler de arama motorlarında en üst sıralarda görüntülenebiliyor. Siz de daha fazla ayrıntılı bilgi almak ve Adwords çalışması talep etmek için bize başvurabilirsiniz.

Paylaş

info@seogezegeni.com

SEO Gezegeni, firmalara SEO, SEM, Sosyal Medya ve Web Tasarım alanlarında hizmet veren bir dijital ajanstır.

Yorum yok

Yorum Bırakın

Teklif Alın