fbpx

 

logo

Firmamızdan vermiş olduğumuz profesyonel hizmetler konusunda detaylı analiz ve teklif alabilirsiniz. Ayrıca dijital dünyadaki diğer talepleriniz için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

SEO

Google AdWords Reklamları

Sosyal Medya Reklamları

Sosyal Medya Yönetimi

Web Tasarım

Dijital Pazarlama

Çekinmeden Bize Ulaşabilirsiniz


Her türlü soru, görüş ve öneriniz için bize ulaşın. Ücretsiz analiz yapmak veya teklif vermek bizim işimizin bir parçasıdır.

0555 162 62 11

info@seogezegeni.com

Bayraklı/İZMİR ve Maslak/İSTANBUL Ofislerimizde sizlere hizmet vermekteyiz.

Top

SEO Uzmanı & Dijital Pazarlama Uzmanı

Tüm web süreçlerinde uzman olduğu Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Google Ads (AdWords), Facebook Reklamları, Instagram Reklamları, Youtube Reklamları, E-ticaret Yönetimi, WordPress Web Tasarım kısaca Dijital Pazarlamanın tüm süreçlerinde mükemmelliyetçi ve dönüşüme odaklı 360 derece çalışma tarzını prensip edinir.
Dijitale önem veren şirketlerde uzun yıllar SEO ve dijital pazarlama alanlarında uzman ve yönetici olarak çalıştıktan sonra 2016 yılında İstanbul’dan İzmir’e taşınarak hem kişisel yaşamını hem de profesyonel kariyerini İzmir’de sürdürmeye başladı.
Bir buçuk yıl İzmir’de bir dijital ajansta SEO ve Dijital Pazarlama departman yöneticiliği yaptıktan sonra İzmir’de İstanbul’daki ajansların kalitesinde SEO ve dijital pazarlama ajanslarının eksik olduğunu görerek 2017 yılında SEO Gezegeni Dijital Reklam ve Pazarlama ajansını kurdu.
İstanbul ve İzmir’deki ajanslarda çalışan ve Önder Aydın’ın bizzat yetenek ve başarılarını bildiği uzmanları ajans bünyesine katarak kısa bir süre içerisinde onlarca firmanın dijital faaliyetlerini yürütmeye başladı.
Başta İzmir olmak üzere Ege Bölgesi, İstanbul ve Ankara vb. illerde orta ve büyük ölçekli şirketlerin SEO, Sosyal Medya Yönetimi ve Reklam Stratejileri Danışmanlığı, Google Reklamları Yönetimi ve Web Tasarım çalışmaları yürütülmeye başlandı.

100

SEO

100

Google AdWords

100

Sosyal Medya

100

Web Tasarım

Ekibimizden Makaleler

SEO Gezegeni'nin bloğunda Önder Aydın ve ekip üyelerinin kaleme aldığı SEO, Dijital Pazarlama, Sosyal Medya, Web Tasarım ve diğer tüm SEO&SEM ile ilgili makaleleri okuyabilirsiniz. SEO Gezegeni'nde Önder Aydın ve diğer uzmanların yazmış olduğu en son makaleleri burada görmektesiniz. Diğer tüm makaleleri için 'Blog' sayfasına gidiniz.

Önder Aydın LinkedIn Profili

LinkedIn'a Git

Profesyonel Beceriler

Kendimi daima SEO uzmanı olarak tanımlarım. Diğer yapmış olduğum ve uzman olarak ifa ettiğim tüm profesyonel beceriler SEO çalışmalarına katkı sağlama mahiyetindedir.

Burada SEO'nun ayrılmaz bir parçası olarak gördüğüm reklam çalışmalarını da belirtmem gerekir. Google AdWords reklamları ile birlikte Facebook, Instagram ve LinkedIn reklamları gibi arama motoru ve sosyal medya reklam kanallarını da etkin bir şekilde kullanır ve dijital pazarlama süreçlerinde SEO ile paralel gitmesi gereken mecralar olduğuna inanırım.

Ayrıca yıllarca web tasarımını SEO uzmanı olarak kendimiz yapmadığımız yazılım projelerinde SEO danışmanlığı yaptım. SEO hizmeti verirken gördüğüm en büyük eksikliklerin başında çalışan sitelerin yazılımsal ve tasarımsal olarak SEO kurallarına hiçbir şekilde dikkat edilmeden yapıldığıdır. Bu amaçla daha amatörlük yıllarımdan beri web tasarımı önemsiyorum ve bu amalı dünya çapında en çok kullanılan web site altyapısı olan WordPress site kurulumu yapıyorum. WordPress siteler ile yapılan SEO çalışmalarında hedefleri tutturmak çok daha kolay ve az zahmetli oluyor.

Tabi, yine işimizin bir parçası olarak e-ticaret yapan firmalardan da yoğun talep gelmektedir. E-ticaret başlı başına bir iş olmakla birlikte e-ticaretin tüm süreçlerine hakim olup SEO, AdWords, Sosyal Medya Reklamları alnından yönetim ve diğer e-ticaret süreçlerinde de danışmanlık yapmaktayım.

SEO 0
Dijital Pazarlama 0
AdWords Reklamları 0
Sosyal Medya Reklamları 0
Instagram Reklamları 0
LinkedIn Reklamları 0
Web Tasarım 0
WordPress Site Kurulumu 0
E-ticaret Yönetimi 0
Programatik Reklamcılık 0

Şimdi SEO Gezegeni'nden Teklif Alın!

Kurucusu ve yöneticisi olduğum SEO Gezegeni alanında profesyonel kişilerle çalışmaktadır. Siz de bu profesyonel ekiple tanışmak ve başarılı işlere imza atmak için şimdi bizden teklif alın. SEO, AdWords, Sosyal Medya Reklamları, Sosyal Medya Yönetimi, Web Tasarım ve diğer diğer dijital ihtiyaçlarınız için hiç zaman kaybetmeden bizimle iletişime geçin.

Teklif İste
Teklif Alın