fbpx

 

logo

Firmamızdan vermiş olduğumuz profesyonel hizmetler konusunda detaylı analiz ve teklif alabilirsiniz. Ayrıca dijital dünyadaki diğer talepleriniz için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

SEO

Google AdWords Reklamları

Sosyal Medya Reklamları

Sosyal Medya Yönetimi

Web Tasarım

Dijital Pazarlama

Çekinmeden Bize Ulaşabilirsiniz


Her türlü soru, görüş ve öneriniz için bize ulaşın. Ücretsiz analiz yapmak veya teklif vermek bizim işimizin bir parçasıdır.

0555 162 62 11

info@seogezegeni.com

Bayraklı/İZMİR ve Maslak/İSTANBUL Ofislerimizde sizlere hizmet vermekteyiz.

0555 162 62 11

Bayraklı/İZMİR & Maslak/İSTANBUL

Top

Antalya Web Tasarım

Antalya Web Tasarım

İşletmeler için kurumsal kimlik oluşturma ve markalarını daha bilinir hale getirme konusunda web sitesi işlevsel bir çözümdür. Hedef kitlenize ulaşmak, satışlarınızı arttırmak için profesyonel web tasarım hizmeti alabilirsiniz. Antalya web tasarım hizmetiyle bölgesel, ulusal ve uluslararası birçok lokasyonda öne çıkabilirsiniz.

Web sitenizde rakiplerinizin önüne geçebilmek için kullanıcı dostu bir web sitesi tasarlamanız gerekiyor.  Ayrıca web sitenizin daha fazla kişiye ulaşabilmesi için arama motoru sonuçlarında da öne çıkması gerekiyor. Bu yüzden arama motoru sıralama kriterlerine uygun bir web tasarım çalışması şart.

Web tasarım unsurları dikkate alınarak profesyonel bir yaklaşımla hayata geçirdiğiniz web siteniz ile dönüşüm hedeflerinize kolayca ulaşabilirsiniz.

Kullanıcı Dostu Antalya Web Tasarım Çalışmaları

Web sitenizi geliştirirken dönüşümü yükseltebilmek adına web tasarım unsurları yanında kullanıcıyı da dikkate almalısınız. Kullanıcı dostu ara yüz geliştirerek web sitenizi kullanıcı odaklı hale getirebilirsiniz.

Kullanıcı dostu web tasarım için şu noktalara odaklanıyoruz;

Ulaşılabilir Navigasyon Araçlar

Web sitenizde kullanıcılar menülere kolayca ulaşabilmelidir. Hedef kitlenizin nasıl arama yaptığını belirleyerek web sitenizde menü yerleşimini bu yaklaşımlara göre oluşturuyoruz. Ziyaretçilerinizin web sitesi içinde ihtiyacı olan bilgileri ve menüleri kolaylıkla bulmalarına odaklanıyoruz. Bu yüzden ulaşılabilir navigasyon araçları hedefliyoruz.

Multimedya Ögelerinin Gücü

Web tasarım çalışmalarında metin içeriklerin tek başına bir yararı kalmadı. Kullanıcılar artık görsel, ses ve video içeriklere daha fazla vakit harcıyor. İnsanların daha kolay uyarılması adına tasarımda video ve ses içeriklerini de düzenliyoruz. Böylece ziyaretçilerin web sayfalarınızda vakit geçirme süresini arttırmayı hedefliyoruz.

Tarayıcı Uyumluluğu:  İnternet kullanıcıları mobil ya da masaüstü bilgisayarlarda farklı tarayıcılar üzerinden web sitenizi ziyaret ederler. Bunun için sayfanızın doğru görüntülenmesi ve performansın her zaman yüksek olması adına farklı tarayıcı ve işletim sistemlerine uyumlu web sayfaları oluşturuyoruz.

Trend ve Yeni Teknoloji: İnternet dünyasında trendler baş döndürücü bir değişim yaşıyor. Bu yüzden her zaman zamanı yakalayabilmek adına tasarım trendlerini takip ediyoruz. Sektörünüzdeki yenilikleri ve trendleri de yakından izliyoruz. Ayrıca yeni teknolojileri de takip ederek her zaman dinamik ve profesyonel web tasarım çalışmaları yürütüyoruz.

Etkileşimli Tasarım Politikası: Web siteniz üzerinden kullanıcı deneyimini arttırmak istiyorsanız etkileşimi de düşünmelisiniz. Bu yüzden interaktif tasarım politikaları geliştirerek markanız ile müşterileriniz arasında bir bağ oluşmasını sağlıyoruz. Bunun için kullanıcı yorumları, mail formları, e bültenler ve daha birçok projeyle ziyaretçilerinizle her zaman etkileşim halinde olmanızı sağlıyoruz.

Profesyonel Web Tasarım

Antalya web tasarım çalışmalarımızda her zaman alanında uzman bir ekiple çalışıyoruz. Profesyonel ve kurumsal web tasarım projeleri oluşturarak marka bilinirliğinizi artması, marka imajının güçlenmesi, markaya olan güvenin yükselmesi ve satışlarınızın arttırılması adına çalışıyoruz.

Web tasarım çalışmalarımızda arama motorlarıyla uyumlu, yüksek kullanıcı deneyimi sağlayan, dönüşüm oranları yüksek, sektörünüzle uyumlu web sitesi teslim etmeye odaklanıyoruz.

Antalya’da sektörünüz ne olursa olsun web sitesi tasarımı için bizimle çalışabilirsiniz.

Paylaş
Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/seogezegeni/domains/seogezegeni.com/public_html/wp-content/themes/sg/framework/lib/mkd.functions.inc on line 291

Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/seogezegeni/domains/seogezegeni.com/public_html/wp-content/themes/sg/framework/lib/mkd.functions.inc on line 291

Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/seogezegeni/domains/seogezegeni.com/public_html/wp-content/themes/sg/framework/lib/mkd.functions.inc on line 291

info@seogezegeni.com

SEO Gezegeni, firmalara SEO, SEM, Sosyal Medya ve Web Tasarım alanlarında hizmet veren bir dijital ajanstır.

Yorum yok

Yorum Bırakın

Teklif Alın