fbpx

 

logo

Firmamızdan vermiş olduğumuz profesyonel hizmetler konusunda detaylı analiz ve teklif alabilirsiniz. Ayrıca dijital dünyadaki diğer talepleriniz için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

SEO

Google AdWords Reklamları

Sosyal Medya Reklamları

Sosyal Medya Yönetimi

Web Tasarım

Dijital Pazarlama

Çekinmeden Bize Ulaşabilirsiniz


Her türlü soru, görüş ve öneriniz için bize ulaşın. Ücretsiz analiz yapmak veya teklif vermek bizim işimizin bir parçasıdır.

0555 162 62 11

info@seogezegeni.com

Bayraklı/İZMİR ve Maslak/İSTANBUL Ofislerimizde sizlere hizmet vermekteyiz.

0555 162 62 11

Bayraklı/İZMİR & Maslak/İSTANBUL

Top

Google AdWords’te Değişiklikler Var

Google AdWords'te Değişiklikler Var

Google AdWords’te Değişiklikler Var

Google AdWords Nisan sonun önemli değişikliklere imza atıyor. Yapılan değişikliklerin bir kısmını aşağıda bulabilirsiniz. Ayrıca AdWords konusunda yayınlamak istediğiniz reklamlar hakkında detaylı bilgi almak için SEO Gezegeni ekibiyle iletişime de geçebilirsiniz.

Google AdWords’te Neler Değişiyor?

29 Nisan 2018 tarihinden itibaren Öneriler sayfasında reklam önerileri görebilirsiniz. Bu önerileri manuel olarak uygulamayı veya reddetmeyi seçebilirsiniz. Hesap ayarlarınıza bağlı olarak, sunulan her yeni reklam hakkında e-posta veya AdWords bildirimi yoluyla hesap yöneticilerine bilgilendirme yapılır. Önerilen yeni reklamları bildirim tarihinden itibaren 14 gün içinde incelemeniz gerekir. Bu öneriler, siz kaldırmayı seçmediğiniz sürece bu sürenin ardından otomatik olarak etkinleştirilir.

Bu reklamlar, mevcut reklamlarınızda belirttiğiniz başlık, açıklama, reklam uzantıları ve reklamların açılış sayfalarında bulunan alakalı bilgiler temel alınarak oluşturulur. Reklam önerilerini dilediğiniz zaman düzenleyebilir, duraklatabilir veya kaldırabilirsiniz. Ancak reklam grubu düzeyinde elde ettiğiniz sonuçlara güvenmeden önce yeterli gösterim sayısına ulaşana kadar beklemeniz önerilir.

Değişiklikten Sonra Uygulanacak Adımlar

Reklam önerileri almak istiyorsanız şu an yapmanız gereken bir işlem yoktur. Bununla birlikte, bu e-postada reklam önerilerinin hesabınıza sunulacağını garanti edilmez.

Hesap ayarlarınıza giderek bu reklamların otomatik olarak uygulanmasını devre dışı bırakabilirsiniz Yönetici hesabınız varsa ve reklam önerileri özelliğini birden fazla hesapta toplu olarak devre dışı bırakmak istiyorsanız, bu işlemi Hesaplar sayfasında yer alan “Yönetim” bölümünde yapabilirsiniz.

Reklam önerileri hakkında herhangi bir sorunuz varsa, SEO Gezegeni’nin profesyonel reklam yöneticisi ekibiyle iletişim kurabilirsiniz.

SEO Gezegeni Yazı İçi

Bazı Özellikler Google Partners’dan Kaldırılacak

Nisan 2018 itibarıyla Google Partners’da üç özelliği kullanımdan kaldırılacak. Bunlar;

  • Potansiyel müşteriler
  • Google İş Ortağı Arama
  • Materyaller

Daha detaylı bilgi almak için tıklayabilirsiniz.

Paylaş

SEO & Digital Marketing Manager

onder@seogezegeni.com

Tüm dijital pazarlama süreçlerinde uzman olduğum "SEO, Google Ads, Instagram Reklamları, Facebook Reklamları, YouTube Reklamları" alanlarında kısaca hizmet verdiğim firmaya değer katacak tüm süreçlerde mükemmelliyetçi ve dönüşüm odaklı 360 derece çalışma tarzını prensip edinirim.

Yorum yok

Yorum Bırakın

Teklif Alın