fbpx

 

logo

Firmamızdan vermiş olduğumuz profesyonel hizmetler konusunda detaylı analiz ve teklif alabilirsiniz. Ayrıca dijital dünyadaki diğer talepleriniz için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

SEO

Google AdWords Reklamları

Sosyal Medya Reklamları

Sosyal Medya Yönetimi

Web Tasarım

Dijital Pazarlama

Çekinmeden Bize Ulaşabilirsiniz


Her türlü soru, görüş ve öneriniz için bize ulaşın. Ücretsiz analiz yapmak veya teklif vermek bizim işimizin bir parçasıdır.

0555 162 62 11

info@seogezegeni.com

Bayraklı/İZMİR ve Maslak/İSTANBUL Ofislerimizde sizlere hizmet vermekteyiz.

0555 162 62 11

Bayraklı/İZMİR & Maslak/İSTANBUL

Top

Google Search Console Yenilendi!

Google Search Console Yenilendi!

Google Search Console Yenilendi!

Google Search Console diğer bir adıyla Google Webmaster Tools, Google Arama’daki web siteleri yönetmeye yardımcı olacak yeniden tasarlanmış bir ürünü kullanıma sundu. Şu an beta sürümünde olan yeni Search Console belirli kullanıcılara sunulmuş durumda.

Yeni Search Console Neler Getiriyor?

Yeni Search Console, site sahiplerinin ve SEO’larının istedikleri araçları ve analizleri sağlamak için tepeden tırnağa yeniden oluşturuldu. Artık hangi sayfalarınızın dizine eklendiğini doğrulayabilir ve dizine ekleme hatalarını düzeltme hakkında bilgi edinebilirsiniz. Yıldan yıla karşılaştırmalar yapabilmenizi sağlayan 16 aylık veriler sayesinde Google Arama‘daki performansınızı da izleyebilirsiniz.

SEO ile uğraşan uzmanların merakla beklediği konu ise SEO anlamında Search Console‘nun eskiden sunduğu imkanlara ek daha ne gibi ek imkanlar sunacağıdır. Bu anlamda Google’dan yapılan açıklamaya göre doğrudan SEO uzmanlarının istedikleri SEO araç ve analizleri yeni Search Console’da bulabilecekler.

SEO Gezegeni Yazı İçi

Paylaş

SEO & Digital Marketing Manager

onder@seogezegeni.com

Tüm dijital pazarlama süreçlerinde uzman olduğum "SEO, Google Ads, Instagram Reklamları, Facebook Reklamları, YouTube Reklamları" alanlarında kısaca hizmet verdiğim firmaya değer katacak tüm süreçlerde mükemmelliyetçi ve dönüşüm odaklı 360 derece çalışma tarzını prensip edinirim.

2 Yorumlar
  • Yunus K.
    Ocak 26, 2018 at 7:28 pm

    Değerlendirme bilgilendirmeniz için teşekkür ederim. Bana da bir mail geldi Google Search Console’dan ama anlamamıştım ne olduğunu. Yazınıza denk gelip okuyunca daha iyi anladım. Search Console’un yeni halinde eskiden yaptığım bazı şeyleri bulamadım ama zamanla öğreniriz herhalde 🙂

  • Ali
    Şubat 14, 2018 at 2:20 am

    Google Search Console’un yenilenmesi ile ilgili haberi duyurduğunuz için teşekkürler. Bakalım Google webmaster tools’ta nasıl yenilikler olacak.

Yorum Bırakın

Teklif Alın