fbpx

 

logo

Firmamızdan vermiş olduğumuz profesyonel hizmetler konusunda detaylı analiz ve teklif alabilirsiniz. Ayrıca dijital dünyadaki diğer talepleriniz için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

SEO

Google AdWords Reklamları

Sosyal Medya Reklamları

Sosyal Medya Yönetimi

Web Tasarım

Dijital Pazarlama

Çekinmeden Bize Ulaşabilirsiniz


Her türlü soru, görüş ve öneriniz için bize ulaşın. Ücretsiz analiz yapmak veya teklif vermek bizim işimizin bir parçasıdır.

0555 162 62 11

info@seogezegeni.com

Bayraklı/İZMİR ve Maslak/İSTANBUL Ofislerimizde sizlere hizmet vermekteyiz.

0555 162 62 11

Bayraklı/İZMİR & Maslak/İSTANBUL

Top

Bursa Reklam Ajansları

Bursa Reklam Ajansları

Dünyanın en kapsamlı sektörlerinden olan reklamcılık, firmaların tercih edeceği iletişim tekniklerinin belirlenmesinin ardından özgün tasarımlar oluşturulmasını sağlar. Ayrıca şirketler için yeni fikirler üreterek bu seçeneklerin uygulanmasını sağlayan reklamcılık sektöründe birçok aşama bulunmaktadır. Bursa reklam ajansları da bu süreci başarılı bir şekilde yönetmeye devam eder.

Reklam ajanslarının iş tanımı kapsamlı olduğu kadar detaylı olarak incelenmelidir. İlk olarak bu ajanslar, marka veya kurumların erişmek istediği potansiyel müşteriler arasında aracı görevi üstlenmiştir. Yayın ve medya organlarından bağımsız faaliyet gösteren reklam ajansları, gerçekleştirdikleri çalışmalar sayesinde müşterilerin iş sürecini doğrudan etkiler. Ek olarak çalışmaların her aşamasında uzman kişiler tarafından yönetilen projelerde başarı sağlanır. Reklamların oluşumundan müşteri adına iş yapmaya kadar geniş bir alanda çalışan bu ajansların faaliyet alanı da bir hayli geniştir.

Reklam Ajanslarının Faaliyet Alanları

Reklam ajanslarının faaliyet alanları geniş olmakla beraber sundukları temel hizmetler şu şekilde sıralanabilir;

  • Müşterileri adına yayınlanacak reklam projeleri için medya organlarıyla anlaşma yapmak
  • Pazarlama süreci konusunda müşterilerine tavsiyelerde bulunmak
  • Reklamların TV, sinema, afiş, radyo ya da internet gibi geniş kitlelere hitap eden organlarda yayınlanmasını sağlamak
  • Haberleşme aşamasında müşterilere detaylı bilgi aktarmak

Kurum ya da şirketlerin almak istediği reklam hizmetine göre reklam ajanslarının yetenek ve boyutları değişmektedir. Genel olarak incelendiğinde yerel reklam ajanları sadece bir bölge için hizmet sunarken, büyük kapasiteli ajanslar daha kapsamlı çalışmalar gerçekleştirir. Haliyle ön pazar incelemesi yapıldıktan sonra firma ürünlerinin ya da markaların tasarımları hazırlanır ve gerekli kontrollerin ardından çalışmalar başlatılır. Reklamı yapılacak ürün veya marka için doğru hedef kitle belirlenir ve hizmet verilecek şirketin raporları incelenerek gerekli aksiyonlar alınır. Verilerin toplanmasının ardından stratejik araştırmalar da tamamlanarak müşterilere bilgi verilir.

Bursa reklam ajansları tam da bu noktada firmalar için özel çalışmalar gerçekleştirir. Belirlenmiş olan pazarlama stratejisine uyum sağlayarak firmaların, markaların veya bireylerin duyuru – tanıtım faaliyetlerini hedef kitleye ulaştıran bu firmalar en hızlı dönüşü sağlayacak olan stratejiyle hareket etmektedir.

Reklam Ajansı Hangi Çalışmaları Sunar?

Hizmet verilen müşterilerin taleplerine göre sunulacak hizmetler değişmektedir. Ancak günümüzde genel itibariyle aşağıdaki başlıklar, reklam ajanslarının sunduğu hizmetler arasındadır.

Organizasyon: Özel sektör ya da kamu kuruluşlarının katıldığı fuarlar başta olmak üzere düzenlenen konferans, kongre ya da eğitimler için reklam ajansları kapsamlı bir şekilde hizmet sunmaktadır.

Müzik, Fotoğraf ve Video Prodüksiyon: Markaların imaj oluşumunda önemli olan müzik faktörü ayrıca reklam çalışmalarında da uzun ya da kısa müzik olarak hazırlanmaktadır. Doğru destekler ise reklam ajanslarından alınabilir. Aynı durum fotoğraf ve videolar için de geçerlidir.

Reklam ajanslarının sunduğu diğer çalışmalar;

  • Görsel tasarım
  • Web site tasarımı
  • Eğitim ve danışmanlık olarak sıralanmaktadır.

Sizler de kaliteli, güvenilir ve başarılı bir reklam ajansıyla çalışmak istiyorsanız vakit kaybetmeden firmamızla iletişim kurabilirsiniz.

Paylaş

info@seogezegeni.com

SEO Gezegeni, firmalara SEO, SEM, Sosyal Medya ve Web Tasarım alanlarında hizmet veren bir dijital ajanstır.

Yorum yok

Yorum Bırakın

Teklif Alın