fbpx

 

logo

Firmamızdan vermiş olduğumuz profesyonel hizmetler konusunda detaylı analiz ve teklif alabilirsiniz. Ayrıca dijital dünyadaki diğer talepleriniz için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

SEO

Google AdWords Reklamları

Sosyal Medya Reklamları

Sosyal Medya Yönetimi

Web Tasarım

Dijital Pazarlama

Çekinmeden Bize Ulaşabilirsiniz


Her türlü soru, görüş ve öneriniz için bize ulaşın. Ücretsiz analiz yapmak veya teklif vermek bizim işimizin bir parçasıdır.

0555 162 62 11

info@seogezegeni.com

Bayraklı/İZMİR ve Maslak/İSTANBUL Ofislerimizde sizlere hizmet vermekteyiz.

0555 162 62 11

Bayraklı/İZMİR & Maslak/İSTANBUL

Top

Profesyonel SEO Hizmetleri

Profesyonel SEO

Profesyonel SEO Hizmetleri

İngilizce’de Search Engine Optimization olarak adlandırılan ve Türkçe anlamı Arama Motoru Optimizasyonu olan SEO, internet platformunda sık sık duymakta olduğumuz bir kavramdır. Herkesin bilmekte olduğu Google, Bing ve Yandex gibi arama motorlarında sitelerin ön plana çıkması doğrudan SEO çalışmaları ile ilgilidir. Profesyonel SEO hizmeti alan kişilerin web siteleri, diğerlerine oranla her zaman bir tık daha öndedir. Arama motorlarında ilk sıralarda yer alan sitelerin gerekli SEO çalışmalarına sahip olduğunu söyleyebiliriz. Site içinde ve dışında olmak üzere yapılan bazı iyileştirme çalışmaları sonucunda SEO çalışmaları tamamlanmaktadır. Web sitelerinde bu çalışmaların doğru bir şekilde yapılması için mutlaka uzman kişilerden destek alınmalıdır. Profesyonel SEO hizmet anlayışına sahip olan firmalarla çalışmanız durumunda sitenizde doğru işlemler yapılacak ve buna bağlı olarak da siteniz ön plana çıkacaktır. Söz konusu çalışmaların yapılması doğrudan markaların bilinirliğini ve prestijini artırmaktadır. Buna bağlı olarak da site sahiplerinin elde ettiği kazanç artış göstermektedir. Eğer siz de sitenizin arama motorlarındaki yerini kendiniz belirlemek istiyorsanız mutlaka bu çalışmalara önem vermelisiniz. SEO çalışmaları site içi ve site dışı olmak üzere ikiye ayrılsa da aslında bu çalışmaların hepsi bir bütünlük arz etmektedir. Yani etkili bir çalışma ortaya koyabilmek için her iki çalışmanın da birbiriyle orantılı bir şekilde yürütülmesi gerekmektedir. Profesyonel SEO hizmeti almanız durumunda sitenizde bütün iyileştirme hareketleri yapılacak ve arama motorunda ilk sıralarda yer alması sağlanacaktır.

SEO Gezegeni Yazı İçi

Site İçi ve Site Dışı SEO Çalışmaları

Profesyonel SEO çalışmalarının site içi ve site dışı olmak üzere iki aşamada yapıldığını belirtebiliriz. Bu çalışmaların içinde yer alan faaliyetler, web siteleri için büyük bir önem taşımaktadır. Site içi SEO çalışmaları, genelde web sitesi içerisinde yer alan düzenlemelerdir. Yapılan bu çalışmalar, genel SEO çalışmalarının temeli niteliğinde de düşünülebilir. Arama motoru üzerinden siteyi gören ve giriş yapan kullanıcıların sitede daha fazla vakit geçirebilmesi adına bu çalışmaların gerekli olduğunu söyleyebiliriz. Site içi çalışmalarıyla ilgili en önemli konulardan bir tanesi kaliteli içerik olarak karşımıza çıkmaktadır. Kaliteli içerik, bütün sitelerde büyük bir önem arz etmektedir. Sitede paylaşılan içeriklerin özgün ve kaliteli olması doğrudan sitenin değerini belirleyecektir. Ayrıca anahtar kelime analizi de profesyonel SEO çalışmaları ile ilgilidir. Gerekli çalışmaların tamamlanması durumunda web siteleri arama motorlarında ilk sıralarda yerini almaktadır. Site dışı SEO çalışmaları da en az site içi çalışmalar kadar önemlidir. Örneğin backlink çalışmaları, site dışı SEO ile ilgili olarak bilinmektedir. Bağlantıların doğru olması ve doğru linklerin kullanılması web siteleri için oldukça büyük bir önem arz etmektedir. Gerekli bütün çalışmaların yapılması için siteler arasında rakip analizlerinin doğru bir şekilde gerçekleştirilmesi gerekli olacaktır. Rakip analizleri sonucunda yapılacak işlemler belirlenecek ve bu doğrultuda gerekli çalışmalar yapılacaktır.

Profesyonel SEO Stratejisi

Profesyonel SEO çalışmalarında önemli olarak görülen konulardan bir tanesi de strateji olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu stratejiler firmalara göre bazı değişiklikler gösterebilmektedir. Yani SEO çalışmalarını yapacak olan kişiler hangi siteye hangi iyileştirme hareketinin yapılması gerektiğini bilmektedir. Firmaları firma yapan ve onlara profesyonellik kazandıran konuda budur. Yani bazen içerik düzenlemeleri ile bu işlem tamamlanabilecekken, bazen link çalışmaları gerekli olacaktır. Bütün bu işlemlerin anlaşılması için de iyi bir analiz yapılması gerekecektir.SEO hizmeti veren firmalardan birisi olarak karşımıza çıkan SEO Gezegeni sahip olduğu stratejilerle her zaman gerekli hizmeti sağlamayı başarmıştır. Siz de sitenizin bazı iyileştirme çalışmalarına ihtiyacı olduğunu ve bu çalışmalar sonucunda sitenizin arama motorunda üst sıralarda yer almasını istiyorsanız profesyonel SEO hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Paylaş

info@seogezegeni.com

SEO Gezegeni, firmalara SEO, SEM, Sosyal Medya ve Web Tasarım alanlarında hizmet veren bir dijital ajanstır.

Yorum yok

Yorum Bırakın

Teklif Alın