fbpx

 

logo

Firmamızdan vermiş olduğumuz profesyonel hizmetler konusunda detaylı analiz ve teklif alabilirsiniz. Ayrıca dijital dünyadaki diğer talepleriniz için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

SEO

Google AdWords Reklamları

Sosyal Medya Reklamları

Sosyal Medya Yönetimi

Web Tasarım

Dijital Pazarlama

Çekinmeden Bize Ulaşabilirsiniz


Her türlü soru, görüş ve öneriniz için bize ulaşın. Ücretsiz analiz yapmak veya teklif vermek bizim işimizin bir parçasıdır.

0555 162 62 11

info@seogezegeni.com

Bayraklı/İZMİR ve Maslak/İSTANBUL Ofislerimizde sizlere hizmet vermekteyiz.

0555 162 62 11

Bayraklı/İZMİR & Maslak/İSTANBUL

Top

Ankara Web Tasarım

Ankara Web Tasarım

Web siteniz marka ve işletmenizin dijital ortamdaki ofisidir.  Günümüzde küçük ya da büyük çaplı birçok işletme pazarlama faaliyetlerini dijital stratejilere dönüştürüyor.  Web sitenizin düşük bir bütçeyle oluşturarak markanızı daha bilinir hale getirebilir ve kurumsal kimliğinizi yansıtabilirsiniz.

Son yıllarda internet kullanımının yaygınlaşmasıyla birlikte web tasarımın önemi de artmıştır. Ankara web tasarım çalışmalarıyla hem bölgesel hem ulusal hem de uluslararası pazarda yer alabilirsiniz.  Bunun için kullanıcı odaklı web tasarım çalışmalarına odaklanmanız gerekiyor.

Etkili sonuçlar almak istiyorsanız ziyaretçilerinize kusursuz bir deneyim yaşatacak, satışlarınızı arttıracak bir web sitesine ihtiyacınız var. Marka imajınızı güçlendirmek, dijital hedeflerinize ulaşmak için kreatif ve yenilikçi web tasarım çalışmaları konusuna firmamızdan destek alabilirsiniz.

Ankara Web Tasarım Çalışmalarında Nelere Dikkat Edilmelidir?

Web tasarım, dijital dünyada çok önemli bir disiplindir. Çok düşük bütçelerle markanızı geniş kitlelere ulaştırabilmek için doğru web sitesine yatırım yapmanız gerekiyor.  Sizin için web sitesi tasarımında dikkat edilmesi gerekenlerden bahsedelim;

  • Öncelikle hedef kitle analizi yapılmalıdır. Hedef kitlenizin ilgisini çekecek tasarımlar oluşturmak, kullanıcı deneyimini geliştirmek hem arama motorlarının sıralama politikaları hem de dönüşüm oranlarının arttırılması adına önemlidir. Bunun için de detaylı analizler yapılması gerekiyor.
  • Sektörünüzde uygulanan tasarım trendlerine de odaklanmanız gerekir. Web tasarım çalışmalarından önce sektörünüzdeki rakiplerinizin çalışmalarını analiz etmelisiniz.
  • Web siteniz için en uyumlu renkleri seçmelisiniz. Ayrıca marka bilinci oluşturmak için tasarımda marka renklerinizi kullanmalısınız. Sade tasarım çalışması sağlayacak renkleri seçmek ve az sayıda renk kullanmak doğru bir yaklaşım olacaktır.
  • SEO açısından metin ve görsel içeriklerinizin özgün olması gerekiyor. Web tasarımda da özgün projeler oluşturarak ezberleri bozmalı ve farklı olduğunuzu herkese göstermelisiniz.
  • Arama motorları web sitelerinize organik trafik çekebileceğiniz en etkili platformlardır. Bu yüzden SEO uyumlu yani arama motoru dostu bir web sitesi tasarlamalısınız. Bunun için de arama motoru optimizasyonu çalışmalarını yapmalı ve profesyonel araçlarla analizler gerçekleştirmelisiniz. SEO konusunda uzman bir ekiple çalışmalısınız.
  • Google sıralama kriteri ve kullanıcı deneyimi için mobil uyumlu (responsive) web tasarım çalışması yapmalısınız.
  • Web sitenize gelen ziyaretçilerin hemen çıkmaması adına web sitenizin hız optimizasyonunu yapmalısınız.
  • Başarılı bir web tasarım ajansıyla çalışmalısınız. Uzman kadromuzla Ankara web tasarım alanında hizmetinizdeyiz.

Ankara Web Tasarım Süreci Nasıldır?

Web tasarım çalışmalarımızı 6 adımda tamamlıyoruz;

Planlama:  Öncelikle sizi dinleyerek hedeflerinizi öğreniyor ve kurumsal kimliğinizi yansıtacak web sitesi için çalışmalarımızı rakip analizi, hedef kitle analizi ve sektör analizi gibi süreçlerden sonra planlıyoruz.

Tasarım:  Planlamamıza göre projemizi hayata geçiriyoruz. Uzman ekibimiz web tasarım unsurları dikkate alarak web sitenizin taslak tasarımını geliştirerek sizlere sunuyor.

Yazılım: Web sitesi kururken tasarım yanında yazılım da önemlidir. HTML ve CSS kodlama alanında deneyimli ekibimiz web sitenizin içerik yönetim sistemi konusunda da sizlere profesyonel çözümler sunuyor.

Test: Sizden aldığımız taslak onayı sonrasında web sitenizi tamamlıyoruz. Daha sonra kullanıcı deneyimi ve arama motoru uyumu konusunda testler yapıyoruz.

Geliştirme:  Testlerden elde ettiğimiz verilere göre tüm hataları ortadan kaldıracak geliştirme çalışmalarını gerçekleştiriyoruz.

Yayına Alma:  Web sitenizi onayınızla yayına alıyoruz.

Ankara’da rakiplerinizin önüne geçebileceğiniz profesyonel web tasarım çalışmaları için bize ulaşabilirsiniz.

Paylaş

info@seogezegeni.com

SEO Gezegeni, firmalara SEO, SEM, Sosyal Medya ve Web Tasarım alanlarında hizmet veren bir dijital ajanstır.

Yorum yok

Yorum Bırakın

Teklif Alın