fbpx

 

logo

Firmamızdan vermiş olduğumuz profesyonel hizmetler konusunda detaylı analiz ve teklif alabilirsiniz. Ayrıca dijital dünyadaki diğer talepleriniz için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

SEO

Google AdWords Reklamları

Sosyal Medya Reklamları

Sosyal Medya Yönetimi

Web Tasarım

Dijital Pazarlama

Çekinmeden Bize Ulaşabilirsiniz


Her türlü soru, görüş ve öneriniz için bize ulaşın. Ücretsiz analiz yapmak veya teklif vermek bizim işimizin bir parçasıdır.

0555 162 62 11

info@seogezegeni.com

Bayraklı/İZMİR ve Maslak/İSTANBUL Ofislerimizde sizlere hizmet vermekteyiz.

0555 162 62 11

Bayraklı/İZMİR & Maslak/İSTANBUL

Top

Web Tasarım Fiyatları

Web Tasarım Fiyatları

İşletmesi için web tasarımı yaptırmak isteyen birçok kişi ortalama giderin ne kadar olduğunu merak ediyor. İnternette genellikle sabit ücret ile web sitesi yaptığını iddia eden kişiler göreceksiniz. Ancak profesyonel tasarımında fiyat istenilen özelliklere göre oldukça değişkenlik gösterebilmektedir. Bunun yarısına domain ve hosting seçenekleri de fiyat üzerinde büyük değişiklikler meydana getirmektedir.

Firmalar, değişen dünya düzeni ile teknolojiye artık daha fazla önem vermeye başladılar. Artık satışların internet üzerinden olması ve ziyaretçilerin içeriğe önem vermesi web tasarımını bir kat daha ön plana çıkardı. Hal böyle olunca web tasarım fiyatları da en çok araştırılan konulardan birisi haline geldi. Şöyle bir düşündüğümüzde doktordan tutun mutfağınızdaki en küçük ürünü satın alırken dahi internette göz atıyoruz. Fiyatlar internette daha ucuz ise satın alımları elbette internet üzerinden yapıyoruz.

Web Sitesi Tasarımı günümüzde kartvizit, billboard, satış uzmanı ile yarışabilecek güce dahi sahiptir. Tabii bu denli etkili bir güce sahip olmak için de doğru insanlar ile çalışmak gerekiyor. Web Tasarım Fiyatı işte bundan dolayı merak ediliyor.

Profesyonel Web Tasarım Fiyatı

İşletmeniz için web sitesi yaptıracaksınız fiyatın sizler için ikinci aşamada olması gerekiyor. Önemli olan sizleri ve işletmenizi yansıtacak kalitede bir tasarımın ortaya çıkmasıdır. Burada sizlere sabit bir fiyat vermek gerçekten zor. Web Sitesinin alt yapısı, kurumsal ya da e-ticaret tasarımın mı kullanılacağı, SEO, stil ve boyutlar fiyata büyük oranda etki etmektedir.

Web Tasarım Fiyatı Nasıl Belirleniyor?

Piyasaları genel olarak baktığımızda 1,500 TL ile 15,000 TL arasında değişen fiyatlandırmaların olduğunu görüyoruz. Fiyatlandırmaları neye göre belirlendiği ise;

Boyut

Web sitesinin boyutu yani sahip olacağı sayfa sayısı fiyatlandırma konusundaki ilk etkenlerden birisidir. Tek sayfa web siteleri genelde ekonomik olurken 10 sayfa ya da 40 sayfalık web sitelerini daha pahalı olduklarını söyleyebiliriz. Boyut aynı zamanda işin teslim süresine de etki etmektedir

Stil

İnternette gezinirken her internet adresinin birbirinden farklı stil ve görünüme sahip olduğunu görürsünüz. Profesyonel web tasarımında görsellik oldukça önemlidir. Kendinize özel tasarımlar kullanmak istiyorsanız işlem ücretinin buna bağlı olarak yükseldiğini göreceksiniz.

SEO

İnternet sitesi tek başına işe yaramaz. Arama motorlarına uygun bir internet sitesi inşa etmezseniz tüm yatırımınız ve sermayeniz boşa gidebilmektedir. Web tasarım fiyatları sonrasında kesinlikle SEO desteği de almanızı öneririz. SEO sayesinde işletmeniz arama motorlarında hak ettiği değeri görerek potansiyel kitlenize ulaşmanızı sağlar.

Mobil Uyum

Dünya üzerinde mobil kullanım incelendiğinde toplam internet trafiğinin %60’lık kısmı mobilden geldiği görülmüştür. Bu nedenle sizler için her şeyden öncelikli olmalıdır. Web tasarımı yaptırırken responsive tasarımlar kullanılmasını isteyiniz. Bu istek toplam maliyeti ek bir gider oluşturacaktır. Fakat responsive tasarım olmadan web tasarımın bir işe yaramadığını söyleyebiliriz.

Paylaş
Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/seogezegeni/domains/seogezegeni.com/public_html/wp-content/themes/sg/framework/lib/mkd.functions.inc on line 291

Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/seogezegeni/domains/seogezegeni.com/public_html/wp-content/themes/sg/framework/lib/mkd.functions.inc on line 291

Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/seogezegeni/domains/seogezegeni.com/public_html/wp-content/themes/sg/framework/lib/mkd.functions.inc on line 291

info@seogezegeni.com

SEO Gezegeni, firmalara SEO, SEM, Sosyal Medya ve Web Tasarım alanlarında hizmet veren bir dijital ajanstır.

Yorum yok

Yorum Bırakın

Teklif Alın