fbpx

 

logo

Firmamızdan vermiş olduğumuz profesyonel hizmetler konusunda detaylı analiz ve teklif alabilirsiniz. Ayrıca dijital dünyadaki diğer talepleriniz için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

SEO

Google AdWords Reklamları

Sosyal Medya Reklamları

Sosyal Medya Yönetimi

Web Tasarım

Dijital Pazarlama

Çekinmeden Bize Ulaşabilirsiniz


Her türlü soru, görüş ve öneriniz için bize ulaşın. Ücretsiz analiz yapmak veya teklif vermek bizim işimizin bir parçasıdır.

0555 162 62 11

info@seogezegeni.com

Bayraklı/İZMİR ve Maslak/İSTANBUL Ofislerimizde sizlere hizmet vermekteyiz.

0555 162 62 11

Bayraklı/İZMİR & Maslak/İSTANBUL

Top

Google: Müşteri ve Partnerlerini “Covid-19 Salgını” Notuyla Bilgilendirdi

Google: Müşteri ve Partnerlerini "Covid-19 Salgını" Notuyla Bilgilendirdi

Google: Müşteri ve Partnerlerini “Covid-19 Salgını” Notuyla Bilgilendirdi

Google, tüm müşteri ve partnerlerine tüm dünyayı sarsan Covid-19 pantemisi nedeniyle bir bilgilendirme e-postası gönderdi. Google Müşteri Çözümleri Başkanı Mary Ellen Coe kaleminden yazılan bilgilendirme e-postasında Google’un aldığı önlemler, Google’un yardım paketleri ve Google Partner Ajans ve reklamverenlerin müşterileri ve çalışanları ile bağlantıda kalmaları hakkında tavsiye ve bilgiler verildi.

Google’un “Bilgilendirme / Müşterileriniz ve çalışanlarınızla bağlantıda kalmak” başlığıyla göndermiş olduğu e-postanın tamamını aşağıdan okuyabilirsiniz.

Paylaş

SEO & Digital Marketing Manager

onder@seogezegeni.com

Tüm dijital pazarlama süreçlerinde uzman olduğum "SEO, Google Ads, Instagram Reklamları, Facebook Reklamları, YouTube Reklamları" alanlarında kısaca hizmet verdiğim firmaya değer katacak tüm süreçlerde mükemmelliyetçi ve dönüşüm odaklı 360 derece çalışma tarzını prensip edinirim.

Yorum yok

Yorum Bırakın

Teklif Alın