fbpx

 

logo

Firmamızdan vermiş olduğumuz profesyonel hizmetler konusunda detaylı analiz ve teklif alabilirsiniz. Ayrıca dijital dünyadaki diğer talepleriniz için bizimle irtibat kurabilirsiniz.

SEO

Google AdWords Reklamları

Sosyal Medya Reklamları

Sosyal Medya Yönetimi

Web Tasarım

Dijital Pazarlama

Çekinmeden Bize Ulaşabilirsiniz


Her türlü soru, görüş ve öneriniz için bize ulaşın. Ücretsiz analiz yapmak veya teklif vermek bizim işimizin bir parçasıdır.

0555 162 62 11

info@seogezegeni.com

Bayraklı/İZMİR ve Maslak/İSTANBUL Ofislerimizde sizlere hizmet vermekteyiz.

0555 162 62 11

Bayraklı/İZMİR & Maslak/İSTANBUL

Top

Instagram Hesap Silme

Instagram Hesap Silme

Instagram Hesap Silme

İnstagramı bilişim tutkunu Kevin Systrom ve Mike KriegerStanford Üniversitesi’nde eğitimini tamamlayarak 2010’da kurmuştur. Kevin önceleri Twitter’de staj yapıp bir süre de Google’de çalışmıştır. Mike Krieger da Instagram’ın kuruluşu öncesinde Microsoft’ta çalışmıştır. Böylece ikisi de iş deneyimlerini arttırmışlardır. Şimdilerde instagramın merkezi San Francisco’dadır. Şirketi yatırımcıları arasında Facebook ve Twitter yöneticileri de bulunur.

İnstagram Silinmeden Önce Paylaşılan Fotoğraflar Nasıl Saklanır?

İntagram hesabını kullanırken en beğenilen, dostlarla paylaşmak istenilen fotoğraflar yüklenir. Ancak birgün bu hesap kalıcı olarak silinmek istenildiğinde fotoğraflar saklanmak istenir. Hayatın en güzel unutulmaz anlarını gösteren fotoğraflar şu şekilde saklanmak için yüklenir:

İnstagram Kalıcı Hesap Silme İşlemi Nasıl Olur?

SEO Gezegeni Hizmetler
İnstagram hesabını kalıcı olarak silmeden önce fikir değiştirme ihtimaline karşı hesabı geçici olarak kapatmada fayda vardır. Eğer gerçekten hesap kalıcı olarak silinmeye kararlı olunmuşsa vereceğimiz instagram hesap silme linki kullanılır: https://instagram.com/accounts/remove/request/ Yukarıdaki link kullanılmak istendiğinde hesap silme işlemi için önce oturum kapalıysa açılır. İnstagram kalıcı hesap silme işlemi için haftada bir kez izi verir. Eğer instagram bir müddet kapatmak isteniyorsa dondurma işlemi yeterlidir. Dondurma işlemi için instagram hesap silme linki kullanılabilir. Tabii unutulmaması gerekir k instagram mobil üzerinden kapatılamıyor. Eğer instagram kalıcı hesap silme işlemi yapılmak istenirse hesabını sil kısmından uygun seçenek işaretlenerek instagram kalıcı hesap silme işlemi gerçekleştirilmiş olunur. İnstagram üyeye ‘neden silmek isteniyor’ diye sorulduğunda en iyi cevap ‘çok zamanımı alıyor’ olacaktır. Aksi halde instagram çeşitli çözüm ve öneri yolları göstererek kalıcı silinmeyi engellemeye ya da vazgeçirmeye çalışır. Daha sonra hesabın silineceği bölüm açılır. Bu bölümde şifre yazılır ve ‘hesabımı kalıcı olarak sil’ seçeneği seçilerek tıklanır. Böylece hesap geri dönüşü olmayacak şekilde kalıcı olarak kapanmış olur. İnstagram kalıcı hesap silme işlemine başlandığında facebook’daki gibi bekleme süresi yoktur. Silme işlemi hemen gerçekleşir. Bu yüzden instagram hesap silme linki kullanılmadan önce iyi düşünülmelidir. Hesap silinmek istendiğinde şifre tekrar girilip hesabı kalıcı olarak sil butonuna basılmalıdır.

Peki İnstagram’ da Son Görülme Nasıl Kapatılır?

İnstagram kullanıcılarının mesajlar bölümünde son görülmeleri zaman zaman kapatılmak istenebilir. Önce ayarlar bölümüne gidilir. Sonra alt kısımda olan ‘Hareket Durumunu Göster’ kısmını kapatma işlemiyle kullanıcı son görülme özelliğini kapatmış olur.
Paylaş

berrin@seogezegeni.com

1Yorum
  • Avatar
    İsmail
    Nisan 2, 2022 at 2:27 am

    Yazınızdan sonra daha yeni fikirlerim var

Yorum Bırakın

Teklif Alın