fbpx

 

logo

Firmamızdan vermiş olduğumuz profesyonel hizmetler konusunda detaylı analiz ve teklif alabilirsiniz. Ayrıca dijital dünyadaki diğer talepleriniz için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

SEO

Google AdWords Reklamları

Sosyal Medya Reklamları

Sosyal Medya Yönetimi

Web Tasarım

Dijital Pazarlama

Çekinmeden Bize Ulaşabilirsiniz


Her türlü soru, görüş ve öneriniz için bize ulaşın. Ücretsiz analiz yapmak veya teklif vermek bizim işimizin bir parçasıdır.

0555 162 62 11

info@seogezegeni.com

Bayraklı/İZMİR ve Maslak/İSTANBUL Ofislerimizde sizlere hizmet vermekteyiz.

0555 162 62 11

Bayraklı/İZMİR & Maslak/İSTANBUL

Top

En İyi Reklam Ajansları

En İyi Reklam Ajansları

Geleneksel reklam faaliyetlerinin yerini dijital reklam faaliyetlerinin almaya başlamasıyla birlikte “dijital reklam ajansı” kavramı ortaya çıktı. İnteraktif medya ajansı, web ajansı gibi farklı kavramlarda ifade edilen bu ajanslar markalar için online pazarlama stratejilerinde iş ortağı olarak karşımıza çıkıyor.

Dijital ortama giriş yapan markalar etki alanını genişletse de rakipleri de çoğalıyor. Bu yüzden en iyi reklam ajansları ile çalışmak önemli hale geliyor.  Söz konusu ajanslar markalar için arama motoru optimizasyonu, sosyal medya pazarlama, arama motoru reklamcılığı, mobil uygulamalar, web tasarım, marka imajı oluşturma, kreatif reklam çalışmaları gibi hizmetler veriyor.

Tabii bir reklam ajansına “en iyi” damgasının vurulabilmesi için taşıması gereken bazı özellikler bulunuyor. En kaliteli reklam ajansları;

En İyi Reklam Ajansları Nasıl Çalışır?

Markanıza Değer Katacak Fikirler Sunarlar

Günümüzde küçük ve orta halli işletmeler de dijital ortamda marka haline gelebilir.  Sosyal medya ve diğer dijital mecralarda marka imajı çizmek için pazarlama stratejinizi iyi oluşturmalısınız. İşinin ehli reklam ajansları markanıza değer katacak, hedef kitlenize sizleri ulaştıracak, dönmüşüm oranlarınızı yükseltecek, rakiplerinizi geride bırakmanızı sağlayacak ve marka güvenini tescil edecek fikirler sunarlar.

Sektörünüzde Öne Çıkan Projelerde Yer Alırlar

Reklam ajanslarıyla çalışırken sektör deneyimi de çok önemlidir. Dijital ortamda her sektör kendi dinamiklerini oluşturur. Bu yüzden markanızı emanet edeceğiniz dijital ajanslar sektörünüzde öne çıkan projelerde yer almış olmalıdır. Sizlere başarı hikayeleri sunabilen ve ne yaptığını iyi bilen ajanslar gerçekçi hedeflerle size verimli bir iş ortaklığı yapabilir.

Tüm Çalışmalarını Planlı Yaparlar

Dijital pazarlama stratejilerinde gelişigüzel çalışmaya yer yoktur. Hedef kitle ve arama motorları sürekli olarak aktif olan markaları öne çıkarırlar. Bu yüzden destek aldığınız reklam ajansı tüm çalışmalarını planlı yapmalıdır. Sosyal medya paylaşım takvimi, içerik oluşturma takvimi, reklam faaliyetleri takvimi gibi tüm çalışmalar belirli bir plan dahilinde hayata geçirilmelidir.

Kreatif ve Alanında Uzman Bir Ekiple Çalışırlar

Dijital dünyada bir ya da iki kişiden meydana gelen ekipler her alanda uzman olamazlar. En iyi reklam ajansları uzman bir ekiple çalışır. Ekipte yer alan tüm üyelerin belirli bir uzmanlık alanı vardır. Markanızın hedefleri doğrultusunda ekipte reklam danışmanı,  SEO danışmanı,  dijital pazarlama danışmanı, web tasarım uzmanı, web yazılım uzmanı gibi ekip üyeleri yer alır. Tüm ekip üyeleri kendi aralarında kreatif projeler üretebilir ve uyum içinde projelerini bir araya getirebilirler.

Sizi İyi Dinler ve Hedeflerinizle Uyumlu Çalışırlar

Her markanın reklam yatırımlarında hedefleri farklıdır. Bu yüzden reklam ajansları markaların hedeflerini iyi dinlemeli ve tüm çalışmalarını hedeflerle uyumlu planlamalıdır. Reklam ajansının hedeflerinizle uyumlu çalıştığını aldığınız dönüşümlerden ve değerlendirme toplantılarında sunulan raporlardan görebilirsiniz.

Markanızı geliştirmek, kurumsal kimliğinizi oluşturmak ve dijital reklam stratejinizi hayata geçirmek için reklam ajansı arıyorsanız ekibimizle tanışabilirsiniz.

Paylaş
Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/seogezegeni/domains/seogezegeni.com/public_html/wp-content/themes/sg/framework/lib/mkd.functions.inc on line 291

Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/seogezegeni/domains/seogezegeni.com/public_html/wp-content/themes/sg/framework/lib/mkd.functions.inc on line 291

Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/seogezegeni/domains/seogezegeni.com/public_html/wp-content/themes/sg/framework/lib/mkd.functions.inc on line 291

info@seogezegeni.com

SEO Gezegeni, firmalara SEO, SEM, Sosyal Medya ve Web Tasarım alanlarında hizmet veren bir dijital ajanstır.

Yorum yok

Yorum Bırakın

Teklif Alın