fbpx

 

logo

Firmamızdan vermiş olduğumuz profesyonel hizmetler konusunda detaylı analiz ve teklif alabilirsiniz. Ayrıca dijital dünyadaki diğer talepleriniz için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

SEO

Google AdWords Reklamları

Sosyal Medya Reklamları

Sosyal Medya Yönetimi

Web Tasarım

Dijital Pazarlama

Çekinmeden Bize Ulaşabilirsiniz


Her türlü soru, görüş ve öneriniz için bize ulaşın. Ücretsiz analiz yapmak veya teklif vermek bizim işimizin bir parçasıdır.

0555 162 62 11

info@seogezegeni.com

Bayraklı/İZMİR ve Maslak/İSTANBUL Ofislerimizde sizlere hizmet vermekteyiz.

0555 162 62 11

Bayraklı/İZMİR & Maslak/İSTANBUL

Top

Google Reklam Vermek

Google Reklam Vermek

Google ADS, kullanıcılara potansiyel müşteri kazandıran ücretli servistir. Anahtar kelimelerin satın alınmasıyla beraber Google aramalarında üst sıralarda görünmenizi sağlayan bu servisi kullanmak için bazı bilgilere ihtiyacınız olacaktır. Yani Google reklam vermek isteyenler hem bu hizmetin amacını hem de hizmet sonrasında kazanacağı seçenekleri öğrenmelidir.

Web sitelerinin daha hızlı bir şekilde tanıtılmasını sağlayan Google arama motoruna ücretli reklam verilebilir. Bir nevi Google danışmanlık modeli olarak bilinen Google reklam verme hizmeti, en doğru anahtar kelimeleri seçmenizi sağlar. Ek olarak masraflarınızı da minimuma indirerek etkili tanıtım seçeneklerini sunmaya devam eder.

Google ADS Nedir?

Google ADS’nin eski adı Google AdWords olarak bilinir. Dünyanın en kapsamlı arama motoru olan Google’daki arama sonuçlarında reklamlarınızı göstermenizi sağlayan Google ADS aslında internet reklam sektöründe en çok bütçenin harcandığı kanallardan biridir. İşletme sahipleri hizmet ya da ürünleriyle ilgili daha fazla satışa rakamına ulaşmak, maksimum düzeyde telefon araması elde etmek veya bir bölgede marka görünürlüğünü artırmak için Google reklamlarından faydalanmalıdır. Ayrıca Google reklam vermek son derece basit olduğu kadar sürecin ölçümlenmesini sağlayan detaylı raporlar da elde edilmektedir.

Google Reklam Modelleri Nelerdir?

Google reklam modelleri 5’e ayrılmaktadır. Bunlar;

  • Yeniden pazarlama reklamları
  • Youtube reklamları
  • Alışveriş reklamları
  • Arama ağı reklamları
  • Görüntülü reklam ağı olarak sıralanır.

Yeniden Pazarlama Reklamları: Yeniden pazarlama, reklamlarınızı tekrar hedeflemenizi sağlayan bir kampanya seçeneğidir.

Youtube Reklamları: Youtube günümüzde 2 milyardan fazla aktif kullanıcının yer aldığı video izleme platformudur. Durum böyle olunca Youtube’da reklam vererek kitlenize kısa sürede ulaşabilirsiniz. Ayrıca arama ağı kampanyalarınıza iş ortaklarını da dahil ederek Youtube aramalarında reklamlarınızı metin veya görüntülü olarak paylaşabilirsiniz.

Alışveriş Reklamları: Google arama sonuçlarının yanı sıra iş ortaklarında ürün envanterinizi kullanarak reklam yayınlamanızı sağlayan reklam modelidir. Her geçen gün artan alışveriş reklamlarının pazar payındaki hacimleri de büyümektedir.

Görüntülü Reklam Ağı: Google ADS üzerinden arama ağı reklamları ile görüntülü reklam ağını kullanabilirsiniz. Görüntülü reklam ağında hedef kitlenize ufak dokunuşlar yapabilir, satışlarınızı tamamlayabilir veya bilinirlik yaratabilirsiniz.

Arama Ağı Reklamları: Google arama motorunda yapılan sorgulamalarda web sitenizin arama sonuçlarında görüntülenmesini sağlayan reklam modelidir. Basit tanımla, belirlemiş olduğunuz anahtar kelimelerle ilgili kullanıcıların yaptığı sorgularda markanızın veya firmanızın listelenmesini sağlamaktır. En popüler reklam uygulamalarından olan arama ağı reklamları sayesinde ürün veya hizmetleriniz doğrudan hedef kitlenize ulaştırılabilir.

Firmamız, Google reklamcılığı konusunda her zaman tercih edilmekle beraber en profesyonel çözümleri sunmayı sürdürüyor. Dijital ortamlardaki tüm reklamcılık faaliyetleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Paylaş
Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/seogezegeni/domains/seogezegeni.com/public_html/wp-content/themes/sg/framework/lib/mkd.functions.inc on line 291

Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/seogezegeni/domains/seogezegeni.com/public_html/wp-content/themes/sg/framework/lib/mkd.functions.inc on line 291

Deprecated: Function get_magic_quotes_gpc() is deprecated in /home/seogezegeni/domains/seogezegeni.com/public_html/wp-content/themes/sg/framework/lib/mkd.functions.inc on line 291

info@seogezegeni.com

SEO Gezegeni, firmalara SEO, SEM, Sosyal Medya ve Web Tasarım alanlarında hizmet veren bir dijital ajanstır.

Yorum yok

Yorum Bırakın

Teklif Alın